PDA

View Full Version : Za da te uvajavat



respect_me
02-05-2007, 22:45
Ako nqkoi se zaqde s vas i vi izrusi nqkakva glupost,ne6to obidno ili uronva6to avtoriteta vi,kak bihte otvurnali? Bihte li go obidili/nakurnili su6to,kakto toi va6eto dostoinstvo ili prosto 6te zamul4ite? Kak postupvate,za da vi uvajavat i ne vi ma4kat?

ice_cream_f
02-06-2007, 07:34
Men ako me obidqt i az gi obijdam i posle se otkazvat da me obijdat.Za da se durjat dobre s teb trqaa da se durji6 s tqh kakto te se durjat za6toto ako vidqt 4e ti si po-razli4en i po4va detskata gradina(da te obijdat). :!: :-D

koalka
02-06-2007, 09:21
Не, не бих позволила такова нещо.Бих вдигнала скандал, мога и да ударя някой.Зависи от това какво е казал и дали на мен ми пука.

punisher
02-06-2007, 09:27
никога не позволявам на някой дришльо да ме обижда без после да му смачкам голямото самочуствие пред възможно най-много хора :twisted:

като мълчиш само караш другите да си мсилят ,че могат да те тъпчат и става мноо по-зле за тебе...

ей на.. вчера се наложи да наритам момче шото се имаше за гъзарче :smt043 ...ае няя разправям ,че пак ше ми стане смешно ... :roll:

IlLuSi0nS`
02-06-2007, 10:11
за да те обиди някой все трябва да има някаква причина.. хората на се убиждат ей така за кеф.. ако има някакъв конфликт или спор или разминаване на мнения по даден въпрос то спокойния разговор, с който да обсъдите проблема с въпросния човек, би бил най-доброто решение.. и все пак, само един ограничен човек, който не може с думи да защити позицията и мнението си обижда, защото е безсилен и глупав.. аз такива хора не обичам и им се смея.. просто тях ги няма в моето обкръжение, защото са ми безинтересни и тъпи..

punisher
02-06-2007, 14:45
[quote="IlLuSi0nS`"]за да те обиди някой все трябва да има някаква причина.. хората на се убиждат ей така за кеф.. quote]

оп ...стой.. =;
21 век сме..
всички изтърбушени лайнари обиждат ,за кеф :smt012 така че не е съвсем вярно тва което казваш..
съгласна съм,че е тъпо да се млатиш с някой само ей така.. ама ако някой почне мислиш ли ,че не отвръщам... :evil: ооо да бе,,,,
никой не обича го тъпчат -- просто някой ги е страх да се защитават..

IlLuSi0nS`
02-06-2007, 18:48
punisher, е кфи са тия хора дето ще тръгнат да ме убиждат без причина.. искаш да ми кажеш, че примерно минавам си покрай някои в даскало и той ей така тръгва да ме обижда?!? незнам.. сигурно не съм разбрала за какво става въпрос.. но това ми се струва абсурдно..

fergalicious
02-06-2007, 20:23
punisher, е кфи са тия хора дето ще тръгнат да ме убиждат без причина.. искаш да ми кажеш, че примерно минавам си покрай някои в даскало и той ей така тръгва да ме обижда?!? незнам.. сигурно не съм разбрала за какво става въпрос.. но това ми се струва абсурдно..
HAhaah kude jivee6 be moito momi4e... #-o Ili sudbata e bila blagosklonna kum teb i ne te e sre6tala s podobni individi,ili si nqma6 predstava ot realniq jivot #-o samo da ti kaja,4e tova e ADSKI sre6tano qvlenie i osven tova,edna malka zabelejka:pi6e se Obijdam...prosto mi drazne6e o4ite kato go 4etqh Убиждам,pi6e se Обиждам i kakto ti kazah tova za nqkoi e ejednevie da gi obijdat/da obijdat bezpri4inno. Progledni za boga! Ogledai se okolo sebe si 100 na 100 6e zabeleji6 takuv slu4ai!

punisher
02-07-2007, 06:36
punisher, е кфи са тия хора дето ще тръгнат да ме убиждат без причина.. искаш да ми кажеш, че примерно минавам си покрай някои в даскало и той ей така тръгва да ме обижда?!? незнам.. сигурно не съм разбрала за какво става въпрос.. но това ми се струва абсурдно..

както каза fergalicious... явно съдбата е била благосклонна към теб :lol:
Ми то не е много трудно да обидиш някой само защото не ти харевса,а не защото ти е направил нещо. Въпроса е ,че тряя да си голям нещастник да го напраиш (ама то такива не се намират трудно :smt012 ... )

111
02-07-2007, 07:19
ebi gi v gyza si4ki we i da te obidqt da ne ti puka, obiknovena obijdat komplekarsite, vijdat nqkoi po-bezza6titen ili koito e dobyr i ne e kato drugite i po4vat da si go izkarvat na nego, 6toto i toq deto de obijda sa go obijdali po sy6tiq na4in!

IlLuSi0nS`
02-07-2007, 07:55
ее хаха начи съм родена под щастлива звезда.. защото наистина не ми се е случвало такова нещо.. примерно и в моя клас е имало некфи скандали, но винаги има причина (ся по организиране на баловете доста се сдърпахме хаха)..
П.С. мн се чудех с О или с У се пише обиждам хахахаха и даже го писах различно.. хаха мерси че ме светна по въпроса :-D

Dr. Kazimbutt
02-07-2007, 08:15
Kak postupvate,za da vi uvajavat i ne vi ma4kat?
Държа се честно и почтено. Не се заяждам с хората без да има причина. Не се подмазвам. Също и отстоявам своето. И най-важното - аз съм себе си, а не се правя на такъв, какъвто не съм. Дръж се и ти така и тебе ще те уважават, защото няма да има какво лошо да кажат за тебе.

bawdy talk
02-07-2007, 13:00
Много зависи кой стои срещу мен и в какво настроение съм!!!
В повечето случаи и аз го обиждам,понякога си мълча защото така смятам че ще е по добре.Но има случаи в които 2-3 юмрука в междуочието и спират да се заяждат!!!

Amayo
02-07-2007, 13:03
Respect fow ma muthefuckin niggas , aait! Yo you cool wi that maafaaka= Its the shit mannn. Respect mann cmooon

ice_cream_f
02-09-2007, 06:53
punisher, е кфи са тия хора дето ще тръгнат да ме убиждат без причина.. искаш да ми кажеш, че примерно минавам си покрай някои в даскало и той ей така тръгва да ме обижда?!? незнам.. сигурно не съм разбрала за какво става въпрос.. но това ми се струва абсурдно..E da tupo e no e fakt. V daskaloto seki den se obijdame i men me obijdat i az gi obijdam i mn 4esto se ritame!Abe ima sqkvi idioti ](*,)

ice_cream_f
02-09-2007, 06:57
Kak postupvate,za da vi uvajavat i ne vi ma4kat?
Държа се честно и почтено. Не се заяждам с хората без да има причина. Не се подмазвам. Също и отстоявам своето. И най-важното - аз съм себе си, а не се правя на такъв, какъвто не съм. Дръж се и ти така и тебе ще те уважават, защото няма да има какво лошо да кажат за тебе.Vse 6te se nameri koi da te obidi se 6te nameri nqkva pri4ina ](*,)

I cum blood
02-09-2007, 09:20
emi opredeleno ne se voda ot prikazkata "ubii glupaka s mul4anie" :smt005 malko sum stranna po4vam da vikam kat otka4ena dokat ne im pisne 8-[ ama ne osuznavam za6to nqkoi hora go pravat :smt017 :smt013 :smt019

IlLuSi0nS`
02-09-2007, 10:04
punisher, е кфи са тия хора дето ще тръгнат да ме убиждат без причина.. искаш да ми кажеш, че примерно минавам си покрай някои в даскало и той ей така тръгва да ме обижда?!? незнам.. сигурно не съм разбрала за какво става въпрос.. но това ми се струва абсурдно..E da tupo e no e fakt. V daskaloto seki den se obijdame i men me obijdat i az gi obijdam i mn 4esto se ritame!Abe ima sqkvi idioti ](*,)

абе децата вече се побъркаха.. кфа е тая злоба.. хм.. добре, понеже аз явно нямам опит с тоя проблем и малко ми е странно, обаче ми стана интересно и ще се поогледам в мойто даскало да видя има ли такова нещо.. хах

sWeEt_SeEd
02-09-2007, 11:10
абе де да знам-тъпо е като те обиди някой и ти го обидиш и да се сбиете и тн.Некфо смешно и селско а повечето побойща за точно за такива дребни неща.Имала съм такива проблеми някъде ф 8 клас и тогава им се връзвах и им отговарях и тфа ми беше грешката.Смисъл да им отговориш и ти с обида.Щото на тях тфа им е ейедневието да ходятпо някой и като квачки например да пищят след тебе и като им отговориш и още толкова и повярвайте ми ,момичетата са мн по-злобни ф тфа отношение...ебаси кошниците...Сега вече попораснахме и никой не ме обижда.Просто преди се дразнеха,че бях по различна от тях,с различно мислене и ми завиждаха а аз се сдухвах аехахехае сега обаче са ми толкова жалки и ше им се смея е така в лицето ако ми кажат нещо ,щото отдавна не ме ебе за чуждото мнение и за тфа дали ше ми кажат курва,тъпанарка бла бла.Живей си живота и изобщо да не те ебе за тфа кфо ше кажат другите и не мисля ,че като мълчиш показваш слабост.напротив.Ако обаче положението става нетърпимо и се сипят кфи ли не обиди постоянно-превърташ и почваш наред.хаехаеха както съм си кротка,спокойна,уравновесе на,мразя да викам ,да се карам,да споря и тн. така ако ме издразнят на макс ще побеснея супер много и ше съжаляват ...на човек като му падне пердето е най-страшно :smt006 ае respect

kati_0513
02-09-2007, 12:25
По принцип никога не обръщам внимание на думите на тези около мен, никога не отговарям на просташки реплики и други тем подобни... десети клас съм, а още от девети съучениците ми разбраха що за човек съм и че не бива да се занимават с мен, единственото което им беше нужно е да спра да ги слушам и да не ги поглеждам, да ги отминавам когато ме попитат за нещо...
Може би най- доброто решение е да не им обръщаш внимание и да се държиш по- искъсо с тези, коио са те нагрубили някога, един ден ще разберат, че са сгрешили и ще ти ходят по петите за да ти се извиняват... :wink: