PDA

View Full Version : ей хорица помогнете малко



има нови мнения
02-05-2007, 21:03
ами значи много се харесваме с 1 моми4е но просто тя чака да и предложа а аз не сам готов..в смисал наще не ме пускат чак толкова до късно..не познавам нейната компания..и т.н.кво да и кажа..казах и че не сам готов..но...да и предложа ли кво да прая айде 4акам отговори :cry:

HopeLesss
02-05-2007, 21:08
Да не би това да е най-важното решение, което трябва да вземеш през живота си, та чакаш да станеш готов. Няма да се жениш за нея я. Айде вземайте се с мацката, че може докато чакаш, тя да ти избяга :wink:

има нови мнения
02-05-2007, 21:10
еи тва наистина доста ми повлия :-D хаха ти си от търново а ?аз сам от горна оряховица :-D :-D :-D

koalka
02-06-2007, 08:38
Разбирам, че се притесняваш, ама няма от какво.Какво като не те пускат до късно?Вие ще се виждате през останалото време...Бъди готов скоро, защото момичето може и да престане да те харесва, докато се наканиш.

gerinceto
02-06-2007, 12:11
"За първи път чувам момчето да не го пускат до късно,за разлика от момичето и заради тва да не може да тръгне с нея"napalno sam saglasna a pak i ot druga strana ti nqma da si dokraq na jivota si s tova momi4e.tragni s neq i ne se pritesnqvai ot tova 4e ne se dvijish s sa6tata kompaniq.takmo 6te se zapoznaesh s novi hora

sasitu
02-06-2007, 12:19
Разбирам, че се притесняваш, ама няма от какво.Какво като не те пускат до късно?Вие ще се виждате през останалото време...Бъди готов скоро, защото момичето може и да престане да те харесва, докато се наканиш.

i az sum na tva mnenie! kov kato ne te puskat do kusno?! to mene ne me piskat, no tva ne mi pre4i da si hodq kudeto iskam dokato na6te gi nqma :-D a kolkoto do tva 4e ne si gotov, mi to mai vs se 4uvstvame taka dokato ne sre6tnem nqkoi koito da ni ubedi v obratnoto... :-D aide uspeh :wink:

.........................
02-06-2007, 12:35
da ne ti puka za tva che ne te puskat men sashto ne me puskat ama hich ne mi puka i sashto kolkoto che en poznavash priqtelite i ami lesna raota she se zapoznaete ti se hvani s maceto i si jivei jivota a pak tq veche ako te haresva shte ti vleze v polojenie che imash kofti roditeli(koto men naprimer :evil: )

iiirish
02-06-2007, 13:44
не виждам защо още чакаш? не е важно, че не познаваш компанията й, все пак човек не може да познава всички! ако винаги се притесняваш по този начин, бъди сигурен, че няма да си намериш приятелка...

honda^
02-06-2007, 13:45
Не тряа се притеснява6 от това, 4е има6 4ас. Ако си я харесва6, а и тя теб, не губи време. А нейната компания вероятно 6те те приеме, ако се даржи6 пе4ено :D

{Sweety_f}
02-06-2007, 17:05
ако проблема наистина е че не се чувстваш готов просто и го кажи и и обясни...ако ли не просто и предложи защото едва ли вечно ще чака теб:)успех

FiRe_LaDy
02-06-2007, 19:45
Davai smelo,che da ne q izpusnesh.Da vzeme da i omryzne da ta chaka dokat stanish gotov.Izvikai q na kafe i deistvai ..... kvo da si gotov?To da ne e kazano che shte se jenish za neq ... tova e prosto edna vryzka.

svetlidim
02-06-2007, 21:46
ако винаги се притесняваш по този начин, бъди сигурен, че няма да си намериш приятелка...

Да,това беше сууууууупер оптимистично!!! :smt012 :smt019 :smt018 :smt014
Направи го когато си готов,а не да бързаш "да не би да си намери някой друг".Ако си и интересен ще те изчака малко.Действай когато си готов и уверен в себе си. :|

stelakz89
02-07-2007, 16:45
normalno e v na4aloto da ne si mn siguren dali iska6 da si s tozi 4ovek.Vinagi se 4ude6,no davai kvo 4aka6 6tom si q haresva6.apak za komapniqta vie nqma da ste vinagi zaedno :wink: :wink:

iiirish
02-07-2007, 16:49
ако винаги се притесняваш по този начин, бъди сигурен, че няма да си намериш приятелка...

Да,това беше сууууууупер оптимистично!!!

хората пишат тук не за да им съчувстваме, а за да видят истината през нашите очи! каква е логиката да ги залъгваме с празни, но затова пък хубави призки?! :-s истината си е истина! няма защо да я смекчаваме!

Tamplier
02-08-2007, 21:11
nqma kakvo da mu misli6 mnogo nikoga nqma da si gotov za lubovta tq prosto vliza v jivota ti a ako pita6 roditelite si za tqh nikoga nqma da si gotov za tova udade li ti se 6ans strelqi i ne misli za posledstviqta vsi4ko 6te se naredi samo sledvai surceto to 6te ti pokaje putq

pampers
02-09-2007, 13:31
бе я й предлагАЙ ко се излага6 не бил готов ...ти ко си мисли6 4е моми4етата 6те 4акат да стане6 готов ли...охххх...лапе6ка му работа.. :?