PDA

View Full Version : ............



mgxpower
02-05-2007, 22:00
Не искам да вземаш ключа от моето сърце.Не искам да го имаш.Не искам да го използваш , за да ме спечелиш.Не искам да остава в теб.Просто искам да забравиш всичко....мен , сърцето ми!Изхвърли ключа!Сякаш никога не е съществувал , недей да си играеш с него , той не ти трябва....
На теб не ти е нужен мъничкия ключ , потъмнял с времето , нечувстващ вече нищо , неспособен да обича.Ако с него можеш да отвориш вратичката на моето сърце значи можеш да постигнеш всичко!Но ти опита и не успя , защото вратичката , потънала в сълзи , измръзна , вледени се от снежната вихрушка.Така издигна се стена от лед , която не ще ми позволи да докосна утринните слънчеви лъчи.Започнах нов живот , може би приех съдбата си , а тя е отредила да живея вечно в Леденото царство , вече моят дом.
Затова откажи се!Спри дотук , защото отвориш ли ледената вратичка , тя ще те погълне , ще потъне в ледове.Повярвай ми , вслушай се в мен и ще разбереш , че няма смисъл да ме следваш.Животът ти не трябва да спира , трябва да продължи и ново ключе да попадне в ръцете ти.Този път ще успееш да намериш и отвориш лесно вратичката , а вътре....ще те огрее Слънцето!Може би най-красивото Слънце за теб!
Затова.... сбогом!Оставам в моето царство , където съм принц , а ти бе......поредната ми гостенка!

HopeLesss
02-06-2007, 11:52
Хубаво написано и интересно. Най-малкото не е поредната боза. Браво :wink:

iiirish
02-06-2007, 13:00
много красиво, много образно написано, ники! мисълта ти тече невероятно леко и последователно... никъде няма запъване във реда от изречения, никъде няма застой на едно и също чувство... мога да кажа само браво! но... с това "Оставам в моето царство , където съм принц , а ти бе......поредната ми гостенка!" много нараняваш... но запомни, че и ти си пореден...

cvetityy
02-06-2007, 15:21
Ауууу Никии много е хубаво, незнаех че имаш такива скрити заложби ... =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :smt058

mgxpower
02-06-2007, 18:22
много красиво, много образно написано, ники! мисълта ти тече невероятно леко и последователно... никъде няма запъване във реда от изречения, никъде няма застой на едно и също чувство... мога да кажа само браво! но... с това "Оставам в моето царство , където съм принц , а ти бе......поредната ми гостенка!" много нараняваш... но запомни, че и ти си пореден...Текстът не е писан с цел да наранява някой стига си драматизирала

iiirish
02-06-2007, 18:26
много красиво, много образно написано, ники! мисълта ти тече невероятно леко и последователно... никъде няма запъване във реда от изречения, никъде няма застой на едно и също чувство... мога да кажа само браво! но... с това "Оставам в моето царство , където съм принц , а ти бе......поредната ми гостенка!" много нараняваш... но запомни, че и ти си пореден...Текстът не е писан с цел да наранява някой стига си драматизирала

не драматизирам! просто такова впечатление оставяш от текста! все едно накрая друг е загубил това, което си ти. просто беше повърхностно впечатление!!!