PDA

View Full Version : Хах поредната тема за килограмите.. :D



Lorraine
02-04-2007, 12:43
Еми :oops: ..уф напълняла съм нещо..бях 47 кг ся сигурно съм 50 и нещо..опънала съм си дънките(може да са най-малък размер на дамското ама искам да са ми по-свободни..) и..искам да сваля от тук от там..иам предвид дупето и бедрата и прасците =; понеже коремче нямам и си го харесвам такова (плоско ми е :) )..от друга страна аз съм решила да не ям(само на кафе и максимум 2 филии на ден) обаче майка ще ме одере жива :mrgreen: ..та ..няам време за фитнес ..така че ако може нещо да ми кажете по-така че до 1 -1,5 месец да стана 45?! :-D :oops: O:)

In4iTu_
02-04-2007, 16:06
Ами съветвам те да ядеш повече месо(пилешко) откокото хляб...(2 филии на ден са адски много, ако искаш да отслабнеш...направо спри хляба) Яж немазно месо, риба, плодове, зеленчуци, яйца...

kukli4kata_anastasia
02-04-2007, 16:48
Аз също съм съгласна с яденето на хляб!Яж повече бяло пилешко месо,заешкото също!Можеш да ядеш зеленчуци в неограничено количество,но избягвай плодовете,защото съдържат захар и изяждането на един плод е равносилно на изяждането на нещо сладко!
Също трябва да наблягаш на упражненията у дома и разходките и тичането навън-на чист въздух!Но недей да се ограничаваш много,защото имаш да сваляш само 3-4 килограма!Гледай да отслабнеш с умерено темпо,за да задържиш теглото си в бъдеще!В противен случай ще качиш допълнителни килограми!
Успех! :)

[Lucifer]
02-04-2007, 17:23
qica mlqko pile6ko meso ! nikuv hlqb i sladko!

Cheesy
02-04-2007, 17:59
Е ти колко си висока бе човек?Според мене си си нормална сега :smt017

kukli4kata_anastasia
02-04-2007, 18:09
То и според мен си е нормална,ама нали ни знаеш-жените!Все нещо не ни е както трябва!Няма какво да я убеждаваме,че си е добре с килограмите(даже според мен сиг са и малко),а по-добре да и дадем най-полезния съвет!Останалото ще си мине с годините! :)

Lorraine
02-04-2007, 18:09
165-6-7 скоро не съм се мерила,но мн мн мн искам да си отхлабя дрехите.. а и за упражнения нямам време от 8ч до 17ч съм на даскало и иам достатъчно домашни за да не мръдна до 23ч от бюрото :smt010 8-[

Lorraine
02-04-2007, 18:13
а и забравих да кажа..искам гладна диета(т.е. само на течности) ,но 2 пъти вече припадах нз дали е от тфа ама до 1 най-мн 1 месец и половина искам да съм 45кг бе мамка му! :smt012 :smt017 хелп ми...

kukli4kata_anastasia
02-04-2007, 18:14
Ами тогава ще е добре докато учи ш по нещо ракарвателно да си вземеш учебника и да се разхойдаш из стаята,за да имаш добре циркулация на кръвта!А а ко имаш възможност на всеки половин час гледай да ставаш от бюрото и да се раздвижваш!Постоянното седене е враг №1 на целулита!

Deliriuma
02-06-2007, 15:15
:!: :idea: popravka: postoqnnoto sedene NE E vrag №1 na celulita 6te me izvinqva6 [-( :-D :-D

koalka
02-06-2007, 18:08
Така с неядене се откажи да стане, ако не искаш да станеш някоя анорексичка.А и няма и ден да издържиш без да не хапнеш нещо повече.По-добре, ако ядеш хляб, яж го сутринта, избягвай сладкото и хляба.Наблегни на пилешко, кисело мляко, плодове, яйца и така.

02-06-2007, 20:38
Момиче внимавай с тия диети - не са шега работа!!!!Може да стане по-зле,тъй че внимавай какво правиш!А така с неядене нищо няма да постигнеш,може и по-зле да стане!Радвай се,напълно идеална си!

Lorraine
02-07-2007, 08:54
ем предпочитам да съм анорексичка..нали се умира от туй а на мен не ми се живей,така че.. :smt011

sexa_na_kompleksa
02-07-2007, 09:11
По-горе дадоха доста хубави съветчета,но аз ще допълня още малко :)
Ми значи недей да вечеряш късно - по приницп знам,че не трябва да се яде след 6,но ако лягаш много късно,сигурно пак ще огладняваш,така че пробвай да ядеш някъде към 7.Понеже казваш,че нямаш време за фитнес,пробвай да правиш някви упражнения на 30 мин -1 час... Така тамън се отклоняваш малко от ученето :) Пробвай да скачаш на въже,чувала съм,че помага :) Също така сутрин като ставаш може да правиш гимнастика(такава дето в дестката градина си правила :D звучи смешно,но при мен имаше ефект \:D/ )
Не мисля,че е хубаво да си само на течности. =; По-добре да ядеш често,но по малко.Една приятелка е така като тебе нищо не ядеше и после беше един месец на системи.Ако мислиш,че това е което наистина искаш-ок.Ние кви сме да ти се бъркаме,но си помисли хубаво :)

malko mace
02-07-2007, 09:13
Аз също съм съгласна с яденето на хляб!Яж повече бяло пилешко месо,заешкото също!Можеш да ядеш зеленчуци в неограничено количество,но избягвай плодовете,защото съдържат захар и изяждането на един плод е равносилно на изяждането на нещо сладко!
Също трябва да наблягаш на упражненията у дома и разходките и тичането навън-на чист въздух!Но недей да се ограничаваш много,защото имаш да сваляш само 3-4 килограма!Гледай да отслабнеш с умерено темпо,за да задържиш теглото си в бъдеще!В противен случай ще качиш допълнителни килограми!
Успех! :)
Abe ti dobre li si,be??? #-o Kukuvica li ti e izpila mozaka??? :shock: V plodovete se sadarjalo zahar,ravnosilna na nechto sladko...EEE,chuvala sam mnogo gluposti,ama ti napravo me razbi!!!Da,v plodovete se sadarja zahar,NO PLODOVA,NATURALNA ZAHAR!!!Daje niakoi plodove kato citrusovite,kiseli plodove i iabalkite podobriavat i stimulirat rabotata na chervata i po tozi nachin stimulirat otslabvane!Vsichki,koito sa na dieti,iadat samo plodove i ne vijdam manekenkite da sa debeli,poneje se tapchat samo s tova!Ia vij kakva razlika ima mejdu momiche,koeto po cial den se tapche samo s vafli i chokolad i drugo,koeto blaska samo iabalki i portokali!!!Edna manekenka,koiato pochina ot anoreksia,iadiala na den samo 1 iabalka i 1 domat!Ne si misli,che chtom nechto e sladko,to zadaljitelno ot nego se palnee!Povecheto plodove sa samo voda i luspi,ama kakvo li si pravia truda da ti obiasniavam,po-dobre vzemi niakoia specialna kniga da prochetech po tozi vapros i togava davay"kompetentni"mnenia po vaprosa!!!
A kolkoto po vaprosa ti,lorein ili kakto tam beche za otslabvaneto,bez sport i dvijenie ne moje,to ne stava ey taka s magicheska prachka,ako beche taka,vsichki chtiahme da sme fini i krasivi bez usilie!A za da si hubav i v dobra forma,ti triabvat dosta usilia!Eto az vchera propusnah da si napravia trenirovkata i i dnes imam ogrizenia... :cry: Savetvam te da ne gladuvach,zachtoto togava organizma trupa rezervni zapasi ot vsiako tvoe manichko pohapvane,taka si razvaliach raboata na chervata i organizma vaobchte i ot vsiako iadene chte trupach slaninki,a vednaga sled kato sprech da gladuvach,chte kachich dosta povechko!Ot dieti-po-dobre,no vse niakoga chte sprech i tiah!