PDA

View Full Version : Перфектното самоубийство...!??!!?



the_dead_man_resurrect
02-04-2007, 14:21
Нека всеки обясни тук за него какво означава това.
Какво включва ритуала,какво представлява,как се извършва,на какво място,с какви средства?
И тези,които не са съгласни с идеята за самоубийство,нека просто не пишат. Аз лично съм на мнение,че както живота,след който следва смъртаа и самоубйството,са преход към вечността...така че тук нека си изкажат мнението хора,които разбират това,а не да обясняват,че самоубийството е бягство от реалността и е за слаби хора,и т.н,още нещо:това,че описвате перфектното самоубийство не означава,че непременно ще го извършите,а просто,че знаете КАК да го направите. Благодаря за вниманието,ще ми бъде любопитно да прочета как бихте го направили вие...

Jamalska
02-04-2007, 14:28
сега си мисля за скок от мноооооого жисока сграда но то се обезсмисля ако те е страх и сърцето ти се пръсне още със скика

cherinka
02-04-2007, 14:39
ами на село нали има едно нещо дето като го пуснеш и сече дърва и се върти такова. Та.. пускам го, полагам глава, и запосле ще знам, че поне няма друг самоубил се като мен.

psycho_girl
02-04-2007, 14:54
samoubiistvoto ne e prehod kum ve4nostta, az pone sum 4uvala 4e du6ite na samoubicite ostavat m/u dvata svqta, tova se s4ita za grqh ot curkvata :smt012
i vse pak skoko ot visoko e dobur krai na jivota

priti_kiti
02-04-2007, 15:12
i vse pak skoko ot visoko e dobur krai na jivota

аха, поне ще разбереш кво е да летиш :lol:

Иначе..дамз,самоубийците не ги погребват :Р Ааа, и аз за самоубийството принципно няма да се изказвам,щото не ми е положително мнението, и все пак и аз съм за скока :-D

02-04-2007, 15:23
ska4aneto ot visoko e mu4itelno ... spored mene nai-bezbolezneno 6te e s pistolet ... ama trydno 6te ti e da nameri6 pistolet ako si pod 18 ... ina4e tova sus svruhdozata su6to e ideya ... no pomisli malko predi da pravi6 gluposti :lol: mn 4esto si kazvame 4e jivotut ni e tryden i nyama smisul da jiveem, no posle osuznavame 4e ne e taka! zatova vnimavai da ne napravi6 nyakoya nepopravima gre6ka ! ne znam dali seriozno iska6 da go pravi6 ili prosto se interesyva6 kakvo mislyat horata za tova, no sum dlujna vse pak da ti kaja tova ! :wink:

Boot
02-04-2007, 16:14
Преди перфектното самоубийство трябва човек да е направил всички неща, които е искал да направи. Да е казал на всички хора всичко, което е искал.
Без suicide notes, без прощални смс и обаждания. Всичко очи в очи, всичко както си му е редът.
И трябва да е тихо и да не е показно. В смисъл... да се самоубиеш заради себе си, а не заради нечие внимание.
Някой някога разправяше за една чисто бяла, празна от към мебели стая, в която ти влизаш, заставаш до произволна стена и си пръсваш мозъка с пистолет/пушка/базука. Пийс ъф арт.

И като заключение - перфектното самоубийство е успешното самоубийство.

Konfucii
02-04-2007, 16:19
Prava Lopata v Glavata :P
tva stiga li ti?

AliceSw
02-04-2007, 16:31
идеалният начин за мен е да отида в хубав хотел, с голяма баня, да напълня ваната с гореща вода и да прережа вените си...но не вярвам да е особено ефективен, така че... хвърляне от скала в морето (не мога да плувам), ще съобщя на вс да не ме търсят, не бих искала никой да види трупа ми, защото това причинява мн болка на близкитe

02-04-2007, 16:37
basi ludite kopeleta ste 4estno :lol:

Gothique♫
02-04-2007, 17:07
Ае зимаш едно шише белина смесваш го с водка и го пиеш на екс,ако не пииш 5,10 лексутана заспиваш и в съня си оставаш,ако пък си по-смел зимаш един нож и си го наръгваш в сърцето и си до там.

bawdy talk
02-04-2007, 17:12
Искам да бягам със спортна кола от ченгелите,да скачам от мостове със бясна скорост,да летя във въздоха със тая кола,искам да цепя въздуха,да посрещам бестрашно страшните коршуми изстреляни от гадните ченгели да бягам смело срещу трафика,да се потя от високата температура в колата,да се кефя на силата и мощноста която притежавам,
искам да се засиля на магистралата с такава скорост че нищо да не виждам,всичко да се тресе,да фучи,искам да чувам как двигателя ръмжи,
искам гумите да се запалят,мухите да се лепят и да се пръскат по запотеното стъкло искам да видя как ченгелите изостават,камерите ме снимат,а аз се усмихвам докато не ми свърши бензина и докато не изляза от колата с тежката артилерия докато не разнеса куршумите и кръвта по техните тела,докато не посрещна тяхната стомана със моето тяло и моята усмивка!!!

Мамка му благодаря ви на всички току що ми измислихте тема в която ще направя стихотворение!!!Благодаря на всички отдавна се чудих какво да напиша [-o<

scion_of_Storm
02-04-2007, 17:20
Отивам в горите, намирам мистичел олтар на отдавна забравен езически бог, пазен от глутница вълци и им се впивам. Поне ще умря яко ахахахха

bungle
02-04-2007, 17:24
"Магнум" , лапаш дулото и бам!

Класика. Главата ти е тотално отнесена.

So much blood for such a tiny little hole. ( Всъщност с Магнума, няма да е никак малка.. )

Но не мисля, че самоубийството е преход към вечността. По скоро това е един афиш към света колко си слаб и как не можеш да му устоиш. Дааа, светът те побеждава. Това, че проливаш кръвта си не означава, че си спечелил. Всъщност, загубил си възможността да му натриеш носа..

Alerta
02-04-2007, 17:33
"Магнум" , лапаш дулото и бам!

Класика. Главата ти е тотално отнесена.

So much blood for such a tiny little hole. ( Всъщност с Магнума, няма да е никак малка.. )

Но не мисля, че самоубийството е преход към вечността. По скоро това е един афиш към света колко си слаб и как не можеш да му устоиш. Дааа, светът те побеждава. Това, че проливаш кръвта си не означава, че си спечелил. Всъщност, загубил си възможността да му натриеш носа..Но пък и му отнемаш възможността да продължи да те тъпче (;

bungle
02-04-2007, 17:40
"Магнум" , лапаш дулото и бам!

Класика. Главата ти е тотално отнесена.

So much blood for such a tiny little hole. ( Всъщност с Магнума, няма да е никак малка.. )

Но не мисля, че самоубийството е преход към вечността. По скоро това е един афиш към света колко си слаб и как не можеш да му устоиш. Дааа, светът те побеждава. Това, че проливаш кръвта си не означава, че си спечелил. Всъщност, загубил си възможността да му натриеш носа..Но пък и му отнемаш възможността да продължи да те тъпче (;

Не, ти така все едно развяваш бяло знаме и казваш "ОК.Писна ми от теб.Предавам се." Никаква възможност не му отнемаш, той ти отнема всичко. ( Или по-точно, ти доброволно му го даваш.. )

chihuahua
02-04-2007, 21:57
bungle, ти си патка. Ако се самоубиеш няма да е голямото чудо,вярно. На кого му пука за патките?

bungle
02-05-2007, 06:30
bungle, ти си патка. Ако се самоубиеш няма да е голямото чудо,вярно. На кого му пука за патките?

Каза госта с глупав ник.
И на патките не им пука за разните му там. Квит сме.

OtherDimension
02-05-2007, 10:08
Иначе..дамз,самоубийците не ги погребват :Р

погребват се

екплойтед
02-05-2007, 10:30
мммммм аз нямам намерение да се самоубивам, но ако ще го правя ще е грозно... примерно ще отида в някакъв мутренски бар и ще се опитам да застрелям някой и така... :)

абе сам няма да си ида...

Excu
02-05-2007, 11:12
Мисля,че skok ot vosoko za6toto poslednite sIIkundi adrenali 6te e na max i 6te po4uvstva6,4e leti6 i 6te se razmaji6 na zemqta 6te ima bolka za po malko ot polovinata sekunda 8-[

SashkoY
02-05-2007, 11:33
Бомба камикадзе или скокче-или скок във вулкан(ако си във туземско племе и вярваш,че така ще омилостивиш боговете и спасиш семейството си) или от самолет във океана.Обаче никога не бих се самоубил [-X единствено ако така или иначе ще умра :-k но иначе никога.Не можеш да си унищожиш единственото,което имаш,след като дори не си го създал ти(за живота става въпрос)

peps_from_mars
02-05-2007, 12:34
Ми.....скок от вискооооооко место ...поне ше видиш кво е да летиш :-D

PaSsioN_GiRL
02-05-2007, 13:12
Скача6 от някое мноооооого високо място...може би ще боли малко,но поне ще разбереш какво е да летиш..... :roll:

sherry
02-05-2007, 15:11
Няма перфектно самоубийство. Самоубийството е най - глупавото и жалко нещо, жалко е , че толкова много хора прубягват до него. Няма неразрешими проблеми, животът ни е даден, за да го изживеем. Дори да ни е трудно, това не е изходът!

psycho_girl
02-05-2007, 15:26
Иначе..дамз,самоубийците не ги погребват :Р

погребват се
v minaloto ne sa gi pogrebvali

Бунтар
02-05-2007, 15:42
"Ако искаш да сложиш край на живота си, давай. Няма нужда да се самоубиваш, за да го направиш." :roll:

Тряа да питам Ем откъде беше цитатът...

malka_sladuranka
02-06-2007, 14:39
Мен лично смъртта ме плаши. Знам, че е нещо нормално и неизбежно и знам, че 100% от случайте завършват със смърт, но ме плаши. :smt120 Иначе самоубийсто...хмм..бих избрала най-бързия и безболезнен начин, скок от висока сграда е последното което бих избрала :smt119 високо...падане...ужас...и това ме плаши, може би въпросното "магнум" най-много ми допада.Но все пак самата идея за самоубийство не ми допада, обичам живота. Дори съм се замисляла как ли се чувстват хорада над определена възраст 70-80приблизително, като знаят че утре може и да не са тук.Попринцип това важи за всеки де, но....имам чувството че ако доживея тази възраст ще бъде голяма агония за мен..

ErinEverly
02-07-2007, 16:11
Доста лехкомислено приемате смъртта. Аз имам братовчед, който се самоуби. Тея хора са егоисти, на които не им пука какво причиняват на близките си.

Няма да коментирам кое е перфектното. Всички са глупави и безсмислени.

Juicy_Lucy
02-07-2007, 17:03
първо да кажа,че съм против самоубийства с цел бягане от разни проблеми..тва само един супер смотан човек може да го направи.
второ-няма какво да се плашим от смъртта,защото не сме ли готови да умрем,сме вече мъртви(имаше някаква такава сентенция,която доста ми хареса)умни сте сички,тълкувайте си го.няма какво да разяснявам..аз съм на мнение,че човек трябва да опитва от всичко,което иска ,без някакъв страх и го правя..

:arrow: за мен перфектново самоубийство е или някаква свръхдоза..или във вана-сядаш,свиваш си коленете,хващаш ги,след което си потапяш главата и си отваряш устата(може да крещиш ..)..прерязване на вени на някое пусто място със много сняг е много красиво,според мен.пък и си е 2 в 1-хем си режеш вените,хем усещаш и бялата смърт..