PDA

View Full Version : Смущаващо-газове



02-04-2007, 12:50
Хората са свикнали да се смеят по тая тема, защото не им е дошло до главата и не знаят колко неприятно може да бъде. Имам голям проблем, постоянно имам газове, които предполагам са следствие от хроничния ми запек. Придружени са със силна болка, коремът ми е ужасно подут. На какъв лекар трябва да отида- вътрешни болести или направо на гастроентеролог? Има ли някакво лечение, че не се трае... Доколкото знам това състояние се нарича метеоризъм, ама как се лекува? Не ми казвайте "яж активиа", щото това са глупости...
А против запека какво да правя?
И понеже специалистите питат, да кажа че съм от женски пол, че възрастта ми е 19 години, имам запек откакто се помня, имах гастрит /helicobacter pylori/, от който се излекувах... Тоя проблем с газовете се появи преди години, беше изчезнал за известно време, сега пак така... На моменти затихва и после пак. Май трябва на лекар да ходя, щото ми писна вече.

02-06-2007, 00:23
за запек веднаж аз пих някви чайове и помогнаха някви китаиски за име нз штото приятелка на майка и ги даде но ПИТАй В АПТЕКАТА -има ги

koalka
02-06-2007, 09:15
Направо отиди на лекар да ти каже какво да правиш. :wink:

02-06-2007, 11:51
еми отиди на лекар че после може да стане по лошо ;) маи после гастрита ставаше на язва зарад това отиди на лекар тои знае наи добре :)

Alex_f
02-06-2007, 19:26
az mislq,4e trqbva da otide6 na gastroentreolog,toi 6te te prgleda.parvo moje6 da otide6 pri li4niq lekar i da ti kaje kade da otide6!