PDA

View Full Version : Професионална гимназия по туризъм-София



Моник
02-05-2007, 11:45
Има ли някой който учи в тази гимназия ,че мисля да кандидатствам там та да ми каже нещо повече за приема и т н.:D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Momchence
02-08-2007, 17:46
За СПГТ ли говориш дето е на Лъвов мост?!?! Ако е тя в никакъв случай не влизай там! От тая година за зайците има униформи задължителни..даскалото е адски зле! Имат самочувствие на някакъв британски колеж едва ли не...трагично...иначе се влиза с шестици

breathslow
07-23-2009, 20:24
az shte y4a tamm 8 klas sam :) :)

wikchyy
07-24-2009, 14:36
Аз ще уча там тази година 9 клас - екскурзоводство.. дъщерята на един колега на майка ми учи там и каза, че е много доволна.. а относно униформите - вече масово се въвеждат.. където и да влезеш ще имаш униформа - дали тази година или следващата никой от нас няма да се отърве :D и на мене не ми беше много приятно като разбрах, но ще го преживея.. ии все пак униформите там не са чак толкова зле.. а и пом. директора каза, че ще се избират от родителите и всеки клас може да е с различна униформа :) :)

arizona
10-22-2010, 17:42
а какви точно са униформите,добре ли се учи и т.н. малко повече инфо pls 8-) :P

schlanky
10-22-2010, 20:32
Аз ви предлагам моето училище - Частна Професионална Гимназия по икономика туризъм и информатика - БУЛПРОГРЕС. Училището е страхотно и се влиза БЕЗ ИЗПИТ, само че с диплома над 4,50. Ако някой иска повече информация да ми пише.

BaffaLsc
10-23-2010, 07:05
Тая на лъвов мост ли ,бе ? ТОХА ? :shock:
Малии.. в никъв случай не влизай там ! И аз мислех да
кандидатствам там тази година ,ама като разбрах разни
работи си се отказах съвсем.. :?

arizona
10-27-2010, 07:31
[quote="BaffaLsc"]Тая на лъвов мост ли ,бе ? ТОХА ? :shock:
Малии.. в никъв случай не влизай там ! И аз мислех да
кандидатствам там тази година ,ама като разбрах разни
работи си се отказах съвсем.. :? [/quotе
ееее,сподели кви са тия работи та да ме разобедиш :) pls и ако мислиш че там е зле,каде другаде в софия има гимназии/техникуми в тая насока 8-)