PDA

View Full Version : zashto se tolkova ograni4eni?



Queen^in^love
02-04-2007, 15:43
Ne moga da vi razbera vas,zashto za vas edno 14 godishno momiche ne moji da pravi sex i e malka? I kazvate che ne e namerila podhodqshtiq,sled kato neznaete kakvi sa 4uvstate i kym nego,zasho mislite che edno 14 godi6no momiche nemoje da obicha istisnki?? Mnogo ste konservativni. Az sy6to go napravih na 14 i ne zashtoto sym slushala priqtelkite mi-naprotiv bqh pyrvata ot kompaniqta mi koqto go napravi,prosto se chuvstvah gotova....i zapoznata s riskovete koito krie sexa i predpaznite merki.. ne slagaite vsichki 14 godi6ni pod obsht znamenatel,ima i takiva koito naistina razsyjdavat i se pazqt. Neznam dali nqkoi shte me podkrepi,no tova e moeto mnenie :wink:

tequila
02-04-2007, 16:03
ами аз те подкрепям . ДА . аз от кога го повтарям това да не се слагат хората за каквото и да било под общ знаменател ама никой не слуша и това си е #-o

02-04-2007, 16:11
Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bravo bravo bravo bravo bravo bravo (o6te moga ama me marzi)
lelelel 4esno vi kazvam ne miseh 4e sa ostanali tineidjari s normalno mislene....
Iteq "kaki4ki" da go duhat kato se mislqt za tolkova golemi na po 16-17 godini basi vse edno i tqh ne sa gi otvorili na po 14 ama kakto i da e :evil:
Ina4e mn gotina tema i e pravilna :D

botlik3
02-04-2007, 16:13
Всеки си решава кога и какво да прави и никой няма право да налага мнението си над другите хора.

krem4et0
02-04-2007, 16:17
На 14 е рано. Освен това на 14 няма любов-има увлечения и детски прищевки. Като станеш на 20-25 години ще мислиш като мен. Сега ти се струвам смотана и задръстена,но на 15 нещата са едни,а на 22-съвсем различни.

02-04-2007, 16:18
КУРВИИИ ,КУРВИИ МАЛКИ КУРВИИИИИИИИИИИИИ !

Snoopy_
02-04-2007, 16:19
Че 14 годишно момче/момиче не може да обича истински, си е така, защото не знае какво е обич. Много да ти харесва някой, да ти е приятно с него и да споделяте нежности не е обич, но това ще разберете по късно. Иначе както казах и в мойта тема, всеки сам си преценя, въпроса е наистина да прецени сам а не под чуждо влиание. Аз прецених сам и не съжелявам.

My_Infernal_Majesty
02-04-2007, 16:21
Iteq "kaki4ki" da go duhat kato se mislqt za tolkova golemi na po 16-17 godini basi vse edno i tqh ne sa gi otvorili na po 14 ama kakto i da e :evil:
Ina4e mn gotina tema i e pravilna :D

Хаха ами аз съм почти на 17 и не се чувствам какичка а и досега никой не ме изкарал такава, защото всички казват че приличам на по-малка, освен това не са ме "отворили" така че си прави изводите колко съм какичка. :-k

another`stupid`guy
02-04-2007, 16:21
"ne slagaite vsichki 14 godi6ni pod obsht znamenatel" vika6 a? nqmam ni6to protiv tova koeto misli6 ama... i ti nedei slaga vsi4ki pod tvoi ob6t znamenatel. Ne vsi4ki sa "kaki4ki". Kakto i da e, trqbva6e da se obarne6 kam tqx(kaki4kite) a ne kam vsi4ki ;) I tova "Ograni4eni" e silna duma. Prosto razli4nite xora imat razli4ni mneniq po temata "koga trabva da se pravi sex". I mai mai nqma6 pravo da gi nari4a6 ograni4eni zaradi tova. ;)

bawdy talk
02-04-2007, 16:26
Това си е по твоя преценка,никой не може да ти каже кога да го направиш!Като искаш го направи и на 10 години,грешката която ще направиш е изцяло твое решение!

Violenza
02-04-2007, 18:10
Съгласна съм само с това, че НЕ МОЖЕТЕ да слагате всички под общ знаменател!!!
Колкото и да си обяснявате простотийте, че на 14-15-16 всички са 'малки пикли', които не могат да мислят, ходят само по кафета и се гримират... е НЕ Е ТАКА!!! Т'ва че тука във форума има някви пикли на по 12-13 дет' се имат "куул бич" и т.н. НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА!!! Бахти...

02-04-2007, 19:36
Абе, вие на 14 незнаете дали ви се пикае или ебе, като станете на по 20 вече няма да представлявате интерес за никой и е много вероятно да свършите на улицата...Айде осъзнайте се малко!

lirooos
02-04-2007, 20:17
На 14 е рано. Освен това на 14 няма любов-има увлечения и детски прищевки. Като станеш на 20-25 години ще мислиш като мен. Сега ти се струвам смотана и задръстена,но на 15 нещата са едни,а на 22-съвсем различни.


На 14 не можеш да се влюбиш и няма любов?! Може на 14 да не става... ама аз от 13 годишен обичам едно момиче до ден днешен. Разбирай го, че с тия думи ти отрече 14,15,16-тата година от живота ми, защото през тези години бяхме заедно. И въпреки, че се разделихме - още я обичам(е вече по един по-друг начин), както и тя мен, а става дума за вече 5-6 години от както сме разделени и всеки си е по пътя!

eternity
02-04-2007, 20:57
Prava si 4e ne vsi4ki 14 godi6ni sa takiva,no pove4ete evala 4e ti ne si edna ot tqh!!! =D> =D> =D>

Kianna
02-04-2007, 21:33
хахаха :smt005 на 14...ооо,ама голяма си била пак бе :smt005 и с голямата ти любов сигурно е станало :smt005 той е бил на 25,ама не е бил с тебе ,за да те изчука :smt005 аре аман от кучки от малки :-D

Addict
02-04-2007, 21:43
хахаха :smt005 на 14...ооо,ама голяма си била пак бе :smt005 и с голямата ти любов сигурно е станало :smt005 той е бил на 25,ама не е бил с тебе ,за да те изчука :smt005 аре аман от кучки от малки :-D

Хъх !!! Като оная със секси лексикона... За година и полувина се праснала с 3-ма ама е на 15 :smt005 Евала госпожа ! :smt005 :smt005

mnogomili4kata-sf
02-05-2007, 07:51
Е,мислех си,че днес ще прочета някоя нормална тема,ама явно не! [-X [-X [-X ](*,) ](*,) ](*,) #-o #-o #-o #-o =; =; =; Сега като чуя момиче на 15г.,че се е е*ало и изпадам в ужас,а самата аз спах за 1ви път с момче на толкова години.И все пак за тия 4-5 години оттогава мисленето ми се промени,а не това,че съм консервативна!!!Като се сетя колко ограничено лапе бях,колко недоразвито и психически и физически...та то сега се чувствам дете,кво остава на 15 г. За кво мислите "големите батковци" все се занимават с такива 13,14,15 годишни...ОКЕЙ в определени случаи има и любов,тва ясно,обаче на повечето им е по-лесно да си хваната да си чукат някоя на 13-15 г.,а не на тяхната възраст.Колко още хляб имат да хапват тия деца докато се научат какво търси един мъж! :evil: Тва е- оправия няма!Надявам се само на повечето да им дойде мозъка някога

Malice
02-05-2007, 09:27
И аз съм съгласна.Хората са различни.Аз го направих на 13...

Tesinka
02-05-2007, 09:50
Че 14 годишно момче/момиче не може да обича истински, си е така, защото не знае какво е обич. Много да ти харесва някой, да ти е приятно с него и да споделяте нежности не е обич, но това ще разберете по късно. Иначе както казах и в мойта тема, всеки сам си преценя, въпроса е наистина да прецени сам а не под чуждо влиание. Аз прецених сам и не съжелявам.

Za sex-a sum saglasna.Rano e na 13-14 godishna vuzrast da go pravish.Bih kazala dosta rano.No za lubovta .., za obi4ta ne e taka.Za purvi put se vlubih istinski na 13-14 godini.Otkude znaete, 4e edno momi4e na takava vuzrast nemoje da obi4a istinski... Tova 4e vie ste se vlubili po-kusno e drug vupros.Lubovta ne e vupros na vuzrast i ne vinagi zavisi samo ot neq.No vse pak... ne poznavam momche,koeto da e obichalo istinski togava...Poznavam takiva,koito sa imali samo nqkakvi privlichaniq i haresvane kum opredeleno momi4e..(Sigurno e taka,poneje momi4etata po-burzo se razvivat ot momchetata:) i nikoi nemoje da tvurdi obratnoto,zashtoto e dokazano:P:D)No poznavam mn. momicheta,kogato sa zapo4nali vruzka na 14 godishna vuzrast i tq e produljila nqkolko godini,koeto oznachava,4e e imalo istinska lubov i obi4,za da izdurjat tolkova dulgo. Kakto az-na 13 trugnah s edno mom4e(togava samo go haresvah) i veche na 14... tova haresvane se prevurna v istinska lubov i istinska obich.Veche 2 godini ne spirame da se obichame:)...)Inu4e moje i da gresha,no taka si mislq:) Lubovta sama idva..togava kogato si gotov da q priemesh i iskash da go napravish.I se 4uvstvash 6tastliv/a s tazi lubov.Spored men ne e rano da se vlubish ISTINSKI togava,no kakto kazvat - vseki ima razli4ni mneniq i komentari :)!
No moeto ostava.

P.S:Usmihvaite se :) \\//

krem4et0
02-05-2007, 09:59
Грешка! :oops:

krem4et0
02-05-2007, 10:00
На 14 е рано. Освен това на 14 няма любов-има увлечения и детски прищевки. Като станеш на 20-25 години ще мислиш като мен. Сега ти се струвам смотана и задръстена,но на 15 нещата са едни,а на 22-съвсем различни.


На 14 не можеш да се влюбиш и няма любов?! Може на 14 да не става... ама аз от 13 годишен обичам едно момиче до ден днешен. Разбирай го, че с тия думи ти отрече 14,15,16-тата година от живота ми, защото през тези години бяхме заедно. И въпреки, че се разделихме - още я обичам(е вече по един по-друг начин), както и тя мен, а става дума за вече 5-6 години от както сме разделени и всеки си е по пътя!
ти сам казваш-не сте заедно. Това за мен означава едно-връзката между 13-14 годишни е обречена на провал,защото те се променят,когато излязат от пуберитета! Сега ти не си влюбен в това момиче,а в спомена или в представите ти за нея. И аз съм била така-оле колко го обичам,а виждам,че в действителност това,което изпитвам не е любов.

krem4et0
02-05-2007, 10:04
Е,мислех си,че днес ще прочета някоя нормална тема,ама явно не! [-X [-X [-X ](*,) ](*,) ](*,) #-o #-o #-o #-o =; =; =; Сега като чуя момиче на 15г.,че се е е*ало и изпадам в ужас,а самата аз спах за 1ви път с момче на толкова години.И все пак за тия 4-5 години оттогава мисленето ми се промени,а не това,че съм консервативна!!!Като се сетя колко ограничено лапе бях,колко недоразвито и психически и физически...та то сега се чувствам дете,кво остава на 15 г. За кво мислите "големите батковци" все се занимават с такива 13,14,15 годишни...ОКЕЙ в определени случаи има и любов,тва ясно,обаче на повечето им е по-лесно да си хваната да си чукат някоя на 13-15 г.,а не на тяхната възраст.Колко още хляб имат да хапват тия деца докато се научат какво търси един мъж! :evil: Тва е- оправия няма!Надявам се само на повечето да им дойде мозъка някога
не питай старило,а патило. дано повечето 13-14 годишни влюбени до лудост прочетат това!

02-05-2007, 10:04
ограничени са, защото са позволили да ги ограничават навремето..
и сега завиждат на разкрепостените и се опитват да им "подрежат крилцата"

мислете с главите си и сами си взимайте решенията в тоя живот, не се оставяйте друг да ви диктува какво било "редно" и какво било "грешно"
това ще можете да го решите вие, чак СЛЕД като вземете решение.

honda^
02-05-2007, 10:39
Форума не е мястото, където тряа се обиждаме...Ми така де, хората били ограни4ени, консервативни и т.н.; моми4е, което правило секс на 14 било малка курвентия или ку4ка.... Ок ама кои сме ние, 4е да съдим някой(от форума)???? Така си е предценило моми4ето, така е постъпило, тва си е нейн проблем ве4е, нали? 6том е искала да спи с някой, тва си е нейна работа. Вярно е, 4е 6том пи6е тука разни теми(от рода на "Да го направя ли, на 14 съм?" и т.н.)зна4и иска съвет. И вместо да полу4и такъв, полу4ава само нападки. Еми 6то не се пробвате да я убедите да не прави тази гре6ка(за6тото и според мен съ6то е твърде рано)по по-разли4ен на4ин?

sameone
02-05-2007, 10:53
Az nemoga da razbera za kade sa se razbarzali vsi4ki 4e zapo4vat ot 13 godi6ni da vodqt polov jivot?No vseki sam si re6ava.No ne si mislete 4e kato se naebete na 14 i ve4e ste golemi.No ima i druga gledna to4ka-ako xorata se obi4at i si imat doverie kakvo lo6o ima da se otdadat edin na drug.No xora ne barzaite be ima vreme jivota e pred vas.

mnogomili4kata-sf
02-05-2007, 11:12
Е,мислех си,че днес ще прочета някоя нормална тема,ама явно не! [-X [-X [-X ](*,) ](*,) ](*,) #-o #-o #-o #-o =; =; =; Сега като чуя момиче на 15г.,че се е е*ало и изпадам в ужас,а самата аз спах за 1ви път с момче на толкова години.И все пак за тия 4-5 години оттогава мисленето ми се промени,а не това,че съм консервативна!!!Като се сетя колко ограничено лапе бях,колко недоразвито и психически и физически...та то сега се чувствам дете,кво остава на 15 г. За кво мислите "големите батковци" все се занимават с такива 13,14,15 годишни...ОКЕЙ в определени случаи има и любов,тва ясно,обаче на повечето им е по-лесно да си хваната да си чукат някоя на 13-15 г.,а не на тяхната възраст.Колко още хляб имат да хапват тия деца докато се научат какво търси един мъж! :evil: Тва е- оправия няма!Надявам се само на повечето да им дойде мозъка някога
не питай старило,а патило. дано повечето 13-14 годишни влюбени до лудост прочетат това!

Оооооооо,Кремче!Не мога да повярвам...има светлина в тунела.Зарадва ме много

Snoopy_
02-05-2007, 11:56
Оф.... Ама защо си мислите че като сте 2-3-4 години заедно се обичате? Какво делите? Кафенца, кино, дискотечки, вкъщи гуш муш. Ще се повторя, дали наистина обичаш един човек си проличава, когато живеете заедно. Когато делите едно домакинство, когато сте по 5-6 часа на ден заедно, когато спите на едно легло. Ако можеш този човек да го понасяш, когато всеки ден си с него, виждаш го и сутрин гурлясал(с извинение) с маска на лицето и по халат и чехли с ролки на главата, вместо направен като фолк певец/певица, и въпреки това виждаш в него един и същ човек, ей тогава можеш да ми говориш. Това че ти на 14 си била 3-4 години с един и същ човек, означава само че 1. Те е страх от промени 2. Не се е появил някой който да е по-добър във всяко отношение от сегашния ти. Нищо повече.

krem4et0
02-05-2007, 12:22
=D> за Snoopy_. И аз така мисля. не,че живея с някой,но тогава си проличава до колко е силна връзката. да ходите по кафета и да се целувате е лесно,ама като трябва да се оправяте с пари,сметки,роднини и деца-да видим същото ли е?

ista
02-05-2007, 12:23
Ne moga da vi razbera vas,zashto za vas edno 14 godishno momiche ne moji da pravi sex i e malka? I kazvate che ne e namerila podhodqshtiq,sled kato neznaete kakvi sa 4uvstate i kym nego,zasho mislite che edno 14 godi6no momiche nemoje da obicha istisnki?? Mnogo ste konservativni. Az sy6to go napravih na 14 i ne zashtoto sym slushala priqtelkite mi-naprotiv bqh pyrvata ot kompaniqta mi koqto go napravi,prosto se chuvstvah gotova....i zapoznata s riskovete koito krie sexa i predpaznite merki.. ne slagaite vsichki 14 godi6ni pod obsht znamenatel,ima i takiva koito naistina razsyjdavat i se pazqt. Neznam dali nqkoi shte me podkrepi,no tova e moeto mnenie :wink:

проблема е, че повечето момичета, на по 14, че даже и 12 години, идват тук НАС да питат дали са готови!!! това е! не сме ние ограничените, а те... всеки си има свои представи за Света и няма право да ги налага на другия. но... няма как! любов да има :smt008 :smt008 :smt008 това е важното!
PEACE!
:)

brutal_baby
02-05-2007, 12:31
и аз съм съгласна!но все пак не можете да отречете любовта напълно щом двама души не живеят заедно!и все пак наистина =D> =D> =D>