PDA

View Full Version : Някакви гадни петна по пениса... ?! Кво е?



ррр
02-05-2007, 19:59
Здравейте!
На 19 години съм ... и отскоро забелязвам някви гадни неща по пениса си. Забелязах ги да излезнат след като правихме с приятелката ми секс който продължи много време (3/4 часа) и най-вече го правихме без презарватив. След като привършихме и отидох да се мия в банята забелязах на главичката на члена ми някакви такива червеникави петна като малки пъпки или по-скоро кръвоизливчета. Задудих се доста, защото за 1-ви път до сега ми се случва. Ден/2 след това изчезнаха и нямаше и следа от тях. Днес.. когато мастурбирах и след това забелязах появата им отново..?!
Искам да попитам от каква реакция са се получили?! Дали от секса дето правихме мн време и може да се каже, че ми беше и доста тесно тогава ...
моля дайте съвет?

koalka
02-06-2007, 09:11
Може да е от това, че сте го правили доста дълго.

ppp
02-06-2007, 22:13
Възможно е..., но
ние попринцип като правим секс е много време. Обичаме да е красиво и истинско и най-вече да изпитаме голямо удоволствие. В интерес на истината тия 3/4 часа са едни от малко времетрайните ни случай. Обичаме по цяла нощ/ден ... над 8...9.. 10 часа та когато имам и свободни/почиващи дни и до повече изкарваме \:D/

Някой друг.. да даде идея?

Jenninka
02-07-2007, 05:30
Гъбички...На лекар иди.Моя приятел ги имаше същите,отиде на лекар и го изследваха и се оказаха гъбички.Кажи и на твойта приятелка да се прегледа ,след като сте го правили без презерватив :!:

_donna_
02-07-2007, 06:16
10 часа ?! :smt043

ясно що имаш петна по пениса,пич. :smt082

ppp
02-11-2007, 15:48
10 часа ?! :smt043

ясно що имаш петна по пениса,пич. :smt082

За мен това е нормално... просто обичам истинското изживяване
от секса.. пък се радвам, че попаднах и на такъва партньор
Друго си е ... всичко да е красиво, да некажа голяма дума но идеално...
пък и вие жените си падате по красив секс, а не бърз и безчувствен.

А за петната - изчезнаха...
Тези почивни дни правихме секс... доста пъти и по много време но нямах проблеми с появата им /дано и за натам да нямам/
Аз все си мисля, че може да е защото съм по-надарен от останалите ми връсници и съответно проникването е по тесно... и отначало усещам няква много гадна болка, на стискане
И си мисля, че са излезнали малко кръвоизливчета...