PDA

View Full Version : AkУ моЖи да ме посЪветВаТи нЕщУ



_BeBeTo0o_{P}
02-05-2007, 20:21
Значи има едно момче с което уж ходим...та тва момче още в началото като ми каза,че ме обича и много се съмнявах в чувствата му въпреки всичко приех че ме обичка (колкотУ и да ми беше страннУ,щотУ той ми бешИ многУ добър приятел)..та с тоя човек вече около 5 месеца сичко върви добре..в последно време обаче той истина към мен.Спря да ми показва любовта си,дори спря да ми казва "Обичам те"... :( и като му казах за съмненията си ,че не ме обича той каза че си ме обича много ама просто е изнервен...от скоро време постоянно се караме за простотии..имам чувсвтото,че с всеки ден се одръпва все повече от мен...Всичките ми приятели ме посъветваха най добре да забравя за него,но ми е супер трудно..опитах се ,но не успях!Ужасно много си го обичкам,а имам чувството че си играе с мен...А проблема е че усещам че ме наранява понякога но продължавам да се бутам на дълбокото където не ми е работа и се наранявам сама,не мога да спра..а как искам!Посъветвайте ме кво да правя :)

sladko`eFche
02-05-2007, 20:29
kazal ti e 4e te obi4a no e nerven...ako ima ne6to koeto go pritesnqva pogovorete i mu pomogni da se opravi.a tova 4e se karate za gluposti-moje i to da e za6toto e nerven i vs da se opravi kogato razre6i problemite si.
a moje i 4uvstvata mu da sa istinali kum teb tova samo ti moje6 da go razbere6. uspeh vsi4ko da se opravi :-)

Alerta
02-05-2007, 20:35
Моля те научи се да пишеш :|

_BeBeTo0o_{P}
02-05-2007, 20:39
Моля те научи се да пишеш :|
Аз ли да се науча да пиша?!

sladko`eFche мерси много за съвета ! :)

HopeLesss
02-05-2007, 21:17
Има ли някаква по-специална причина, за да се съмняваш в него? Ако няма и ако единствената причина е това, че не ти казвам толкова често "Обичам те", мисля че не трябва да се притесняваш. А най-добре е да поговориш с него, да си изнясните нещата. Щом ти е казал, че е изнервен напоследък, може би трябва да го разбереш. Всички имаме трудни моменти и може би се държи странно именно заради това. А вместо да се съмняваш, би трябвало да си го него. Всичко се решава с разговор :wink:

mil4eto_
02-05-2007, 21:39
Мисля,че е нормално всеки човек да си има периоди,в които да е изнервен и дори без да иска да си го изкарва на хората около него.
Пробвай да говориш с него-все пак 5 месеца са си доста време,опитай се да разбереш дали тази ситуация е моментна или приятелят ти наистина вече няма чувства към теб.
Според мен,ако го обичаш трябва да се бориш за връзката си,а не да се отказваш толкова лесно. :wink:

MoHuTo
02-05-2007, 22:39
Има ли някаква по-специална причина, за да се съмняваш в него? Ако няма и ако единствената причина е това, че не ти казвам толкова често "Обичам те", мисля че не трябва да се притесняваш. А най-добре е да поговориш с него, да си изнясните нещата. Щом ти е казал, че е изнервен напоследък, може би трябва да го разбереш. Всички имаме трудни моменти и може би се държи странно именно заради това. А вместо да се съмняваш, би трябвало да си го него. Всичко се решава с разговор :wink:
На същото мнение съм :wink: :roll:

BeBcHeTo
02-06-2007, 06:40
Много гадна ситуация...и аз се 4устфам като теб и наистина незнам какво да правя :(

leko_otkachena
02-06-2007, 06:41
Ще те посъветвам 1...Не слушай какво ти казват приятелите , а мисли с твоята главаmda i az mislq taka

koalka
02-06-2007, 08:43
Моля те научи се да пишеш :|
Аз ли да се науча да пиша?!

sladko`eFche мерси много за съвета ! :) Е, добре виж как си написала всичко, особено заглавието.Права е да ти направи забележка, а да не говорим за правописните грешки в поста.

По темата:приятелите ти не са ти дала много добър съвет да го забравиш.Най-добре първо говори с него, а после прави каквото ще правиш.Ако наистина чувстваш, че той е изстинал към теб, може би това наистина е така.Това най-много можеш да забележиш в дъражанието му.Но тук разговора е наложителен.

iiirish
02-06-2007, 14:19
каквото и да ти кажа ще е само догадка и преположение, но не и нещо конкретно. затова най-добре поговори с него и се опитай точно да му обясниш всичко! не премълчавай и не му спестявай нищо! опиши му ситуацията точно както ти я разбираш и както си я написала в поста си! да се надяваме, че той ще те разбере и ще ти даде обективно обяснение и дано нещата се оправят ;)

AnIcHkAtA
02-06-2007, 14:24
Незнам.В такива моменти действам с интуицията си.

02-06-2007, 19:10
az te suvetvam da ne pi6e6 glupavi zaglaviq /imam predvid tupite bukvi/pisna mi ot ligav6tini!tuka problema li si kazva6 ili se 4udi6 kak da s epravi6 na interesen ?

FiRe_LaDy
02-06-2007, 19:52
Sama kaza che ne trqbva da se butash na dylbokoto.Mi nedei!Ne e tolkova trudno.Vqrno shte te boli mnogo,ama to ne che taka pak ne te boli i ne se naranqvash.Taka che se otkaji dokato mu e vremeto.Posle neshtata moje da stanat mnogo po seriozni.