PDA

View Full Version : Валентинки-спешно!



pitankata
02-05-2007, 20:01
Участвам в една кампания и тряя да напиша близо 100 валентинки, които после ще раздаваме из града, обаче си нямам на идея ко да пиша в тях така че хора МОЛЯ ВИ напишете някакви кратки текстчета за валентинки :roll:

HeDa
02-05-2007, 20:05
И стоте трябва да са различни така ли?

vvs_go
02-05-2007, 21:50
"MNOU TA OBI4AM! znae6 li?"

pitankata
02-05-2007, 22:31
Не че трябва и стоте да са различни, но не може всички да са еднакви хих дотук съм се спряла само на тези:
-Обичай,защото любовта е единствената страст, която не признава нито минало, нито бъдеще!
-Любовта е като вятъра-не можеш да я видиш, но можеш да я усетиш!
-Ако едно сърце те обича, не го мъчи- обичай го и ти!
-Любовта е по-силна от мен и теб, тя прави чудеса!
-Любовта е малка уличкасред булеварди тъга, но намериш ли я осъзнаваш колко голяма е всъщност!
-Любовта е като изгрева- с нея се ражда животът!
Какво ще кажете?Стават ли?Имайте предвид, че са за непознати! :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-06-2007, 06:19
dobre .. az poglednah nashite i vidqh 4e na vsi4kite po4ti edno i sushto pishe

lubovta e ve4na
lubovta shte spasi sveta.. a moje i da napishesh ii nqkakvi misli za lubovta na izvestni avtori i otdolu da napishem avtora :) ..

leko_otkachena
02-06-2007, 06:54
ЪъъЪ може..."обичам те" :lol:emi da to vuv valentinka kakvo da pishesh drugo :-)

4epHo0KaTa_Lady
02-06-2007, 06:59
mii.. Make Love Not War :D :D :D iliiii liubovta shte spasi sveta...teq koito beshe napisala stavat.. ;)

HopeLesss
02-06-2007, 08:06
Както някой вече каза, може да напишеш мисли на известни личности, свързани с любовта. Ето аз какво намерих.

"Любовта, която получаваш, е равна на любовта, която даваш." - Бийтълс
"Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока." - Антоан дьо Сент-Екзюпери
"Любовта е непреодолимото желание да си непреодолимо желан." - Йохан фон Гьоте
"Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов." - Хайне
"Омразата парализира живота; любовта го изцелява. Омразата обърква живота; любовта връща хармонията. Омразата помрачава живота; любовта го озарява." - Мартин Лутър Кинг
"Любовта е всичко, което имаме - единственият начин да си помогнем един на друг" - Еврипид
"Любовта идва, когато най-малко я очакваме, когато не я търсим. Търсенето на любов никога не ни довежда до подходящ партньор. То само създава копнеж и нещастие. Любовта никога не е вън от нас, ние я носим в себе си."
"По-добре да си обичал и да си загубил, отколкото никога да не си обичал." - Свети Августин
"Да обичаш значи да намериш в щастието на друг своето собствено щастие." - Лайбниц

02-06-2007, 09:07
Участвам в една кампания и тряя да напиша близо 100 валентинки, които после ще раздаваме из града, обаче си нямам на идея ко да пиша в тях така че хора МОЛЯ ВИ напишете някакви кратки текстчета за валентинки :roll:

Може ли да споделиш каква е тази кампания? Как може някой ,който желае,да се включи? :D Иначе идеята е много добра и жеста биш зарадвал всеки,който има късмет да получи валентинката си. :D

Любовта без прошка е невъзможна, а прошката е нещо, на което всеки трябва да се научи.

*****
Любовта - това е желание да живееш.

*****
Има думи по силни от вятъра, има силни и нежни слова, но няма нищо по-силно от любовта - няма и няма да има в света!

*****
Не живот с теб, а живот за теб - това е любовта!
*****
"Живеят само влюбените, останалите просто съществуват."-Шекспир
***
"При сблъсъка с любовта всеки става поет."-Plato
*****
"Любовта е непреодолимо желание да си желан."
***
"Какво е любовта - да прощаваш на някого повече, отколкото заслужава."

За да бъдеш щастлив в любовта не трябва да бъдеш сляп, но трябва от време на време да си затваряш очите. М. Ашар

Шегувай се, когато обичаш, но не обичай на шега.

Да обичаш значи да страдаш, затова обичай този, който заслужава страданието ти.

"Ако искаш да бъдеш обичан, обичай."
Сенека

"Наслаждението от живота е само любовта."
Т. Тасо

pitankata
02-07-2007, 09:37
Ми тфа е кампания на БМЧК-Шумен (Български Младежки Червен Кръст)
и доброволците решихме да раздаваме валентинки тфа е ;)
Мн ви благодаря за текстчетата ще ми свършат мн добра работа :D

dEnIsTy
02-07-2007, 14:16
1| Един човек ми липсва и всичко е безличнo.Един човек,а всъщност всичко...!
2| Ако някога ме намразиш за това,че те обичам...Отвърни ми със същото,за да си отмъстиш!!
3| Казаната дума не е най-голямата болка,най-голямата болка е когато вече не чувставш болка...
4| Казаха ми,че един ден е 24 часа,че един час е 60 мин.,но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!
5| Обичам живота коварен макар да е труден,съров защото в него се ражда едничката дума любов!!!
6| Когато някои си отива ти нямаш сили да го спреш.Когато виждаш че една любов умира ти искаш с нея да умреш...
7| Ако някога ме намразиш убий ме,вземи ножа и режи.Но когато стигнеш до сърцето СПРИ-защото вътре си и ти!
8| Когато мисля за теб очите ми блестят!Когато те видя сърцето ми тупти.Когато те целуна любовта пръска искри!!!
9| И тази нощ пак теб сънъвах трупът ти носех на ръце.Убих те за да те спечеля макар с изстинало сърце!
10| Без мъка очите не плачат,без облак дъжд не вали.Само исктено който обичат могат да ронят сулси...
11| Приятелството може да завърши с любов.Любовта с приятелство-Рядко.
12| Коя си ти?Любовта!Какво правиш?Обичам!Всеки ли?Не-само теб!
13| Dream as if you'll live forever.Live as if you'll die today!
14| Хубава си дявол да те вземе и нека този дявол буда аз.И срещу дявол ще изляза на сражение ако той застане между нас!
15| Какво да ти кажа, какво да ти дам, едно сърце имам, което мисли и говори:"Обичам те...друго нищо незнам!
16| Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре,но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!
17| I love you more than that's on the planet movin',talkin',breathin'...
18| Обичам те през мъка и сълзи.Обичам те дори да ме боли.Да грях е трябва да призная,но твоята любов ме праща в Рая!
19| Един ден ще ме питаш кое е по-важно,ти или живота ми?Аз ще ти кажа живота ми и ти ще си отидеш без да знаеш че ти си моя живот!
20| And I miss you like the rain miss the desert...
21| Да обичаш някои,които не може да бъде твой е болест,която само смъртта може да излекува!!!
22| Една молба - Промени се!Едно желание - Не ме забравяй!Една лъжа-Не те обичам!Една истина - Липсваш ми!
23| Всичко идва за да си отиде !!!
24| Има едно истинско нещо на света и то е Любовта!Ако не съумееш да я откриеш в човек който наистина те обича-потъва!
25| Но ме амес,porque пиенсес,Que parezco diferente Tu no piensas que es lo justo,Вер пасар ел тиемпо жънтос Но ме амес, que comprendo!Ла ментира que seria Si tu amor no merezco No me ames, мас quedate отро дя!
26| Ако обичаш нещо силно пусни го на свобода,ако не се върне значи така е тябвало,ако се върне пази го до край!!!
27| Обичам Морето Обичам Звездите Но Най Мноооо Обичам На ....... очите!!!
28| Не харесваш ли някои не обичаш да го криеш , а когато те обиди с кръвта му се миеш !
29| Лодката плува,морето се бошува,а моето сърце за теб тъгува{P}
30| Ще ме загубиш,но ще осъзнаеш - без мен не можеш ти!Ще ти липсвам и ще ме желаеш - вината в себе си търси!
31| Животът не е нищо повече от един филм,с красиво начало и с трагичен край ...
32| Защо ли те видях?Защо ли с теб се запознах?Защо плени ти моето сърце,а после каза твърдо НЕ ?!
33| Незнам за колко време,знам че само ти си нещото за мене,повече не мисля.
34| Сънувай,Ако Ще Живееш Вечно,Живей,Ако Ще Умреш Днес !!!
35| Ако Не Искаш Когато Можеш,Няма Да Можеш Когато Искаш !!!
36! Отивам да тръгвам,като се върна пак ще дойда!
37| Добрите момчета отиват в рая, а лошите където си поискат !
38| Трябва да знаеш за какво живееш и защо си роден!
39| Ако всеки път,когато си мислих за теб падаше по една звезда,луната скоро щеше да разбере какво е самота!
40| I'm number 1 cause 2 is not a winneR and 3 nobody remembers!

41| Some day I'll walk'in to this world with my head up high...
42| I'll let the wind blow out of light, cus it gets more painful EVERYTIME and DIE!
43| В старание да намериш други приятели,пренебрегваш истинските си и си в състоияние да ги изгубиш...
44| Ако сърцето ми кърви на всяка стъпка...Това не е рана от оръжие..Това е следа от любовта ти...!!!
45| Луната казва-ходи,звездите-люби,а аз ти казвам където и да ходиш-Мисли
46| Пожела моето сърце,получи го и го разби но забрави най-сладкото,което може да получиш-моето отмъщение!
47| Кажи че обичаш само мен,че съм смисъла на твоя ден,че пулсът на сърцето ти без мен ще бъде като птица в плен!
48| Мъжът е сила , мъжът е мощ , но пред жената не струва и пукнат грош!
49| Хубаво е да обичаш някого , но когато и той те обича!
50| Не вярвай на този който ти казва "обичам те", а на този който ти казва "обичай ме" !!!
51| Обичах те и още те обичам за теб аз мисля често до зори макар пред всички да одричам и пред себе си дори!!!
52| Родила съм се без да искам,ще умра без да искам,затова ще живея,както аз искам!
53| И знай, че няма вечно да те има и слънцето над теб да грее,от тебе ще остане пепел,а вятъра ще я отвее..!
54| Нека първите есенни лъчи пожалят твоите слънчеви коси и в утрото на бъдещия ден спомни си ти за мен.
55| Любовта е съдба,за теб и мен промени света.Времето спря в мига щом те видях,моето сърце без глас крещи:остани!
56| Живота не стръва нищо но и нищо не стръва колкото живота!
57| Събуждам се , ставам , гледам още спя. Обличам се , обувам се гол излизам. Минавам гледам - свети,чукам,отварям,влизам то пък заключено , ония вътре карти играят.
58| Ако обичаш тези които те обичат,обичай ме,защото никoй не те обича повече от мен!..
59| FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS!!!
60| Нека да сме живи и здрави, но главно живи, защото много здрави се споминаха...
61| В живота никога не съжалявай,сълзи пред никого не лей и ако можеш смей се на съдбата,за да не може тя да ти се смей!
62| Искам пак до мен да застанеш и кръвта ми пак да запалиш.Две души в едно да се слеят,две сърца в едно да живеят!
63| I love you, you love me, in my heart you'll always be, here or there, near or far my love will be wherever you are!
64| Обичам те до смърт , но осъмвам все при друг с душа трепереща от студ!!!
65| Защо има обич и раздяла?Защо земята се върти?Защо когато двама се обичат все някои ще ги раздели?
66| Ако бих могла да бъда част от теб , бих искала да съм твоята сълза на очите - да се родя на очите ти , да живея на лицето ти и да умра на устните ти !
67| Бъди неповторим{а} в този живот - защото всичко което се повтаря губи своя чар !!!
68| Ако всеки път щом си мисля за теб пада по една звезда,то много скоро луната ще разбере какво е САМОТА!!!
69| Много искам....до мен да те притискам!!
70| Казано е че старата любов ръжда не хваща.....разбрах че е така ;]!
71| Бъди себе си, има достатъчно други хора!
72| Аз мога да живея без да те виждам,но немога да живея без да те обичам!!!
73| Искам да ти кажа много.Искам да ти кажа всичко.ОБИЧАМ ТЕ това е много!!!ОБИЧАМ ТЕ това е всичко!!!
74| Бес теб я няма любовта,няма слънце и луна, щом не си до мен няма нощ и ден, бес теб..без теб.я няма тафодтта..!
75| Ако се намери някои,които с парче лед да напише върху слънцето "Обичам те",значи се е родил човека,които те обича повече от мен!...
76| Прости ми че сънувам теб,простими че ревнувам теб,прости ми,събуди ме от съня,събуди ме за да не умра!!!
77| Живей живота има смисъл! Живей във всеки идващ ден! Живей защото те обичам! Живей но заедно със мен!
78| Сърцето е малка ваза в която не цъфти омраза горе главата дори когато гъбиш играта...
79| Съдба съдба защо си таи жестока защо отне ми тази либов върни ми я тя трябва да е моя върни ми върни радоста!!
80| Love me if you can, hate me if you dear!

81| Любовта е храм за двама,в който вход за трети няма!
82| Едно сърце,което те обича!Едно сърце,което те зове!Едно сърце от тебе поглед не отделя,желаете и от любов ще умре!!!
83| Кому е нужна нашата раздяла?Кому са нужни нашите сълзи?Повярвай ми безумно те обичам и моята любов си само ти!
84| Как тежко е да обичаш,да страдаш по любим човек,и в канси нощи да въздишаш,когато е далеч от теб!!!
85| You can close your eyes to things you don't want to see, but you can't close your Heart to things you don't want to feel!!!
86| Обичам живота безумно,защото в него си ти!обичам и тебе безумно,защото живота за мене си ти!
87| Но това е положението не те обичам , но защо ли ме боли когато го озричам ? ? ?
88| Не е важно как се чувстваш а да се чувстваш добре
89| Вярни думи,вярна обич,има ли за тях раздяла?За сърцата що се любят и смъртта не е раздяла!!!
90| Гледам твоето лице моят свят държиш в ръце навън крещя Обичам те пред тебе стоя усмихвам се!Ей ти Обичам те!
91| Да обичаш значи да страдаш да нямаш минутка покой, но колко по тежко е да знаеш че тоз който обичаш не е твой...
92| Любовта ни ти превърна в куп строшени стъкълца.. как обратно да я върна,куп по куп да събера?!?!..
93| Пошепни ми,дай ми въздишка,дай ми целувка преди да ми кажеш довиждане !!!
94| Любовта не съществува тя е само игра,сълзи и страдания - това са нейните правила!!!!!
96| Обичай силно,дори и от това да те боли,и знай че и ако теб някои някъде те обича и него го боли!!!
97| Прости ми ти прости че още те обичам.Прости че твойто име в молитвите изричам!!Просто ми!!!
98| Когато иска ти се да заплачеш,а болката в теб гори...когато искаш да покажеш че ти е все едно че не те боли.....
99| Този,който умее да проумее,ще съумее да преодолее нещастието от пристрастието!!!
100| Когато лъжеш любовта,самотен винаги оставаш......
101| Живей...докато не е излязло на мода да се мре!!!
102| And for o ne second I lost my breath.. And for o ne second I wished that you where dead..!
103| Гледам твоето лице,моя свят държиш в ръце!На ум крещя обичам те,пред теб мълча,усмихвам се!
104| Ако загубиш мен аз ще загубя теб, но ти ще загубиш повече защото мен ще обича всеки а теб никoй както аз!
105| Приятелството е хоризонт,които се разширява всеки път когато го приближим...
106| Приятелство,което се основава на признателност е като сминка,която избледнява с времето.
107| I LOVE YOU
108| След всеки дъжд изгрява слънце!
109| No Matter What I Do,All I Think About Is You ...
110| Винаги печелЯ. освен когато губя, но това не се брои!
111| You дон`т know how much it хурц....Love is a Pain.....
112| I want to love you,but I better not touch,I want to hold you,but my senses tell me to stop, I want to kiss you.....!
113| I'LL RuN LiKe tHe RiVeR , I'LL FoLLoW tHe sUn , I FLy LikE aN aNgEl То WhErE I bEloNg.I cAn't sTaNd thE DisTaNcE I cAn't..
114| Днес живей,защото ВЧЕРА няма да се върне,а УТРЕ може и да недойде!!!
115| Nobody can be exactly like me. Sometimes even I have trouble doing it.
116| It can take forever, and ever, and ever and ever, but I'll still win.Бе aware the storm gets цлосер..
117| Only оnе Smile,only оnе VoiCE,only one Touch,only оnе Kiss ...only YOU!
118| Погледни звездите и се замисли...ще ме забравиш зная,ще ме намразиш зная,но моля те помни хубавите мигове,целувките дори!
119| Знам че е грешна с теб любовта!Знам че ти си обречен на друга!Но не мога,не мога да спра да се страхува, че ще те загубя!
120| Защо се влюбих в теб маймуно защо така се преебах-нямаше ли други та точно теб избрах Sad!!!!!
121| My love for you is deep and true.My love will always stay true to you.
122| Shut down all systems.......
123| И все пак нещо трябва да оставя дори това да бъде ПЕПЕЛТА защото всичко хубаво и трайно оставя някаква следа!
124| Ако ме уважаваш ще ме притежаваш,Ако ли не ще ме гледаш в чужди ръце!!!
125| Тръгвам,връщам се и пак пред мене се вилнее мрак.В тъгa заспивам и уморена,в нощта сънувам те до мене пак!
126| Ако някои говори зад гърба ти, радвай се че си пред него!!!!!
127| Да знаеш как те обичам само,невъзможно е за малките деца,но аз преди да кажа "МАМО" скандирах "Само ЦСКА"!!!
128| Every time I look at you,My heart is Jumping.......What can I do?!?
129| Мога да буда нейна сълза,мога да буда златна звезда,мога да буда вълна в морето,мога да буда греха на сърцето..
130| Дано даде съдбата да имаш дъщеря и с нея да се случи всичко о нова,което аз изстрадах,изстрадах,но разбрах,че любовта е само за хора със сърца...
131| Който обича той не забравя,които забравя той не обича,който обича а после забравя,той е забравил как се обича!
132| Животът е буря-в един миг Слънцето те гали , в следващия морето те блъска в скалите ...
133| Майната ти обич моя всичко е до тук вече ме обича друг!!
134| Където и да си винаги ще те боли. ще осъзнаеш ти че не всичко в живота е пари!
135| Защо загубих вяра в живота?Защо загубих вяра в любовта?Защо живота е изпълнен с идиоти желаещи единствено ПЛЪТТА!
136| Живота е красив,стига да си малко див да имаш повече пари и сърце,което да гори!!!
137| Защо те обичам?Защо ме нарани?Неискам да роня за тебе сълзи!!!!!!
138| Girl give me the love I deserve...You must be mine this night...
139| Да те забравя?!По-добре да умра!Да те обичам значи да нося болката...!
140| ще идвам в съня ти и ще си отивам,Не ме оставяй ти отвън-на пътя.Вратите не залоствай.ще вляза тихо.Кротко ще приседна и когато се наситя да те гледам ще те целуна и ще си отида ..
141| Когато човек лъже той убива, една част от света. Това е предела на смъртта, които хората погрешно наричат свои живот!
142| Ако разбиеш сърцето ми на хиляди малки сърчица знай че всяко едно от тях ще те обича повече от хиляди заедно!
143| В живота няма нищо загубено или случайно.Има само все по-хубави поводи да се срещаме тайно!!!
144| Раздялата за луботва е като вятъра за огъня!Слабия го гаси,а силния го разгаря!
145| Take this lips that were made for kissing, and these hands that were made to touch and feel you!
146| O ne thing you can be sure of->I'll Never Ask For More Than Your Love!!!
147| Няма предели за тези, които са минали всякакви граници!
148| Look into my eyes-you`ll see What you mean to me Search your heart-your soul And when you find me you'll search no more!
149| Едва когато нещо си отиде,едва когато с нещо се простиш разбираш колко ти се свиди, разбираш и започваш да тъжиш!
150| If you love something, you must be prepared to fight for it!
151| Love is like war: easy to begin with but hard to stop!
152| Недей Обещава Сърцето си на двама защото в живота ще получиш ИЗМАМА!!!!
153| Чувствам че ти нямаш чувство да почувстваш моите чувства;]
154| Майната ти обич моя,ти не си добре.Като мен жена ще срещнеш,само че незнам къде...
155| I will Survive without You,but You...I Think you can`t without me......
156| Съмнявай се че звездите са огнени,съмнявай се че истината е лъжлива,но никога не се съмнявай че те Обичам!!!
157| Що да Сторя да те върна Ще се боря всичко Ще Обърна Пак до Мене да те зърна Обич Моя Ще Те върна!!
158| Tell me why are we so blind to see the o nly o ne we hurts are you and me!!love я!!!
159| Ако се намери някои които да напише върху слънцето "Обичам те",значи се е родил човека които те обича повече от мен!
160| Няма съвършен човек.Има само съвършени намерения.

161| Обичам те защо да крия?Защо сърцето да боли?Тя любовта не може да се скрие,тя д........
162| Защо,защо ли те видях, защо ли с теб се запознах,погледнах те в очите аз,и пламна огън между нас!Обичам те !
163| Има ли любов... ревността е неизбежна!!
164| Ако видиш някои честен човек!Убий го да не се мъчи на този свят!
165| If love is great, and there are no greater things, then what I feel for you must be the greatest!
166| Този,който обича по-силно винаги остава победен и осъден да страда!
167| Each morning ас И авакен You are the reason И smile, You are the reason И love smile)
168| Споменът е рай,от които никoй не може да те изгони!
169| Любовта е нейно цвете,тя е бисер от сълза.хей живот чуй ме и ти съдба моя-нека да се върне моята любов!!!
170| Дъждът вали,снегът се топи,а моето сърце без теб ТЪПТИ!!!
171| За да бъдеш щастлив,не трябва да обичаш а да бъдеш обичан!
172| Ако някога без ТЕБ остана,аз няма повече да съм човек,ще бъда само ТРУП с рана,за която няма лек!
173| Забрави ли ти,моите очи,как бликаха от тях сълзи?Сърцето ми бе в твоя власт,не тръгвай-спри бе моя глас!
174| Никога не казвай"да"когато чувствата ги няма в теб..когато ровиш в свойта самота!
175| Someday I'm hopin to close my eyes and pretend That this crumpled up paper can be perfect again..!!!
176| На теб ръка завинаги подавам,по пътя общ да тръгнем призори,едно сърце с любов аз ти дарявам,живота ми с твоя да...
177| Живота е бурен,света те привлича и ти ще намериш и ласка и страст.Но никoй не ще те обича,таи както обичам те аз!!
178| Любовта на летеца са небесата ... Любовта на моряка е океана ... Любовта на моя живот си ти ! Обичам те!Обичаи ме и ти!
179| Любовта е живот,живота е любов а да си лишен от любов значи да бъдеш лишен от живот!!!
180| Обичам те и пак ще те обичам,сърцето ми все за тебе все тупти,дори и в ада да отида никoй няма да ни раздели!

181| Обичам те!Защо да крия?Нима е забранена ЛЮБОВТА?Нима аз нямам право да обичам,туй както всички други хора по света?
182| Случайно срешнахме се аз и ти, Случайно ме погледна ти и някакси случайно аз се влюбих в твоите очи!!
183| Вечноста е пред нас,стенем в нейната власт.щом стихията спре всичко в нас ще умре!!Обичам ТЕ!
184| Обичам аз едно момче обичам го от все сърце!За него аз на всичко съм готова! дори на чашата с отрова!
185| {p}{p}{p}{p}{p}
186| В очите ми вали не си признавам не са сълзи как искам да те разбера как искам да варна деня!!!
187| Звезди ли искаш да ти свалям морски пясък да броя нима не чъстваш че аз по теб горя'
188| Няма след теб да тичам нема да ти се вричам няма и друг да обичам.....
189| Нека гасна във печал щом коварство си ми дал.Щом са черни хладни дни мен наказа ти !!!
190| Това което губим за миг не може да ни го върне и вечноста!!
191| Когато притвориш очи уморени и впиеш устни в друга уста спомни си че нейде има сърце наранено сърце пропито с тъгa
192| I think I`ll find another way,there`s so much more to know.I guess И`ll die another day,ит`с not my time то го!
193| Да обичаш някой, който не може да бъде твой е болест ,която само смъртта може да излекува!
194| Непростимо е да съм сам,а на вън да чака любовта,сякаш света е късче лед,щом не съм с теб!!!
195| The Matrix Is The World... The World RePresented In Front Of Our Eyes To Hide From AS The Reality!!!
196| Небето е ясно , полето е тясно , не разбра ли копеле нещасно че те обичам старасно!!!})
197| Аз те обичах ти- мене не.Аз те търсих ти-мене не.Аз те преследвах ти-мене не.Аз те забравих ти-мене-не!!!
198| Едни очи аз няма да забравя едни очи ме карат да не спя едни очи ме мачеха жестоко и аз не ще им никога простя!
199| Животът |съдбата| е това , което случва докато кроим други планове!
200| Приятелството може да завърши с любов , любовта с приятелство рядко!

201| В живота може да вярваш само на себе си и то невинаги!
202| Щастието трае до тогава, докато човек умре да го цени!
203| Да обичаш е по лесно, отколкото да докажеш любовта си!
204| Отмъщението невръща загубеното!
205| Не е важно да получиш
206| Да обичаш когато те обичат е човешко! Да мразиш, когато те обичат е жестоко! Да обичаш когато те мразят е велико!
207| Щастието е единствено нещо, което човек може да раздава без да притежава!
208| Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца.
209| Ако поне за миг мислиш за мен така, както аз мисля за теб, то бъди сигорна, че ще се срешнем отново!
210| По добре да си убичал и губил, отколкото никога да неси обичал.
211| Когато тръгнеш да се искачваш - по стълбата на успеха, небъди жесток с останалите, защото можеш да ги срешнеш на връщане!
212| Музиката е живот, а любовта - музика, следователно - животът е любов!
214| Никога не обяснявай.Пред приятели не се налага,а враговете няма да повярват.
215| Човек е част от себе си.Останалата част са приятелите му.
216| Омразата парализира живота: любовта го изцелява. Омразата обърква живота: любовта връща хармонията. Омразата помрачава живота: любовта го озарява!
217| Ако обичаш някого напиши името му в кръг,вместо в сърце,защото,сърцата биват разбити,но кръговете се въртят вечно.
218| Ако можех да свалям по една звезда всеки път,когато си ме карал да се усмихна,цялото вечерно небе щеше да е в ръката ми.
219| Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни,нито докоснати...те се усещат в сърцето.
220| По добре да си убичаи и загубил отколкото да неси убичал!
221| Любовта започва с усмивка,увеличава се с целувка и завършва със сълза.
222| По-добре е да си гладен,но да не ядеш какво да е и по-добре да си сам,отколкото с когото и да е!
223| Човек не е ревнив когато обича,а когато иска да бъде обичан.
224| Какво е любовта - да прощаваш на някого повече, отколкото заслужава
225| Ако обичаш някого дай му най-скъпото си.А ако той те обича,не би ти го отнел!
226| Иди си и не се мъчи,иди си чуваш ли мълчи,че болката без друго е голяма,в сърцето ти за мене място няма!
227| Бъди звезда за всички,но слънце само за мен.С душата си обичай всички,но със сърцето само МЕН!!
228| Ако ме видиш в съня си,не ме гон, а по бузката ме целуни и с меките си ръце ме прегърни!
229| This is not my life...This is not my home...This is not me...I hate this!
230| All that I am and all that I'll be means nothing at all if you can't be with me!
231| Ако обичаш някой и това боли,обичай го дори и наранен да си,и ако някои те обича запомни,би трябвало и него да боли!
232| УУ Слънце...запази за мене вечерта.Споням си когато те видях за първи път...Уууу слънце може би сам твоята луна!
233| Да обичаш е лесно,но да бъдеш обичан е трудно
234| Вече знам-ще е вечна нашата любов!Тя никога няма да се сбъдне!
235| Може да си само една личност на света,но за една личност си целия свят!
236| По-добре да си обичал и да си загубил отколкото никога да не си обичал!
237| Мислех че имам приятелство-грешала съм.Мислех че имам любов грешала съм.Мислех че имам себе си-грешала съм!!!!!
238| Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка!
239| Любовта е да раздаваш душата си без ял и мигом да забравяш кому какво си дал!
240| Любовта е непреодолимото желание да си непреодолимо желан!
241| Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг,а в това те да гледат в една посока!
242| Единственият начин да имаш приятели е да бъдеш приятел!
243| Понякога сърцето вижда това,което е невидимо за очите!
244| Не върви пред мен,може да не те последвам.Не върви зад мен,може да не те водя.Върви до мен и ми бъди приятел!
245| Ако можех да свалям по една звезда всеки път,когато си ме карал да се усмихна,цялото вечерно небе щеше да е в ръката ми!
246| Трябва да си търпелив.Любовта не винаги е идеална.Тя си е просто Любов!
247| Не следвай път-върви,където няма път и остави следа!
248| Мисли.Вярвай.Мечтаи.Рискъв й.
249| Никога не е късно да постъпиш правилно!
250| Ако ти живееш 100 години,аз искам да живея 100 години без един ден,така че никога да не живея без теб!
251| Не искам да съм всичко за всеки,а да бъда нещо за някой!
252| Любовта започва с усмивка,увеличава се с целувка и завършва със сълза!
253| Учи се от вчера,живей за днес,надявай се за утре!
254| Пътят към къщата на приятел никога не е дълъг!
255| Човек не обича истински,ако не обича вечно!
256| Това което не ни убива ни прави по-силни.
257| Когато искаш - намираш начин,когато не искаш - търсиш причина!
258| Това,което е било никога няма да бъде като преди,а това,което ще бъде никога няма да е същото!!!
259| Ще ме търсиш обич моя,ала не сега,а когато зад завоя видиш ми гърба...
260| Now There's Just NO Chance,For You And Me,There'll Never Be!
261| Запомни сега без теб мога аз,болката няма над мене власт!!Ти мечтаеш за победа и затова ще бъдеш победена!!
262| Нищо не е винаги,всичко е понякога!!
263| И винаги, когато аз си лягам,и се мъча да заспя,в съня си аз ръката си протягам,за да хвана твоята ръка...!!!
264| {{{Да ме обичаш не те задължавам,но да ме забравиш не ти позволявам}}}}
265| Докога така искаш да мълча?!Отнемаш ти мечти с безмислени игри!
266| Doubt that the stars are fire,Doubt that the sun doth move,Doubt truth to be a liar,But never doubt That I Love!)
267| Да обичаш е нищо,да си обичан е нещо,а да обичаш и да те обичат е всичко!!
268| Той я обичаше-Тя него не!Той я сънуваше-тя него не!Той я ревнъваше-тя него не!Той я забрави-Тя него не!
269| Да ме обичаш не те здължавам,но да ме забравиш не ти позволявам
270| Едно сърце,което те обича!Едно сърце,което те зове!Едно сърце от тебе поглед не отделя,желае те и от любов ще умре...
271| Първата Любов Се Дълго Помни, Първата Целувка Най-боли, Първата Милувка Дълго Пари, Най Се Помнят Първите Очи!
272| Now there's just no chance, for you and me, there'll never be...And don't it make you sad about it...
273|Любовта.е.чувството.коет .чувстваш.когато.си.почувс вал.че.чувстваш.чувството. оето.никога.не.си.чувствал!
274| Не мога аз да те забравя,за мен ще бъдеш винаги мечта.Обичам те и винаги ще те обичам,защото имам право на това!
275| Обикнах те мъчително и бавно,обиквах те по малко всеки ден,за да не мога никога да те забравя,когато си далеч от мен!
277| Ако ти кажа,че те обичам това ще бъде малко.Ако ти кажа че ще умра за теб,това ще бъде много.Затова ти казвам че аз живея,за да те обичам!
278| Не търси любовта там,където я няма!!!
279| Любовта е празна бутилка с етикет "мечта"!
280| Everything I Do-I Do It For You ! Please Forgive Me - I Can`t Stop Loving You!
281| Ще ти говоря за любов сега,а ти тъгувай по нашите изгубени звезди,по вече отлетелите мечти и примирено вехнещи надежди......
282| Не е нещастно момичето,загубило любовта на един глупак,а е нещастен глупакът,изгубил последният шанс да стане човек!
283| Има само 2 начина да се справиш с женит,но никoй не ги знае!!!
284| Който се съмнява прилича на морска вълна-издигана и размятана от вятъра!
285| Защо те срещнах , защо се влюбих ? Намерих те и те загубих!!!
286| Girl I don't want to say goodbye,but I don't want to see you cry so I'll say goodbye!!!
287| В истината има повече красота,дори когато красотата е отвратителна!
288| Поражение не съществува докато човек не се признае за Победен!
289| Не си заслужава да умреш за една любов,напротив за нея трябва да живееш!!
290| По-лесно е да скриеш чувствата които имаш отколкото да се преструваш че имаш чувства които нямаш!
291| Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!!:Пп;]
292| Когато се колебаеш кажи истината!
293| Прекалено късно е вече да се предаваш.Прекалено рано е още да се отказваш!
294| Когато сърцата се разделят,няма смисъл пуцете да остават една в друга!
295| Да обичаш дълбоко значи да забравиш себе си!
296| Ревността е изкуството да причиняваш на себе си по-голямо зло,отколкото на другите!
297| Живях по твоите правила красиво беше всичко до сега видя ли че навън вали отивам си тръгвай и ти!!
298| Къде си ти в този миг?Аз съм сама ,с мисълта за теб в нощта..можеш ли да бъдеш с мен в своя сън и в своя ден???
299| Обичаш,за да се държиш,търпиш и продължаваш и не някой друг,а себе си оправдаваш,че може би това заслужаваш!
300| Ти си звезда в моя живот между хиляди звезди,последна молба, чуй ме любов, аз те моля:стани!
301| Когато загубиш едно приятелство,не го заменяй с омраза,защото е подло да мразиш човека,който довчера си обичал!
302| Едно сърце безумно те обича,едно сърце безумно се кълне,че вечно тебе ще обича,че вечно тебе ще зове!
303| Когато нещо си отива и ти н еможеш да го спреш,когато видиш,че една любов умира и ти не можеш с нея да умреш!..
304| From a battle I've come,To a battle I ride,Blazing up to the sky I'll see you again when I die!!!
305| В живота често е така...когато взимаш после даваш.Но излъжеш ли ЛЮБОВТА..самотен оставаш!!
306| Обичах До Полуда.Обичах До Смърт Дори.Но Това Било Заблуда.Лъжовни Думите Били........
307| Why did you leave me?It wasn`t meant to be,I hope you`re happy,You were the o ne for me,I`ll love you to the end of time
308| Любовта е малка уличка в булеварди от тъгa!!!
309| Обичай този,който те обича,а не този,който те привлича !
310| За последен път погледни ме.Не ме търси,остави ме.Прегърни ме или не,забрави моето име и от съзнанието си заличи ме!
311| Не се стараи да принадлежиш на о нзи,които принадлежи на друг!
312| Любовта не значи вятър,любовта не значи дим,а значи да обичаш искрено един !
313| Обичах те,но всичко боли,а после Умира!Разлуби ме и ти без вик...разлуби ме,ако още ме обичаш!!!
314| В живота си обичам 3 неща: теб,защото не си до мен,сърцето си,защото те обикна и надеждата,че ще бъдеш с мен!
315| Когато приятел си отива нямаш сили да го спреш,когато любовта умира неможеш с нея да умреш!!!!
316| Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!...
317| Любовта е чувството което чувстваш когато си почувствал че чувстваш чувството което никога не си почувствал!!
318| Без теб не мога разбери Без теб сърцето ме боли Без теб е тъжна мойта младост Без теб за мене няма радост!!!!!
319| Обичам те!защо да крия?Защо сърцето да мълчи? Тя любовта не може да се скрие! Тя даже в погледа личи!
320| Леглото ти с бели рози ще покрия,аз всяка роза съм целувал през ноща.На всяка казах колко те обичам и колко пусто е без тебе по света!
321| Отиде ли си твоята любима,остава само болка и тъгa.Любов все още в сърцето има,ала слабее младата снага.В началото е спомена омаен,а другото е край... ,но край безкраен!
322| Ако човекът е лодка,а живота море,тогава научи се да плуваш добре!
323| Когато розите увяхнат ти ще ухаеш на роза!Когато птиците замлъкнат ти ще пееш като славей!Но когато ти ме зарежеш аз ще умра!
324| Желая ти букет от рози,покрит с купките на младостта нейно завит с воала на щастието и прекрасно обвързан с лентата на любовта!!!
325| Когато ноща потъне в своя разкош когато не се чува и вълчия глас, тогава в съня ти ще дойда аз,тогава за последно да чуеш моя глас!
326| Обичам те и пак ще те обичам,сърцето ми за тебе все тъпти,доти и в Ада да отида никoй няма да ни раздели!
327| Нека първите есенни лъчи погалят твоите слънчеви коси и в утрото на бъдещия ден спомни си ти за мен.
328| Когато слънцето изгрее и пръсне своите лъчи недей забравя момчето с кафявите очи!
329| Ако съм птица ще те даря с вечността си.Ако съм орел ще те даря с гордостта си.Но аз съм човек и те дарявам с обичта си.
330| Some love many, some love two, but I love one, and this is you.
331| Както чайка не може без море,така без теб сърцето ми ще спре!
332| Светлина си ти за мен.В беззвездна нощ звезда!За тебе мился всеки ден!За твоята неземна красота!
333| Всеки спомен е болка.. всяка мисъл тъгa.. без теб аз немога и без теб ще умра..Sad
334| Мисля че деня е подходящ,за да зарадвам твоята душа с нейно предложение към теб а това е моята мечта-да буда винаги с ТЕБ
335| Искам да съм сълза,да се родя в очите ти,да се щека по бузите тии да се удавя в устните ти!
336| Ако обичаш богатите,не ме обичай,защото има и по-богати от мен!Ако обичаш красивите,не ме обичай,защото има по-красиви от мен!Но ако обичаш тези,които те обичат-обичай ме,защото никoй не те обича повече от мен{}
337| Ти свиваш рамене,уверен че ще се завърна уви!ти всичко ми отне дори и силата да се обърна!
338| Невидима нека да съм да не видиш как ме боли,Невидима нека да съм да не видиш моите сълзи!!!
339| Love is a feeling you feel when you feel you're feeling a feeling you never felt before! ;ПП)
340| Навън е мрачно и студено май се кани да вали прости немога да те мразя обичам те обичаи ме и ти!!!

341| Като птица бяла утрото лети,самотата влезе в мойта стая.Гордоста ми днес богъби любовта и згреших ужасно аз си зная!
342| Вали в очите ми вали,не не си признавам.Не не са сълзи,кажи ми как да продължа.Кажи ми защо заваля?Huh?
343| Без твойта обич тук умирам аз от студ.при мен пак се върни и пак ме прегърни!Не мога и за миг да те сменя с друг!
344| Аз страдах,ти не ме разбра.аз плаках.Ти не ме видя.Друг сълзите ми истри,но защо не беше ти??
345| Because I love you now I do anything I'll give You my heart my Everithing,Because I love You I'll be right by your side....
346| Аз свикнала сам искрено да давам по мъничко от моето сърце но често го разпилявам и събирам зрънце по зрънце!
347| It's o nly words ,And words are all I have To take your heart away.........
348| Буди дявол за да се почустваш като у дома си като те пратят по дяволите!
349| Имам всичко на света-само тебе нямам.Зная имам 100 мъже само тебе не.Имам всичко разбери само тебе не!
350| Споменът в душата ми гори.Спомен от нечакани сълзи.Няма те и празен е света.Празен е света без любовта!
351| Защо се криеш зад лъжи,зад дъми къпени,кажи..Нали ни свързваха мечти,кажи ми истината ти!
352| Излуга ме-От този ден се скъса нещо вътре в мен!Виновно не бърши очи.Не казвай нищо-Помълчи!
353| За тебе братко тази нощ ще пия аз,но виното във чашите горчи.Прости ми братко че не съм сега до теб-душата ми разкъсана боли!
354| Сляпа съм без твоя поглед мил и топъл.Тръгна си покоя,аз съм нощен вопъл!
355| Тръгна си покоя-Стои ще полъдея!Викам те и страдам в бездната пропадам.Кой ще ме прегърне светлината да ми върне!
356| Друга когато ти целъваш мене да виждаш и сънуваш.Друга прегръщаш ли да страдаш.В бездна от болка да пропадаш!
357| Кажи ми как да ти простя,да те прегърна Отново в нашата мечта да се завърна...??
358| За този край кажи поне една причина.щом любовта ми ти отне сега от болка те проклинам!!!
359| Всеки спомен гаси се на тръгване за да пази любовта от щети!
360| Но днес пак съм цяла и без тебе вече ям,вече спя!Днес пак завъртя се света край мен,край сърцето от лед!
361| Всичко бе ти за мен,всичко бях аз за теб.Всичко в този ЖИВОТ.Плакала сам аз за тебе
362| Кажи komy насуне се усмихна?Кажи защо ръцетеси протегна Със толкоз жар и после пак притихна?
363| Как да повярвам че ме предаде ти аз бях готова с тебе да страдам за да не те боли....?!
364| Не се рови в пепелта, няма да намериш огън, знай свършено е с лъбовта веднъж щом чуеш СБОГОМ!
365| Не вярвай че жар са звездите, че слънцето грее за нас.Но истината се крие в лъжите и знай,че теб Обичам Аз!
366| Как да останем с теб приятели,щом тлеят въглени в телата ни?!
367| Малко е съвсем не ми стига да кажеш "Сбогом" и да отминеш.Нищо свое не остави гледах след тебе сама!!
368| Обърни се щом ме зърнеш..отмести очи...болест съм и лек за нея не ще намериш ти!!!!
369| Когато лебедът умира той пее пред смърта,защото знае че умира в името на любовта!!!
370| Моля те кажи дори да са лъжи-че в теб живея аз.че вярваш още в нас!!!
371| Ходи с момче и ден и два,но никога не казвай да защото те са s16testva с идиотски сърца..

леле...надявам се това да ти стигне:)