PDA

View Full Version : Moderated:Възможно ли е да съм бременна?



02-04-2007, 17:03
Значи на 31 ми свърши....на 1.02 го направихме с приятеля ми за първи път,по едно време бяхме без презерватив,но той не свърши в мен.И двамата сме убедени че нищо няма,но все пак има ли възможност да съм бременна.Другата седмица ще си направя тест за по сигурно.
А ако съм бременна трябва ли тези дни да има нещо по странно,всмисъл незнам и аз,да нямам апетит,да ме болят гърдите или нещо такова.При мен такова нещо няма,но моля ви кажете си и вие мнението.мерси много.

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

bungle
02-04-2007, 17:08
Не мисля, че си бременна.
Теста за бременност най-точен резултат ще покаже 2 седмици след половия акт.
Не, няма да усетиш някаква промяна в огранизма ти, ако си бременна. То ще се усети,де, но не толкова скоро.

alkobalko
02-04-2007, 17:09
Лично според мен няма защо да се притесняваш. Ако не е свършил в теб няма страшно. А симптомите на бременност не се появяват толкова скоро. Ако все пак си толкова притеснена след седмица си купи тест. Но пак ти казвам няма защо.

FireSweet
02-04-2007, 17:11
Ами не мисля че си бременна но за по-сигурно си направи един тест.

02-04-2007, 17:22
bungle,FireSweet.Aleandra....много ви благодаря за бързите отговорилллстрахотни сте :wink: а и Aleandra вършиш си чудесно работата като модератор :wink: :wink: :wink:

02-04-2007, 22:56
Ами не мисля че си бременна но за по-сигурно си направи един тест.И аз така мисля
+2