PDA

View Full Version : Съмнения...Ужас...



Тъжното_f
02-04-2007, 18:20
Нямам приятели с които да споделя, пък и тези които имам биха се зарадвали, но не и да ми дадат съвет.
Значи с моя приятел сме вече 3 месеца заедно и кво да ви кажа, не мислих че ще се задържим толкова, но....колкото и странно да звучи за някой - вече го обичам и той е част от мен.Не съм малка и знам какво говоря.Сигурна съм че и той ме обича и държи на мен защото на няколко пъти ми е споделял че иска да живеем вече заедно и казва че иска аз да съм майка на неговите деца. :oops:
Проблема е че преди няколко дни видях в тела му смс изпратен на някакво си момиче.Не пишеше нищо особено, но ми стана гадно,защото ако той беше видял нещо такова в моя тел щеше да полудее от ревност.Замислих се дали ме лъже и го питах но отговора беше че тя е момиче с което е излизал 2-3 пъти на кафе(само това) преди да се запознае с мен.Постоянно сега ми говори че обича и иска само мен че няма друга и такива неща.Заедно сме си още но и аз незнам какво да правя.Не искам да се разделяме.Но немога да си отг на едно-защо като са излизали преди да се запознае с мен и вече няма нищо м/у тях защо и пише смс? ](*,) :-# незнам да му вярвам ли на думите или не и аз незнам какво да правя.откакто се случи тва не съм на себе си

koalka
02-04-2007, 18:26
Вярвай на любовта му, това мога да ти кажа.Приеми, че ти казва истината и ако те обича това ще е така.Това за децата и живеенето е много хубаво, стига и двамата да го искате и да говори сериозно.Той има доверие на теб, мисля, че и ти трябва да му имаш малко повече.Недей да разрушаваш с тези подозрения едно толкова хубаво нещо, което ти се случва. :wink:

In4iTu_
02-04-2007, 18:59
Ами не вярвам да те лъже, щом ти е казал толкова неща (за живеенето заедно, за децата..) По-добре спри да се съмняваш, защото ако той разбере, че не му вярваш, ще му стане кофти и...

namely_me
02-04-2007, 19:03
Абе в какви филми се вкарваш, успокой се малко. Естествено, че трябва да му вярваш, та кое момче след 3-месечна връзка почва да говори, че иска ти да си майка на децата му? Боже, ти си щастливка. Радвай се на връзката си и стига паранои.

iiirish
02-04-2007, 19:49
сама казваш, че в смс-а няма нищо необичайно или подозрително. тогава от какво се притесняваш?! според мен ти просто ревнуваш ;) не мисля, че има нещо лошо ако в телефона на приятеля ти има смс от друго момиче, това не значи непременно, че между тях има нещо. опитай се да му имаш малко повече доверие и ще видиш, че нещата ще потръгнат

Kianna
02-04-2007, 20:51
Каквото и да ти беше казал,щеше пак и пак и пак да се съмняваш!За това просто му вярвай,все пак доста сериозни планове имате явно :smt008 обичайте се!:))

*Sumerian_Haze*
02-04-2007, 21:14
Имаш ли му доверие?

Тъжнoтo_f
02-04-2007, 22:07
anito.sl
смс-а не беше от друго момиче а той беше писал на друго момиче затова си мисля какво ли не сега.Иначе ако някоя му беше писала все щеше да ми е тая.
А иначе затова дали му имам доверие-ами имам му уж но в момента и аз незнам какво да си мисля вече!

Sexapilna_kukla
02-04-2007, 22:24
Moje da sa prosto priqteli...tozi sms nishto ne znachi.Shtom obicha teb,kakvo poveche iskash :wink: Znam,che e kofti,no nedei da se vkarvash v izlishni filmi.Opitai se da zabravish i produljete napred.I dano sluchiloto da ne se povtarq,zashtoto ne e sobeno priqtno,kakto za teb,taka i za nego.

honda^
02-04-2007, 22:55
Мисля, 4е не трябва да се тревожи6, 6том сама казва6, 4е не е писал ни6то кой знае какво. А за6то пък да не пи6е на моми4е, с което е излизал(приятелски)преди да се запознаете? Да не би ти да си прекратила отно6енията си с приятелите от противоположния пол? Просто не се тревожи и се радвай на това, което имате.

kAdrOkoSkA
02-04-2007, 23:37
Повярвай му. Щом нищо особено не пише - значи няма проблем. Те даже не са ходили... няколко кафета нищо не значат! Останала му е добра позната и толкова. Ти не можеш да го откъснеш от останалите хора и конкретно за момичетата говоря.

4epHo0KaTa_Lady
02-05-2007, 06:46
Spored men trqbva da mu vqrvash..Shtom se obichate trqbav da si imate doverie!!! Pogovori s nego za tezi tvoi sumneniq..kaji mu che go revnuvash.. :) uspeh ;) ;) ;)

mnogomili4kata-sf
02-05-2007, 07:28
Ето защо никога не ровя по телефони,имейли и тем подобни неща на приятелите си,колкото и понякога любопитството ми да е силно.Все пак трябва да се има доверие,да оставиш и поне малко лично пространство.Иначе ето кво става-пълни ти се главата със съмнения.Обичайте се и тва е! ;-)

radito
02-05-2007, 08:11
Ами не вярвам да те лъже, щом ти е казал толкова неща (за живеенето заедно, за децата..) По-добре спри да се съмняваш, защото ако той разбере, че не му вярваш, ще му стане кофти и...
:smt023

white_chik
02-05-2007, 08:24
Може примерно тя да му е написала смс "Кво правиш,как си" и той да й е отговорил.Ако имаше чувства към това момиче нямаше да бъде с теб. :wink:

PerfectStrang3r
02-05-2007, 16:34
Вярвай в любовта му. Щом ти го казва и доказва, значи е така. Не позволявай на ревността да съсипе връзката. Знам го от личен опит :)

_candy_girl_
02-06-2007, 07:41
защо си мислиш най-лошото може просто да са станали приятели,но нищо повече не можеш да му забраниш да излиза с приятели а дали можеш да му имаш доверие само ти можеш да кажеш