PDA

View Full Version : Болки в тестисите



3-6-mafia
02-04-2007, 23:50
Преди около месец изтървах 30 кг дъмбел на дясния ми тестис. Неуписуема болка момчетата знаят за какво става въпрос. Та не го изтървах целия дъмбел ами го държах с раката и не можах да се ударя хубаво. Нямах проблеми нито посиния нито червено нищо нямаше проблеми боля ме много 1 ден и после мина. Обаче сега напоследък ве още минават някакви временни болки чувства се лека болка и минава пак и не е нетърпима ами е слабичко. Иначе когато уринирам или се изпразвам няма проблеми нищо, но все още минават такива болки през дясната ми топка. Искам да ви питам дали съм увредил нещо дали има някакър проблем. Понеже четох тук че единствено проблем има ако е посиняла топката или е червена или при уриниране чуствам болка, а нямам такива проблеми. Въпроса ми е дали болката ще си мине и дали има някакъв проблем в момента дали съм си увредил тестисите и понеже казват че ставаш стерилен, за това възможноли е да е увредено при положение че нищо не ми стана нито ми посиня нито нищо, беше се едно ме е ударила футболна топка в тестисите. Благодаря предварително

hforce
02-04-2007, 23:57
ba li go, ne mi se vqrva nqkoi ot toq forum da razbira dostatu4no 4e da ti kaje sus sigurnost, otidi na lekar

М
04-03-2007, 10:19
брат ми тряа ти кажа че сега се рова точно за същото нещо из нет-а и никаде не пиши нищо, само за някви сложни болести...
и аз (от днес не знам що така) имам некви такива леки болки в десния тестис, които са не много силни и краткотрайни, но и на мен сичко си ми е наред... вобще не знам от кво може да е, предполагам само че може да е от прегряване, щото като си ползвам лаптопа често си го слагам на колената, а той си грей стабилно... но пък тва ми се случва за първи път не знам дали ша да е от тва...
ако си са опраил пиши да кажеш за колко време минава...
:( дано да мине....