PDA

View Full Version : За да отвориш темата прати СМС със съдържание....



Jamalska
02-04-2007, 19:47
Абе мамка му до са само се смях на тия измислици..Прати смс да видиш колко струваш,коя е твоята кола,коя е твоята звезда близнак...ебати тъпотиите не знам кфи са тия хора дет дават по 2 кинта за тфа...
ама преди малко наистина побеснях...Решавах си тестче в някфо списание....стигам до края..."ако сте получили еди-къф-си резултат пратете смс на еди-къф-си номер за да видите отговора"....
Как може всичко в тоя мръсен Вавилон да става с СМС?!
ако се научите и да пикаете чрез смс за кфо изобщо да ставате от кревата?!

miloto_girl_4e
02-04-2007, 20:29
Прати смс, за да видиш на коя фолк певица приличаш :mrgreen:
Прати смс, за да видиш какъв/каква си бил/a в предишният си живот :lol:
Прати смс, за да направиш магия на някого :lol: :lol:



ОМГ, какви балъци има, дето пращат тея смс-и :lol:

Ice_Queen
02-04-2007, 20:46
Прати смс, за да видиш на коя фолк певица приличаш :mrgreen:
Прати смс, за да видиш какъв/каква си бил/a в предишният си живот :lol:
Прати смс, за да направиш магия на някого :lol: :lol:



ОМГ, какви балъци има, дето пращат тея смс-и :lol:
хъхъхъхъ :-D , и винаги ще има според мен!

GLeZoRanA
02-04-2007, 20:51
Деца , деца какво ви разбират на вас главичките. Оракула винаги познава ! На скоро гледах позна на едно момче , че ще роди !

DoThat
02-04-2007, 21:31
Не знаете с кой крак да станете сутрин от леглото?
Изпратете СМС с текст "Как" на кратък номер ****

Дядо Коледа не ви е донесъл подарък?
Изпратете СМС с текст "Защо" на кратък номер ****

Имаше и още такива измислици ама са не се сещам :P :lol:

адълайз
02-04-2007, 21:43
Пратете смс за да разберете сексуалната си насоченост! Кратък номер **** с текст AZ SEX

Пратете смс за да разберете датата на собствената си смърт! Кратък номер **** с текст AZ SMYRT

Пратете смс за да разберете дали сте болни от рак, спин или трипер! Кратък номер **** с текст AZ BOLEN

krisi_l@loka
02-11-2007, 15:17
Деца , деца какво ви разбират на вас главичките. Оракула винаги познава ! На скоро гледах позна на едно момче , че ще роди !
ХАХАХАХаха

In4iTu_
02-11-2007, 16:53
Хахах - преди няколко дена и аз се чудих дали да пусна подобна тема. Ами да ти кажа, аз като гледам не се хващат много хора (разбират, че е тъпо и безмислено), защото на разните там "оракули" се въртят само едни и същи въпроси (естествено с различни отговори) -> "Татко ще ми купи ли ролери" - този въпрос го виждам всеки ден по телевизийте. Сега гледам е излязло и ново "Карти Таро" ( :smt005 )
По принцип вярвам, че има хора, които наистина могат да предсказват бъдещето и т.н., но точно пък тези, на които трябва да пратя смс (2-3 лева)...

XePouH`
02-11-2007, 17:06
Прати смс, за да видиш на коя фолк певица приличаш :mrgreen:
Прати смс, за да видиш какъв/каква си бил/a в предишният си живот :lol:
Прати смс, за да направиш магия на някого :lol: :lol:



ОМГ, какви балъци има, дето пращат тея смс-и :lol:
хъхъхъхъ :-D , и винаги ще има според мен!
и винаги ще има балъци които ще ги измислят :-)

02-11-2007, 17:48
Това нещо и мене много ме дразни!!!!!!!
Само загрозява екрана и неможе да се види целият клип!

reason
02-11-2007, 18:44
Че аз мн ги обичам тея...веднъж се бяхме събрали у нас и пращахме смс-и със всевъзможни простотии...най ме изкефи следното-"Оракуле,ти тъп ли си"отговор-"Определено да".

LunaTriCk
02-11-2007, 18:54
Прати смс, за да видиш на коя фолк певица приличаш :mrgreen:
Прати смс, за да видиш какъв/каква си бил/a в предишният си живот :lol:
Прати смс, за да направиш магия на някого :lol: :lol:



ОМГ, какви балъци има, дето пращат тея смс-и :lol:


Че аз мн ги обичам тея...веднъж се бяхме събрали у нас и пращахме смс-и със всевъзможни простотии...най ме изкефи следното-"Оракуле,ти тъп ли си"отговор-"Определено да".

аз бих се обидил на твое място :mrgreen:

KoRn
02-12-2007, 07:33
Porednoto umno mnenie :smt026



:-s

brain_stew
02-12-2007, 07:38
О, чудо!Аз гледах неква реклама на некво "Намери своята половинка..." и там пращаш смс и некво ти акзват как ще се казва твоя принц, как ще го срещнеш, къде и как щял да спечели сърцето ти...и гледам примерен смс "Love Didi" и майка вика "Знак от Съдбата!" обади се...
аз реших да метна едно смс:lol: ...кво се оказа, че любуфтъ на живота ми ше се казва Стефан, щял да има същите вкусове като моите, ама не беше писано къде ще го срещна... :shock: (Тия са шарлатани да знаете!хъхъхъхъх!(сега ако не ме осъдят за лоша реклама ей мъ на!))