PDA

View Full Version : za bala



LUDI4KA
02-04-2007, 18:08
bihte li oti6li na bal ako s nikoi ne se razbirate e ne ba6 s nikoi a s 2 -3 momi4eta .To4no za tova ne mi se hodi i si mislq da si vzema ot na6i pari i da otida s moite frenki da si napravq 6outo.P1k tezi 2 momi4eta ot moq klas sled 12 4asa p1k i po rana 6te hodim na vila i samo k1deto 6te davam izli6ni pari za nqkakva skapana roklq k1deto 6te b1da 2-3 4asa s neq.A vski4ki ot moq klas me vr1nkat da otida i kakvo 6te pravq tam q kato pove4eto dori ne im znam imenata i s1m gi vijdala 2-3p1ti ot skoro u4a tam i nikoi ne hodi i na men ne mi se hodi de

miloto_girl_4e
02-04-2007, 19:00
Това да не отидеш на собственият си бал е най-тъпото нещо, което някога съм чувала... и то заради 2-3 фръцли...
Момиче, осъзнай се, балът ти е веднъж в живота, а купони и вили за напред колкото си искаш :!: Отивай на бала си :!:

adoration_
02-04-2007, 19:58
Как няма да отидеш на собствения си бал??? :shock: :shock: :shock: Ще съжаляваш после цял живот;)Отиди,ще видиш,че ще си прекараш страхотно;) А ако си имаш приятел-вземи го със себе си:)

teenkopele
02-05-2007, 05:15
...Отиди,ще видиш,че ще си прекараш страхотно;) А ако си имаш приятел-вземи го със себе си:)

Ако си мислиш, че ще ти е яко тъпня, може предварително да се "развеселиш" :mrgreen: ...ако ме разбираш какво намеквам. :::

juSTkiddy
02-07-2007, 13:32
Как няма да отидеш на собствения си бал??? :shock: :shock: :shock: Ще съжаляваш после цял живот;)Отиди,ще видиш,че ще си прекараш страхотно;) А ако си имаш приятел-вземи го със себе си:)
Dam i az taka mislq...Vse pak bala ti e vednyj i ako go propusnesh shte sylajalqvashh....Po dobre idi ii ne obryshtai vnimanie na oneq det te draznnqt..izkarai si super za da umirat ot qd ii..dams tova e :D

hamilcar
02-07-2007, 14:55
Съгласен съм с Рали(miloto_girl-4e). А и като си леко пияна, а може би и друсана, няма да ти прави впечатление. Не бих си пропуснал бала заради някой от класа.

IlLuSi0nS`
02-07-2007, 15:06
хахаха леле как нема отидеш на бала си е хахах оо ние ще ги взривим човеееек хахаахах мн яко купонче ще си направим.. моя съвет е тфа хаах отиваш и се забавляваш на макс.. хахах малко пуф паф малко шмрък малко алкохолец хахаха иееее оо немам търпение аз ахха

Jamalska
02-07-2007, 16:10
Хаха май само аз съм на мнение,че няма лошо да не отидеш на бала си...И аз мисля да не ходя на моя...Просто не виждам смисъл.И точно заради тия навивания още повече се надъхвам да не ходя.
Просто ако не ти е кеф няма смисъл да даваш пари за некфа тъпня вместо да си изкараш яко другаде с други хора

sherry
02-07-2007, 16:21
Абееее, луда ли си да не ходиш заради 2 момичета :shock: :shock: :shock:
При условие, че това е последната ти вечер с класа, че ще е твоят БАЛ, където трябва да се веселиш и да си хубава и радостна, ти ще се откажеш от всичко това, защото има 2 момичета, които те нервят?
Глупаво!
Целият клас те навива, правилно правят хората. Не мисли простотии, а отиди на бала си, после много ще съжаляваш, ако го изпуснеш.