PDA

View Full Version : imam si gadje a haresvam dr. mom4e ?



oburkanata_f
02-05-2007, 14:27
hora pls daite suvet imam si gadje hodim ot 3 m. obi4ame se,do tuk vsi4ko e OK super ni e kato sme dvamata,no ot skoro zapo4nah da haresvam star priqtel s koito se poznavame ot 16 godini.Moqt star fr. su6to ne e bezrazli4en kum men i ve4e zapo4na da mi go pokazva!Kakvo da pravq ? propusnah da vi kaja 4e moq star fr si pada malko po vruzkite za 1 no6t i dori sno6ti mi kaza "moje i da stane ne6tu m/u nas no nz do koga 6te trae...{}" pls daite mi nqkakuv suvet kak da deistvam nqkoi imal li e podobna situaciq...?
Mersi predvaritlno {} ](*,)

honda^
02-05-2007, 14:39
Мила, мисля, 4е тряа да постъпи6 така както ти диктъва сърцето, но аз ли4но бих предпо4ела да се задържа със приятеля си(ако съм в подобна ситуация). Не мисля, 4е тряа да рискува6 да загуби6 4овек, който те оби4а, а ти каза, 4е съ6то го оби4ка6 и ви е приятно заедно. Помисли добре и вземи правилното ре6ение. Упех! :wink:

PrOfAnE
02-05-2007, 14:40
Сега ще ти кажа при мен какво стана пък ако искаш давай и ти така.
Когато с бившия ми приятел направихме 3 месеца (горе долу) започнах да осъзнавам че харесвам друго момче с което и аз като теб се познавам от страшно мн време ... Беше ми мн гадно. С приятеля ми ходихме още два месеца , които бяха наи ужастните ,защото постепенно започвах да го харесвам все по малко за сметка на това другия все повече . Накрая се реших и го зарязах на 5-я месец при положение че това другото момче и той беше от тея , които предпочитат всичко да става за една вечер , но въпреки това тръгнах с него и разбрах че ме е харесвал мн повече от това което ми казваше и показваше и сега връзката ми е мн по пълноценна при положение че сега ще правим 5 месеца за разлика от предишните 5 месеца. Прави каквото сметнеш за добре , ако наистина мн харесваш сегашния си приятел и връзката ви е безпроблемна ( макар че такива вече са на изчезване ) няма смисъл да го зарязваш , увлечението ти към другото момче постепенно ще отмине. :)

naia
02-05-2007, 15:09
моментно овлечение което ще премине

koalka
02-05-2007, 15:21
О, да предполагам, че това е силна и истинска любов, но ти харесваш и друг, но това няма значение.По-добре първо се изясни със самата себе си и чувствата си и тогава прави каквото и да било.

Digital
02-05-2007, 15:39
PrOfAnE
oburkanata_f

Слушайте ме сега добре, путки малоумни. Постоянно говорите за любов и за сериозни връзки, а когато ви опре ку*а ( кой подяволите измисли това за "мъжкия полов орган" ?!? ) в гъзовете забравяте сичко и се хвърляте като дечица на близалки...
Това не са ви банички, че да си играете с тях, пикли недорасли. Това са чувства."Оня ме кефи оня не ме кефи", деби несериозната история. За вас само секс и бой до счупване.

Digital
02-05-2007, 15:43
О, да предполагам, че това е силна и истинска любов, но ти харесваш и друг, но това няма значение.По-добре първо се изясни със самата себе си и чувствата си и тогава прави каквото и да било.
Ъм... всъщност това исках да кажа накратко. =P~

PrOfAnE
02-05-2007, 15:53
Ей Digital каде съм говорила за любов бе? просто момичето си харесва и някво друго момче.. На теб не ти ли се е случвало ?? или например си в лоши отношения с приятелката си и повече от тва няа накъде ,не би ли я зарязал ,или кво ше се мъкнеш с нея цял живот ??? Ама все тая не ми пука особено щом мислиш така ОК

alkobalko
02-05-2007, 15:57
Вземи се изясни първо със себе си. Чак като разбереш с кой от двамата искаш да бъдеш можеш да вземеш решение.

PerfectStrang3r
02-05-2007, 16:41
Помисли, премисли.. да не би заради временно харесване да загубиш любовта. Изясни се със самата себе си :)

ghhgghjh
02-05-2007, 16:46
ЦЕНЗУРА!


Moderated by koalka
т.2 от Правилника!