PDA

View Full Version : Как да погодим номер в даскало?



:-)
02-04-2007, 15:46
Здравейте,интересно ми е как може да се направи номер в даскалото?
Чувал съм,че може да се сложи мая в тоалетна и после ставало нещо.Може ли да ми разесните кво ще се получи ако сложа мая в тоалетна и бихте ли ме посъветвали за някъв трик който да не доведе до много лоши последици. =P~

cherinka
02-04-2007, 17:21
Слагаш жаба или някво друго животно в чантата на които там си набележиш учител.
Слагаш кърфица на стола на учителя, или може и дъвка... много е яко после да гледаш как на полата на дъртата по биология има дъвка ахахахаха
може да купиш ампули с гаден мирис и да ги пуснеш по време на час. Моя клас например в един час по биология пуснаха една ампула дето миришеше на развалени яйца... еййй ви каам брутално беше. ама ти може да земеш ампула дето вони на току що заклано прасе примерно. оф отивам да ям, после се сетя още нещо, щи пиша

:-)
02-04-2007, 18:00
Слагаш жаба или някво друго животно в чантата на които там си набележиш учител.
Слагаш кърфица на стола на учителя, или може и дъвка... много е яко после да гледаш как на полата на дъртата по биология има дъвка ахахахаха
може да купиш ампули с гаден мирис и да ги пуснеш по време на час. Моя клас например в един час по биология пуснаха една ампула дето миришеше на развалени яйца... еййй ви каам брутално беше. ама ти може да земеш ампула дето вони на току що заклано прасе примерно. оф отивам да ям, после се сетя още нещо, щи пиша
Ние сме един клас където повечето са клюкари и веднага някой ще те изклюкари.Това с жабата,карфицата и дъвката веднага отпада.Може ли малко инфо за тези ампули.Няма ли да разберат веднага кой е пуснал тази ампула?Иначе в нашето даскало тоалентите са като селските където са кляка?Та кво става ако сложиш мая?

cherinka
02-05-2007, 03:35
Слагаш жаба или някво друго животно в чантата на които там си набележиш учител.
Слагаш кърфица на стола на учителя, или може и дъвка... много е яко после да гледаш как на полата на дъртата по биология има дъвка ахахахаха
може да купиш ампули с гаден мирис и да ги пуснеш по време на час. Моя клас например в един час по биология пуснаха една ампула дето миришеше на развалени яйца... еййй ви каам брутално беше. ама ти може да земеш ампула дето вони на току що заклано прасе примерно. оф отивам да ям, после се сетя още нещо, щи пиша
Ние сме един клас където повечето са клюкари и веднага някой ще те изклюкари.Това с жабата,карфицата и дъвката веднага отпада.Може ли малко инфо за тези ампули.Няма ли да разберат веднага кой е пуснал тази ампула?Иначе в нашето даскало тоалентите са като селските където са кляка?Та кво става ако сложиш мая?

не знам за маята, но ампулите се продават в магазин "101 балона" в Пловдив, за другите градове не знам дали има такива магазини, но предполагам, че трябва да има.

teenkopele
02-05-2007, 05:06
Мани го това с маята [-X . Края на миналата учебна година с един от класа едно 10 пакетчета да сме сложили, и от в един кенеф, и нищо не стана :| .
Далеч по-ефективно ще е да се заредите с вонкащи бомби от някой Ку-ку магазин. Еххх, това ми припомни как веднъж един авер ни съкрати часът по математика в 7клас :smt005 .
Друго какво...ако дъската ви е тебеширена- обирате всички тебешири, които са в околовръз и на тяхно място слагате добре офермени (във формата на тебешири) БЕЛИ гуми. Използвайте макетни ножчета за целта.
Нека да започне да пише... :smt005