PDA

View Full Version : Ревнив баща



Jealosy
02-05-2007, 05:55
Здравейте! На 18 години съм и от скоро доста започнах да излизам наляво-надясно с момчета и на баща ми това изобщо не му харесва.
Всеки път, когато изляза с някое момче след това следват скандали, как можело такова нещо... бла-бла... дрън-дрън.
До сега само срещи съм имала, не и гадже заради тази ревност.
Вярно е, че не може да ме върже в къщи ама е гадно постоянно да ми звъни и да ме пита, къде съм и с кого съм.
На скоро имаше лекция от него, как е хубаво да не се прави секс преди брака. Седях като гръмната, просто.
Всеки с когото изляза е пълен идиот и за нищо не става според него.
И как да излизам и да се забавлявам, като знам че никога не удобрява момчетата с които се срещам? :-s
Същото важи и за приятелките ми... и те били едни пачаври, едни курви.... как зле ми влияели. А това изобщо не е вярно! Най-добрите ми приятелки момче не са помирисвали никога, ама няма значение това... Какво да правя? Тази ревност ме задушава! Никой никога не е достатъчно добър за мен. Все са някакви идиоти, все нещо им има...

02-05-2007, 06:28
:smt010 znam kak se 4uvstva6,pri men e sy6toto,no az prosto se pravq,4e ne go 4uvam,kogato zapo4ne da kazva koq moq priqtelka kakva i dr ](*,)

vignete
02-05-2007, 09:37
Aбсолютно същото, само че всичко си го изкарва на майка ми, която ме била прикривала :shock: ...ужас.
Все пак си на 18, все пак ти е баща...все пак можеш да не го слушаш, макар че съм сигурна, че психически направо те смазва това недоверие...не му се засягай, нека си говори - ти знаеш какво си...аз така се справям :roll:

sweet_DENI_f
02-05-2007, 10:18
такива са си бащите ...
просто се прави , че не ти пука особено и рано или късно ще се примири, че вече не си дете и трябва да се съобразява с теб. Докажи му, че си голяма и сама можеш да си преценяваш приятелите

divo_kotence
02-05-2007, 10:47
това може би не е най-добрия савет,но щом не можеш да живееш така защо не се махнеш...ти вече си на 18 и можеш да правиш каквото решиш

02-05-2007, 11:27
това може би не е най-добрия савет,но щом не можеш да живееш така защо не се махнеш...ти вече си на 18 и можеш да правиш каквото решиш

Ку-ку... тя е още УЧЕНИЧКА!!! И да иска няма как да се махне, защото няма как да работи, няма къде да живее, все още родителите й я издържат, или може би трябва да работи на магистралата, за да си вади пари, а?! Понякога изказванията ви са толкова плиткоумни, че няма повече и на къде. Докато не завърши училище, няма как да се изнесе , а да те светна че вече има 12-ти клас и се учи до 19 години, ако не знаеш.

loshroditel
02-06-2007, 13:30
Те бащите винаги се държът малко собственически по отношение на дъщерите.Смятам че майка ти е тази която го познава най-добре и знае как да поговори с него.Бъди близка с нея и ще успеете да го убедите.

koalka
02-06-2007, 18:16
Въобще не му обръщай внимание.Не му позволявай да те командва, НА 18 СИ!Просто като те пита нищо не му казваш и ще видиш как в един момент ще се откаже.

priti_kiti
02-06-2007, 19:42
Познато. :-)

Кофти работа, ама на такъв баща си случила, не си избираш родителите - налага се да се примириш..
Докато не почнеш да се издържаш сама и да живееш отделно,независимо на колко си, баща ти винаги ще те ревнува и командва.. за него си малката му дъщеричка :) така ще бъде винаги ;)
затова не се впрягай толкова, ще дрънка ще дрънка и ще му писне..
рано или късно да се надяваме, че ще проумее, че не може да ти дава насока вечно :)

sexY_mackA90
02-07-2007, 16:36
Въобще не му обръщаи внимание!Просто като ти звъни не му вдигаи, прави се че не го слушаш като ти казва как всички са били идиоти...Все пак си на 18!

meri88
02-07-2007, 17:10
Въобще не му обръщаи внимание!Просто като ти звъни не му вдигаи, прави се че не го слушаш като ти казва как всички са били идиоти...Все пак си на 18!


i kvo ot tva kato e na 18?i az sam na 18 i ba6ta mi se darje6e s men po sa6tiq na4in ....si4koto tva e ot nedoverie ...ba6tite obojavat da6terite si

koalka
02-07-2007, 18:11
Въобще не му обръщаи внимание!Просто като ти звъни не му вдигаи, прави се че не го слушаш като ти казва как всички са били идиоти...Все пак си на 18!


i kvo ot tva kato e na 18?i az sam na 18 i ba6ta mi se darje6e s men po sa6tiq na4in ....si4koto tva e ot nedoverie ...ba6tite obojavat da6terite siАми пълнолетна е и не е длъжна да му дава обяснения, както и да се прибира рано например.Просто трябва да разбере, че и тя пораства.

meri88
02-07-2007, 19:23
Въобще не му обръщаи внимание!Просто като ти звъни не му вдигаи, прави се че не го слушаш като ти казва как всички са били идиоти...Все пак си на 18!


i kvo ot tva kato e na 18?i az sam na 18 i ba6ta mi se darje6e s men po sa6tiq na4in ....si4koto tva e ot nedoverie ...ba6tite obojavat da6terite siАми пълнолетна е и не е длъжна да му дава обяснения, както и да се прибира рано например.Просто трябва да разбере, че и тя пораства.


da taka si e ,no edin ba6ta tva nikoga nqma da go razbere...imam priqtelka ot kompaniqta na 26 godini i ba6ta i o6te si q revnuva.Za ba6tite nqma da porasnem dokato ne se omujim....Ba6ta mi sega si me revnuva ma ot godini ne stava duma da mu davam ot4et kakvo pravq i s kogo :smt012

Saska
02-10-2007, 21:46
1-vo nqma zna4enie 4e si na 18..pri tqh jivee6, te te izdyrjat i o6te u4i6 taka 4e...tezi koito sa te posyvetvali da se mahne6..qvno..si nqmat napredstava 4e dori i da si na 18..6tom mama i tate te izdyrjat 6te6 ne 6te6 6te slu6ka6...
A za revnostta, koqto izpitva ba6ta ti e napylno normalno...i pri men ima ne6to takova...prosto trqbva da byde siguren 4e tvoqta kompaniq ne ti vredi, da e spokoen kogato si s tqh...i spored men ne trqbva da krie6 ot nego...ili da ne mu kazva6 kade si ..s kogo si...ami naprotiv ..spodelqi pove4e s nego...
Pone pri men e taka..kogato spodelqm pove4e s ba6ta mi i maika mi..nqkak si ne6tata minavat po lesno..a i gi vijdam 4e sa dovolni da sa vte4enie na ne6tata...dokato ako kriq..i ne im kazvam..ni6to..te nqma da bydat spokoini..nqma da znaqt kvo pravq..i koi znae 6te si mislq nai-lo6oto za men...moje da si pomislqt 4e sym po4nala da se drogiram i razni takiva... Ako krie6 i ne spodelq6 ..zna4i vyr6i6 ne6to neredno..zatova predpo4ita6 da si premyl4ava6...
syjalqvam 4e malko se otklonih ot temata..no se razprikazvah i... :wink:

gerinceto
02-18-2007, 09:56
[quote="Анонимко"]:smt010 znam kak se 4uvstva6,pri men e sy6toto,no az prosto se pravq,4e ne go 4uvam,kogato zapo4ne da kazva koq moq priqtelka kakva i dr ](*,)[/quotei az sam taka