PDA

View Full Version : метълът отблъсква



02-05-2007, 12:11
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???

Addict
02-05-2007, 12:18
Ами ела в София... Аз ща приема :smt048

peps_from_mars
02-05-2007, 12:25
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???


оо позната раута само че с компаниите.... 8-[ :evil: 8-[ :oops: :shock: ...

п.п;тука от скоро...не е точно така....но в повчето случеи... :-s :|

Crazy_teen4e`f
02-05-2007, 12:36
Ми виж ся според мен пък не е от метъла,просто не си намерила подходящия човек.Пък ме съмнява толкова да гледат музиката която слушаш,а и тва че слушаш метъл незначи че си по различна от другите момичета.Айде уnсех :smt006

02-05-2007, 12:39
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???

Ah milata :cry: az sam na 13 i poneje slu6kam punk i rock mn 4esto me nari4at Metal :roll: (nz 6to taka ama....) i neprekasnato mi vikat "Ooooo metal kak sme metal " :smt017 oba4e ne me otbqgvat zaradi tova .... :smt012 ti pak kvi sa teq priqteli .... zaradi muzikata i uruuuu6 "taq e metalka tq e nz si kva si ..." :smt013 Ebi im maikata na prostite 4algari (Ako te te otbqgvat #-o ) Ina4e ti ne si promenqi stila na muzikata samo zaradi "frendove" Aide mili4ka uspeh4eta :smt006

peps_from_mars
02-05-2007, 12:45
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???

Ah milata :cry: az sam na 13 i poneje slu6kam punk i rock mn 4esto me nari4at Metal :roll: (nz 6to taka ama....) i neprekasnato mi vikat "Ooooo metal kak sme metal " :smt017 oba4e ne me otbqgvat zaradi tova .... :smt012 ti pak kvi sa teq priqteli .... zaradi muzikata i uruuuu6 "taq e metalka tq e nz si kva si ..." :smt013 Ebi im maikata na prostite 4algari (Ako te te otbqgvat #-o ) Ina4e ti ne si promenqi stila na muzikata samo zaradi "frendove" Aide mili4ka uspeh4eta :smt006

хей здрасти...понеже намирам много общи неща...ако искаш ми пиши на скайпа...;) да си полафим малко....


а тая мацка дето епуснала темата....хич да не ги слуша чалгарите или момчетата....който те харесва...ше те харесва такава каквато си.....не се променяй за хората... :wink:

XaKePa
02-05-2007, 12:47
На къде въри света....
Това че слушаш метъл не те прави по-лоша от другите, просто в Бг не сме се научили да уважаваме мнението на другия. Това, че не те харесват си е техен проблем, ти не трябва да се депресираш или нещо такова. Кефи се на живота, все ще изкочи някой като за тебе ;) Хората се плашат от непознатото а за много хора метъла е нещо непознато......
Айде успех ;)
btw... дай някоя снимка да проверим фактите изложени от тебе ;-)

OtherDimension
02-05-2007, 12:55
.. и как разбрахте , че са чалгари ?
аз не съм чалгар ама мразя метъл-а , нещо пречи ли ми ?

iiirish
02-05-2007, 13:04
.. и как разбрахте , че са чалгари ?
аз не съм чалгар ама мразя метъл-а , нещо пречи ли ми ?

съгласна съм! защо мислите винаги в двете крайности?! на днешно време е хубаво човек да бъде всестранно развита личност, а в разсъжденията си някой хора както виждам са доста ограничени. е то от 13-годишно лапе какво можеш да очакваш #-o

miloto_girl_4e
02-05-2007, 13:12
.. и как разбрахте , че са чалгари ?
аз не съм чалгар ама мразя метъл-а , нещо пречи ли ми ?



Мразиш метъла, но не и хората, които слушат тази музика, нали?
По темата :arrow: миличка, според мен не е това причината да те отбягват, а ако за тях това е основателна причина - значи си попаднала на доста ограничени хора, заради които не трябва да се ядосваш и вайкаш :!: И все пак не може някой да бъде отбягван заради музиката, която слуша.. Виж, друго е, ако се обличаш цялата в черно, черен лак, черен грим и бледо лице.. тогава може и да те отбягват някои хора...

peps_from_mars
02-05-2007, 13:34
ако те лоф...некой момче.....нема му пука кво слушаш...или пък как изглеждаш :wink:

۩۞&am
02-05-2007, 13:43
Продулжавай да слушаш метъл 8) . Пък и отношението им към теб не мисля, че трябва да е заради музиката.

quench
02-05-2007, 14:23
Като си познавам колежките от Силистра,с които имам "у-доволствието" да уча в Свищов,мога да ти дам съвет - не ставай една от тях!
Иди да учиш в по-голям град и ще се оправи положението ;)

My_Infernal_Majesty
02-05-2007, 14:31
Метъла е истинската музика, мила!
И аз те съветвам да си го слушаш и да не ти пука че не те харесват! Един ден ще се запознаеш с някой като теб и ще видиш как ще потръгнат нещата от само себе си като по мед и масло!!! Затова горе главата който не харесва метъл негов си проблем- не съм го насилила да слуша това което слушам аз, и аз мразя чалга пък не водя война с чалгарите. Ние се подушваме и се познаваме -затова повечето ми приятели са като мен и няма такива спорове "ей-хубава си обаче слушаш метъл затова не мога да те харесам".
Тва е- намери някого като теб и тогава ще те уважава и харесва много повече отколкото тези които сега бягат от теб! :P :)
:smt006

Boot
02-05-2007, 14:34
Ох, милите неразбрани метъли... :roll:

malka_sladuranka
02-05-2007, 14:38
Не мисля че би могло да бъде само заради метала. Аз например съм в другата крайност(както казаха) слушам чалга, ее и съм била с момчета които ненавиждат чалгата, но я търпят когато се налага :mrgreen: Може би ако се обличаш така, стилът ти да не им харесва(но не виждам да си споменала за облеклото де) да не е в държанието или...и аз незнам какво.. :-k

Malice
02-05-2007, 14:47
И ац съм в тва положение много е шибано...

OtherDimension
02-05-2007, 14:53
.. и как разбрахте , че са чалгари ?
аз не съм чалгар ама мразя метъл-а , нещо пречи ли ми ?



Мразиш метъла, но не и хората, които слушат тази музика, нали?



не , не ги мразя..
но защо изобщо ме цитираш ?
аз не виждам някъде авторката да пише , че я отбягват чалгари ..
ама пък нали те са черните овци във всичко , те са най-повърхностни.. много ясно ,че ще са чалгари :)

machoka
02-05-2007, 14:58
Дай снимка де, не бъди голословна :)

Gothique♫
02-05-2007, 15:25
Пфф,заеби ги тея и аз в началото като почнах да слушам тази музика ме отбягваха и аз бях така ама след тва почна яко да не ми пука и тея дет мноо се праят ги изолирам напълно защото няма смисъл да се занимаваш с такива,а за момчето ще намериш човек като теб и ще ти е супер яко ще видиш,айде мила успех и скоро да ни пишеш добри новини :)

Бунтар
02-05-2007, 15:43
Ние се подушваме и се познаваме

Мда, краставите магарета отдалече се подушваме... :smt005

И все пак, вярно е - ако някой отказва да се запознае с теб само заради музикалния ти вкус или външния ти вид, най-вероятно и без тва не си струва да се запознаваш с него.

koalka
02-05-2007, 18:10
Според мен не е заради метъла....Или просто хората, които уж те харесват са доста ограничени относно музиката и се отдръпват.Въобще не трябва да се занимаваш с такива хора, ако питаш мен.

niGGa
02-05-2007, 18:38
Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal
Я им кажи на тия момчета, че искам да се запозная с тях.. некви пичове ми се струват..мое да се посмееме заедно :lol:

bulgarche
02-05-2007, 19:22
Не им казвай каква музика слушаш

My_Infernal_Majesty
02-05-2007, 19:28
Не им казвай каква музика слушаш

И да не казва, пак ще се разбере- познава си се просто!
Пример от реалността- лятото пътувах с едни деца във влака и като се разговорихме съвсем неочаквано, едното момиче ме попита "ти метъл слушаш нали?" - без разговора изобщо да е бил насочен към темата музика... така че и да не казва пак нищо не скрива.

AliceSw
02-05-2007, 19:39
пхахахаххаа, а пробвала ли си да си общуваш с метъли?!? щот ако и те те избягват заради музиката нещо в тебе може да не е наред :smt017

интересно само аз ли нямам проблеми с интеграцията в обществото :smt017

Alerta
02-05-2007, 22:32
Ох, милите неразбрани метъли... :roll:Тру, тру...

Juicy_Lucy
02-06-2007, 00:00
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???

ако някой те харесва няма да му пука каква музика слушаш..нещата в една връзка изобщо не зависят от тва хората каква музика слушат.аз съм ходила с човек,който слуша съвършено различна музика от моята (некви лигави бози),така че..ако някой ти казва,че не иска да е с теб,заради тва,че слушаш метъл,лъже..някаква друга е причината..а всъщност има ли смисъл да се измъчваш,заради разни хора,които определят другите по това каква музика слушат?!и би ли искала да си с толкова повърхностен човек?!замисли се..

Бунтар
02-06-2007, 04:44
Ох, милите неразбрани метъли... :roll:Тру, тру...
Тру КУЛТ! :twisted:

bulgarche
02-06-2007, 07:24
Не им казвай каква музика слушаш

И да не казва, пак ще се разбере- познава си се просто!
Пример от реалността- лятото пътувах с едни деца във влака и като се разговорихме съвсем неочаквано, едното момиче ме попита "ти метъл слушаш нали?" - без разговора изобщо да е бил насочен към темата музика... така че и да не казва пак нищо не скрива.
Да бе ясно ми е. То остава и да не личи...макар че при някои го има този момент де. То и на мен ми се е случвало да съм в друг град облечен...почти фешънско и да ме придърпат някъде, щото ме надушили

sinigerche
02-06-2007, 09:48
sladurano, metala e nai-perfektnata muzika, koqto moje da sa6testwuwa(pone spored men) i twa 4e nqkoi hora ne go razbirat si e tehen problem.na teb nqma za6to da ti puka, a otnosno twa s gadjetata spoko 4owek 6te ti doide wremeto( a i metalite sa golemi sladuri :oops: )nedei da se stremi6 da bade6 kato drugite za6toto 6te izgubi6 swoqta identi4nost

quench
02-06-2007, 09:56
Има един много добър камуфлаж - ако искаш да бъдеш,нали знаеш... Ако си забелязала,някои момичета имат много кравешки поглед - очите им са дълбоки,но празни,като на животно - изимитирай го и ще се blend-неш с тълпата лесно .... ;)

magesniko
02-06-2007, 11:35
Остър добичи поглед,да той е много култов,последователите му са известни с любовта си към бирата. :lol:

quench
02-06-2007, 12:16
не бе,не ОНЗИ поглед,който демонстрир неимовверните ти усилия да изчоплиш акъла си от дъното на черепната си кутия,след като си злоупотребил с бирата и с доверието на собствеика на кварталната дупка,който ти е наливал на кредит ;)
говоря за много по-особения,ТЪП поглед - сещате се - когато й говориш нещо и имаш чувството,че срещу теб няма никой ;)
Имам една колежка,която като го направи това и се смазвам от смях! :mrgreen:

KoRn
02-06-2007, 13:37
:smt006 ne si otkazvai 4ovfea4 slu6ai si metul :smt026

WILD__BOY
02-06-2007, 18:22
Права си, метълът отблъсква

OtherDimension
02-06-2007, 19:03
Права си, метълът отблъсква

Shadow_Walker
02-07-2007, 12:27
Щом те отблъскав, защото слушаш метъл значи са супер ограничени.Всеки има право да слуша каквото му харесва.
Аз например критикувам чалга вкусът на някои познати, но само защото не харесваме еднаква музика не пречи да се разбираме.
А и моят съвет е да си хванеш гадже метъл :-D

02-07-2007, 23:23
Ох, милите неразбрани метъли... :roll:Да бе...за малко да ми стане жал...я се осъзнайте..

Momchence
02-07-2007, 23:33
...кат си метълка защо се натискаш за вниманието и мнението на хора, които явно не са от твойте метълски среди...човек е много повече от музиката която слуша..жалко е ако приятелите ти това не са го осмислили

_donna_
02-08-2007, 06:08
Оо,тия пиленца в Силистра ги знам аз.
Там всички са чалгари освен едни двама дет са СлипКнот-ери.
Кво да ти кажа,мойто дете,лош късмет.Макар че на
феновете на Ди Си ни беше яко да попаднем сред море от прости
и лесни за гаврене чалгарии.Така че,стягай се и тва е! (:

evil_lady_in_black
02-08-2007, 06:26
Ето пак поредната тъпотия ! Как може да определяте хората по това което слушат ?!?!?! Аз слушам метъл и какво ще ми каже някой а ????

_donna_
02-08-2007, 06:41
а? аа?!

кво ше ти каже някой,а?!
кой има право да ти се бърка в живота и в тва кво слушаш а?!
аре някой само да ти каже нешо па да видиш кво ше му се случи..
е т'ка,хич не те ебе!аре кажете ми нещо де..кво ше ми каеш,а?!
кво като слушам метъл?ти тъп ли си,а?!

джаАхаХАхХАхАхахХАХа :smt082

sherry
02-08-2007, 06:45
Не би ме отблъснал метъл.
Не би ме отблъснал чалгар.
Не би ме отблъснал рапър.
Не би ме отблъснал техно маниак....
Не би ме отблъснал гей, нито лизбийка, нито еврей, циганин, негър, китаец и така нататък.

Би ме отблъснал човек, който е надут, злобен, лош, лицемерен, ТЕСНОГРЪД.

Violenza
02-08-2007, 06:47
Права си, метълът отблъсква
И би отблъснал някое хубаво момиче /примерно/ само защото не слуша това, което ти слушаш? :smt005

_donna_
02-08-2007, 07:06
еврей
тва па кво е?
няква нова порода ли?

RoyTheReaper
02-08-2007, 15:33
И така, аз ще обобщя преобладаващите мнения тук, с които съм съгласен:

1. Ако някой те отблъсква само заради музиката която слушаш, то той е ограничен и повърхностен. Лично за мен това е доста долно и аз не бих се занимавал изобщо с такъв човек.
2. Възможно е да не те отблъскват заради метъла.

... и ще предложа решение на проблема ти: намери си метълска компания.

[Lucifer]
02-08-2007, 15:38
6e me izvinqvate ama edva li pri4inata e metula :D zamisli se za drugo osven metula :) ako si gotina da re4em se zamisli za ne6ta ot tipa drehi, durjane i abe ne znam kvo o6te ama ima kvo ... predpolagam

LunaTriCk
02-08-2007, 15:43
може би не метъла, а самата ти ги отблъскваш...? :-k

olive_oil
02-08-2007, 15:50
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???ами значи бихъ те посъветвала да смениш стила на узика. Просто метъла веднага се свързва с наркотици и наркомани. Макар и да не се друсаш, е мн трудно да убедиш другите в предишното.

Mooo6nooo
02-08-2007, 16:02
Не ми се вярва слушането на метъл да е причина. По-скоро може обличането да е таква. На мен никой не ми е правил такива проблеми точно заради обличането, но моето обличане е по-скоро "рапърско" и затова е така. Освен това не искам да те обиждам, но само ти може да си мислиш, че си "красиво момиче", а другите да не мислят така.

Може и да си мисля пълни глупости, но в главата ми почва да се върти, че темата е направена от някой от екипа на сайта с цел привличане на интерес и внимание, а латиницата е за по-голяма автентичост.

Шишарка
02-08-2007, 16:12
еми намери си някое момче,което слуша метъл също и готово.
Не се ври при "анти-метълите"

I cum blood
02-09-2007, 09:28
oleeeeeee :!: :!: tfa e super tupo i az sly6am metal ma 4ak da bqgat ot men :smt017 fani si gadje metal te sa mnogu hubavki :smt007

lo6a_karma
02-09-2007, 10:59
спри да слу6а6 метал макар 4е метала е мнооооооооооооооооооооооо див

magesniko
02-09-2007, 14:24
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???ами значи бихъ те посъветвала да смениш стила на узика. Просто метъла веднага се свързва с наркотици и наркомани. Макар и да не се друсаш, е мн трудно да убедиш другите в предишното.

а да ми ядеш чорапите искаш ли?

krisi_l@loka
02-09-2007, 14:39
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???


Ами... не му казвай хаха

heavy
02-09-2007, 19:34
Просто бъди каквато си и остави тъпаците да идват и отминават.Нямаш причина да променяш себе се и това което слушаш. :D

Dissenter
02-28-2007, 07:05
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???
Може би защото се хващате с нагримирани педали и чалгари,който си нямат понятие от тая музика :smt005 .Метълът би отблъснал някое момиче,което не слуша това,което слушам азз :-D

`Death`Whore`
02-28-2007, 07:28
Глупави и задръстени са. Не ти трябват хора, които се отдръпват заради това. Аз не съм такава, а съм от "гнусните метъли".

brain_stew
02-28-2007, 08:07
спри да слу6а6 метал макар 4е метала е мнооооооооооооооооооооооо див

Оооо метъла е толкова диииив...по див и от Тарзан бееее!

Аз също слушам метъл, но за всичките ми провали с момчетата досега си знам, че причината е в мен, е не в тва как се обличам, кво слушам и т.н. :roll:

positive
02-28-2007, 11:25
metalut otbluskva?lue6 :lol:

02-28-2007, 15:12
are ako ne jiveete v Silistra nedeite da komentirate a.baasi si4ki bili 4algari...... dr1n- dr1n. ima tolkova metali i kakvi li o6te ne...zapoznavash se sniakoi toi te zapoznava s ostanalite metali i t si izbira6 s kogo 6e izliza6 i s kogo 6e hodi6 :wink: 4estno kazano naistina ima hora koito mraziat metalite i gi sv1rzvat s narkoticite .......ama ndei gi slu6a tiah

HardcorE_AFA
02-28-2007, 15:36
Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???
ми явно в Силистра мъжете не разбират от жени

teenkopele
02-28-2007, 17:47
...метълът отблъсква

Някои хора, не всички. :wink:

katzuno
03-01-2007, 15:56
Ima i hora i hora kakto i metyl i metyl #-o no vsi4ko zavisi ot tova kakvo si a v pove4eto slu4ai ne stava duma za tova kakvo slushash #-o #-o :)