PDA

View Full Version : Песничка



Sweet-4eto
02-04-2007, 19:03
Който е гледал финала на Танцувай с мен и танца на Моника Абас Бабикер може ли да ми каже как се казваше песента,на която танцува тя,тази която започна с nana na na nana или нещо такова,по едно време се чу нещо от сорта на :-k "ok,fine people let's go",много ви моля [-o< ако някой се сети за коя песен става въпрос да каже поне именце... :roll:


Благодаря предварително :smt006

Friend_witH_Benefit
02-04-2007, 19:57
Еми тя в началото пя на Alicia Keys - Fallin` ... и после мъжът като пееше, мисля че пееше не песен ами измислена импровизация ... не чу ли че пееше Go for Monika демек Давайте или давай за Моника ... и даже и нещо за тоя приятеля й Боби пя ... така че мисля, че беше чиста импровизация, която за изпяли ... и да е песен не я знам, но аз не мисля че беше :)

swet-4eto
02-05-2007, 06:03
Еми тя в началото пя на Alicia Keys - Fallin` ... и после мъжът като пееше, мисля че пееше не песен ами измислена импровизация ... не чу ли че пееше Go for Monika демек Давайте или давай за Моника ... и даже и нещо за тоя приятеля й Боби пя ... така че мисля, че беше чиста импровизация, която за изпяли ... и да е песен не я знам, но аз не мисля че беше :)


Добре,благодаря ти