PDA

View Full Version : Гледахте ли?



Sexapilna_kukla
02-04-2007, 13:43
Вчера по Нова телевизия даваха предаването "Отечествен фронт".Някой гледа ли го и какво ви е мнението?Аз просто останах без думи...

Communist
02-04-2007, 13:49
Не съм. Я кажи за какво се разправя?

In4iTu_
02-04-2007, 13:50
И аз не съм. Какво даваха?

alkobalko
02-04-2007, 13:55
Аз го гледах, направо бях потресена. Не мога да повярвам, че съществуват такива родители.

Sexapilna_kukla
02-04-2007, 13:58
Ami za edno momichence na 13godini,ostaveno v dom,koeto s oshte 2-3 priqtelki se sublicha pred vsqkakvi pedofili za po 2-3lv,a v nai-dobriq sluchai e vizmala 30lv...Kazva,che ne pravi sex s tqh,a te prosto q opipvat,turkat se v neq i taka.....Daje vzeha interviu ot 60 godishniq pedofil,deto se e vuzpolzval ot "uslugite" i...ujasna rabota!A posle otidoha i pri maika i,a tq izobshto ne se interesuva ot neq,ama se praveshe tam...Karaha q da vidi dushterq si,a tq kaza,che nqma koi da i gleda "stokata" i "zeleto"...i sledovatelno te bqha po-vajni i tq ne otide...Daje momicheto kaza,che oshte kogato e bila na 8god. maika i q e karala da se sublicha pred muje i posle e vzimala parite...Abe ujasna istoriq..ne znam kak moje da ima takiva roditeli.....i tolkova nezainteresovani za budeshteto na decata si!

In4iTu_
02-04-2007, 14:04
Пфф...ужас..просто не знам какво да кажа... :x

marina star
02-04-2007, 14:08
i az go gledah naistina be6e otvratitelno
jalko e 4e tova e deistvitelnostta!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-05-2007, 13:36
tova naistina e mn`tujno :o kak moje edna maika taka da pravi s deteto si be #-o #-o #-o UJAS!!!

LunaTriCk
02-05-2007, 13:46
Просто...нЕма такава майка !

GLeZoRanA
02-05-2007, 14:30
Просто...нЕма такава майка ! Е явно има.. Е такива майки като тая на клада !

OtherDimension
02-05-2007, 14:58
Гледах го , чак удивен не съм ..
Спомням си за случай в България , репортерката пита майка , на която 2те деца са изгоряли в къщата : "Как се чувствате?" и тя отговаря : "Е как може да се чувствам!?Изгоря ми къщата все пак .."

HopeLesss
02-05-2007, 17:05
Гледах го , чак удивен не съм ..

Жалко, но факт... В тази страна вече нищо не може да ме учуди :roll:

Red.Chil
02-05-2007, 17:13
Карбовски все се занимава с разни такива неспасяеми случаи...

Нооо и аз не съм учуден от тия работи,щото е имало още доста подобни случаи.

SlaVen4eEto`
02-05-2007, 18:17
без коментар... :-s

Sexapilna_kukla
02-05-2007, 20:06
И тия хора сега ще ги осъдят, а оня педофил депутат (забравих му името) ще го оправдаят ! :evil: :evil: :evil:
Vladimir Kuzov se kazva.Da,za sujalenie nai-veroqtno taka shte stane...To v taq korumpirana durjava kakvo drugo da se ochakva?!?

Sexapilna_kukla
02-05-2007, 20:10
Карбовски все се занимава с разни такива неспасяеми случаи...

Нооо и аз не съм учуден от тия работи,щото е имало още доста подобни случаи.
Da,taka e...V interes na istinata vsichkite mu predavaniq sa mnogo interesni...ili moje bi pravilnata duma e potresvashti...

air_J
02-05-2007, 22:56
И тия хора сега ще ги осъдят, а оня педофил депутат (забравих му името) ще го оправдаят ! :evil: :evil: :evil:
Vladimir Kuzov se kazva.Da,za sujalenie nai-veroqtno taka shte stane...To v taq korumpirana durjava kakvo drugo da se ochakva?!?
Е, при липса на доказателства, как очакваш да не го оправдаят? Или може би ти приемаш показанията на неадекватните лепилари за чиста монета? Да не говорим, че един от ключовите свидетели (1 от лепиларите) вече се отказа от показанията си.
П.С.> А относно темата - хора всякакви. Честно казано ме боли хуя какво правят селянките с децата си, за да изкарат пари. И да се възмущавам, и да не го правя - ефекта нулев. :-({|=

HopeLesss
02-06-2007, 11:49
Общо взето истината в България я знаем всички, а Карбовски се изживява в ролята на спасител или по-скоро на човек, който си мисли, че ни отваря очите.

Жалко, той е поредния, който печели от нещастието на хората. :x

KiLLeR_InSTiNkT
02-06-2007, 12:16
Нямам коментар, вече нищо не може да учуди... Пък и ние за съжаление нищо не можем да направим...

LunaTriCk
02-06-2007, 16:00
Общо взето истината в България я знаем всички, а Карбовски се изживява в ролята на спасител или по-скоро на човек, който си мисли, че ни отваря очите.

Жалко, той е поредния, който печели от нещастието на хората. :x

Знаем я всички, ни никой нищо не прави. Той поне не го е срам да я покаже.

HopeLesss
02-06-2007, 16:06
Общо взето истината в България я знаем всички, а Карбовски се изживява в ролята на спасител или по-скоро на човек, който си мисли, че ни отваря очите.

Жалко, той е поредния, който печели от нещастието на хората. :x

Знаем я всички, ни никой нищо не прави. Той поне не го е срам да я покаже.

А той какво прави? Дай ми камера и предаване в национален ефир и аз ще ти я покажа.

LunaTriCk
02-06-2007, 16:56
Предавания. Малко ли е ? А и той си има специфичен изразен стил. Ако си чела негови статии, ще ме разбереш, че се различават от другите.

HopeLesss
02-06-2007, 17:46
Чела съм не една негова статия. Изобщо не успорвам неговите журналистически качеста. Наистина се отличава от всички останали... Но както вече казах си прилича по едно с всички политици, които уж ненавижда - печели на чужд гръб и то на гърба на човешкото нещастие.

LunaTriCk
02-06-2007, 18:29
Не мисля, че печели. Даже, май е навътре. Прави го от удоволствие. :roll:
А и проблема с това "човешко нещастие" винаги ми е бил интересен. Когато, никой не се занимава с него - егоизъм, той мисли само за себе си. Когато, някой почне да го показва веднага му се лепва етикет "използвач". Странно...

HopeLesss
02-06-2007, 19:31
Когато един човек иска да помогне, той го прави безмълвно, безрезервно и доста често никой не знае името му. Мартин Карбовски не помага на никого, той само казва истината. Което пак не е никак малко с оглед на това, че доста хора гледат предаването му.

Sexapilna_kukla
02-06-2007, 20:23
И тия хора сега ще ги осъдят, а оня педофил депутат (забравих му името) ще го оправдаят ! :evil: :evil: :evil:
Vladimir Kuzov se kazva.Da,za sujalenie nai-veroqtno taka shte stane...To v taq korumpirana durjava kakvo drugo da se ochakva?!?
Е, при липса на доказателства, как очакваш да не го оправдаят? Или може би ти приемаш показанията на неадекватните лепилари за чиста монета? Да не говорим, че един от ключовите свидетели (1 от лепиларите) вече се отказа от показанията си.
П.С.> А относно темата - хора всякакви. Честно казано ме боли хуя какво правят селянките с децата си, за да изкарат пари. И да се възмущавам, и да не го правя - ефекта нулев. :-({|=
Da...suglasna sum s teb.

sherry
02-06-2007, 20:34
Много грозен е случаят с майката, която предпочете да си гледа зелето, вместо да бъде с дъщеря си. Какво да ви кажа, глупаво е да раждаш деца, а после да не им даваш нужната обич и нужните грижи! Абортът също е грозно нещо, но е за предпочитане пред това да се държиш безотговорно със собствената си плът и кръв!

Sexapilna_kukla
02-06-2007, 21:04
Много грозен е случаят с майката, която предпочете да си гледа зелето, вместо да бъде с дъщеря си. Какво да ви кажа, глупаво е да раждаш деца, а после да не им даваш нужната обич и нужните грижи! Абортът също е грозно нещо, но е за предпочитане пред това да се държиш безотговорно със собствената си плът и кръв!

Da,i pri tova ne edno,a celi tri deca e napravila!Abe kato nqmash vuzmojnost da se grijish za tezi deca kude si trugnala...Ta posle da gi ostavq v dom i te da stradat,zaradi greshkite na drugigo!

HopeLesss
02-06-2007, 21:14
Много грозен е случаят с майката, която предпочете да си гледа зелето, вместо да бъде с дъщеря си. Какво да ви кажа, глупаво е да раждаш деца, а после да не им даваш нужната обич и нужните грижи! Абортът също е грозно нещо, но е за предпочитане пред това да се държиш безотговорно със собствената си плът и кръв!

Da,i pri tova ne edno,a celi tri deca e napravila!Abe kato nqmash vuzmojnost da se grijish za tezi deca kude si trugnala...Ta posle da gi ostavq v dom i te da stradat,zaradi greshkite na drugigo!

А какво ще кажете за ония, които имат 9 деца и живеят в тристаен апартамент? Но в крайна сметка всеки избира живота си... Безотговорност има винаги, но тя зависи от самия човек и от възпитанието. Едва ли обществето може да повлияе на тези хора. Пък и държавата ни не е като нормална държава. Не знам кое е по лошо - такова семейство или сиропиталище :roll:

Sexapilna_kukla
02-06-2007, 21:42
Много грозен е случаят с майката, която предпочете да си гледа зелето, вместо да бъде с дъщеря си. Какво да ви кажа, глупаво е да раждаш деца, а после да не им даваш нужната обич и нужните грижи! Абортът също е грозно нещо, но е за предпочитане пред това да се държиш безотговорно със собствената си плът и кръв!

Da,i pri tova ne edno,a celi tri deca e napravila!Abe kato nqmash vuzmojnost da se grijish za tezi deca kude si trugnala...Ta posle da gi ostavq v dom i te da stradat,zaradi greshkite na drugigo!

А какво ще кажете за ония, които имат 9 деца и живеят в тристаен апартамент? Но в крайна сметка всеки избира живота си... Безотговорност има винаги, но тя зависи от самия човек и от възпитанието. Едва ли обществето може да повлияе на тези хора. Пък и държавата ни не е като нормална държава. Не знам кое е по лошо - такова семейство или сиропиталище :roll:
Bez komentar sum za tqh...I napulno podkrepqm mnenieto ti.Naistina i az ne znam koe e po-loshoto...

krisi_l@loka
02-11-2007, 14:11
a[N]D[i]T[k]a]tova naistina e mn`tujno :o kak moje edna maika taka da pravi s deteto si be #-o #-o #-o UJAS!!!

ErinEverly
02-11-2007, 18:42
Да, гледах го. Беше отвратително. Как може майка й да постъпи така?