PDA

View Full Version : Обърках всичко :(



охх :(
02-05-2007, 18:58
Харесжам едно момче и то мен от няколко месеца и си говорим като се видим (зарибявки) такива неща и един ден стана малко по задълбочен разговора и аз започнах да се държа глупаво.. незнам защо го направих, по принцип не се държа така, но той е малко по особен, с по странен характер е.И се посдърпахме и той сега не ми говори.. незнам какво да права и аз ли да не му говоря или да се опитам да оправя нещата или пък това ще изглежда отчаяно.. незная... Да се има в предвид, че той е зодия риби.. имат по специфичен характер особенно при сърдене..

FiRe_LaDy
02-05-2007, 19:06
Abe tva za zodiqta ne sym saglsna!Poznavam baq hora takava zodiq i moga ti kaja che nishto osobeno nqmat v syrdeneto(kakto ti sa izrazi).Tova che toi samiq e po osoben e drugo.A shtom go haresvash nqma smisal da se pravish na malka i da ne mu govorish i ti.Otidi pri nego i go pomoli da pogovorite.Ako ne ti e tolkova syrdit shte se syglasi 100%.Pyk i da ne se syglasi pone shte znaesh che si opitala i vinata nqma da e izcqlo tvoq.Ama ti ne kaza za akkvo tochno se e razsyrdil?

POLA^_^
02-05-2007, 19:09
Ти си объркала нещата...сега от теб се очаква да направиш първата крачка към оправянето...

koalka
02-05-2007, 19:13
Според мен характера му е такъв, а не толкова самата зодия.На всеки му се случва да има лоши дни и ще е гадно да не го е разбрал.Е, веднъж сте се поздърпали, не е толкова фатално.Говори с него и си оправете отношенията. :wink:

HeDa
02-05-2007, 19:15
Abe tva za zodiqta ne sym saglsna!Poznavam baq hora takava zodiq i moga ti kaja che nishto osobeno nqmat v syrdeneto(kakto ti sa izrazi).Tova che toi samiq e po osoben e drugo.A shtom go haresvash nqma smisal da se pravish na malka i da ne mu govorish i ti.Otidi pri nego i go pomoli da pogovorite.Ako ne ti e tolkova syrdit shte se syglasi 100%.Pyk i da ne se syglasi pone shte znaesh che si opitala i vinata nqma da e izcqlo tvoq.Ama ti ne kaza za akkvo tochno se e razsyrdil?
Темата беще от мене ...
Абе това може и да е така за зодията може да не е от нея , а от него .. нз .. много хора са казвали , че е със странен характер..
Скарахме се, защото съм голяма шматка... момчето си ми каза ..айде(не буквално де) а аз се услушвам .. много ме е яд.. защо така стана направо незная :( .. Днес пробвах да му пиша в скайпа , но той ми писа погрешка , защото ме помислил за някой др... и после ми написа "Извинявай , няма да се повтори.." - в смисал че ми е писал и повече няма да ми пише...

white_chik
02-05-2007, 19:22
Ами поговори с него,в крайна сметка нищо не губиш.Щом го харесваш,трябва поне да се опиташ да оправиш нещата.КОлкото до тав,че е зодия риби-азеби тая работа,зодиите са пълна измислица

Fucking_Bitch
02-05-2007, 19:45
Ехей и аз съм рибок!Няма нищо специфично,просто отиди и му кажи защо си се държала глупаво и му се извини,ще се опраят нещата... :smt016 :smt016 :)

HeDa
02-05-2007, 19:54
Ехей и аз съм рибок!Няма нищо специфично,просто отиди и му кажи защо си се държала глупаво и му се извини,ще се опраят нещата... :smt016 :smt016 :)
Дори и аз незная защо така се държах... все едно не бях това аз.. нямам обяснение.. все едно бях някакво лапе... имам чувството , че за този разговор , който проведохме някой ме върна няколко години назад ... аз говорих някакви глупави работи като някое малко момиченце и после когато беше вече късно .. аз осъзнах какво глупаво нещо съм направила.. :roll:

mil4eto_
02-05-2007, 20:10
Ами щом си се държала тъпо и явно си го обидила му се извини.
Не мисля,че ще изглежда отчаяно,ако просто му кажеш,че си се държала глупаво и съжаляваш.

madlencheto:)
02-05-2007, 20:16
Ми иди и поговори с него, или ако нещо смяташ че си го обидила му се извини и така.. друг начин няма.
А всъщност я разясни малко каква точно е била ситуацията? :roll:

02-05-2007, 20:21
ami az sam saglasna s tva za zodiqta,za6toto imam sa6tiq problem s mn dobar fr mn go obi4am,a ne znam dali toi zn i e zodiq ribi i se darji naistina mn stranno neznam kakvo da pravq mn go obi4am daite mi savet molq vi

HeDa
02-05-2007, 20:51
Ми иди и поговори с него, или ако нещо смяташ че си го обидила му се извини и така.. друг начин няма.
А всъщност я разясни малко каква точно е била ситуацията? :roll:
Еми той ми говори сериозно неща аз ходя да се лигавя.. да се правя на ударена ... и на него му омръзна ... аз си виновна знам... и аз ако бях и на мене щеше да ми омръзне...много ме е яд .. какво ми стана незнам ...

4epHo0KaTa_Lady
02-06-2007, 07:47
Nzm spored men trqq ti da opravish neshata.. Uspeh :P :P :P

divo_kotence
02-06-2007, 07:55
бъди инат..досаждай му докато не ти прости...аз така правя и винаги има резултат...пробвай и ти може да се получи нещо...Успех :wink:

PerfectStrang3r
02-06-2007, 11:25
Говори с него. Направи първата крачка :)

02-06-2007, 11:30
az zatva s zodiite ne vqrvam.pogovorete i se opitai da opravish neshtata

gerinceto
02-06-2007, 11:31
az zatva s zodiite ne vqrvam.pogovorete i se opitai da opravish neshtata

{Sweety_f}
02-06-2007, 16:45
ако държиш на него направи всичко възможно да си оправите отношенията:)