PDA

View Full Version : Хлътнал съм



avatar7
02-05-2007, 23:21
Значи проблема ми е следния: Хлътнал съм по едно момиче, мисля че и тя ме харесва щото си хвърляме погледи, има леки намеци.Виждаме се най често по 2 пъти в седмицата.Тя не предприема нищо и се чудя да ли просто не иска флирт и нищо сериозно(каквото искам аз).Друг е въпроса че досега не съм се целувал нито пък съм излизал на кафе с момиче(освен като съм с компанията).Според вас какво да правя?Не осирайте темата а искам сериозно отговори като на koalka, aleandra, cool gir и т.н.

Dez
02-05-2007, 23:54
izlizai oshte malko wreme s neya... wkarai ya wuw filma i kogato surceto ti podskaje 4e podhodyashtiya moment e doshul ya celuni :)) no predi towa ya se opitai da ya upoznaesh malko ako ne si za da ne se wkarash wuw columbiiskata sapunena opera kopele :)

_^DEATH^GIRL^-_
02-06-2007, 05:41
spokoino be 4ovek :) opoznai q izlezte i ne6tata sami 6te se naredat :) p1k i kvo ot tova 4e ne si se celuval hi4 da ne ti puka :) ima si p1rvi p1t za ne6tata :)P :)

BeBcHeTo
02-06-2007, 06:28
Споко..опознайте се по-добре и всичко ще се получи ;)
И аз съм на тфа мнение

doky
02-06-2007, 06:50
много сте ми странни тея дето си мислите,че като те погледне някое момиче значи те харесва.Мен много момичета ме гледат всеки ден,но какво от това,някой ме коментират,други просто съм им странен,трети може и да ме харесват,всичко е възможно.Няма такова нещо,тая ме погледна,значи иска да спи с мен,стегни са малко.

leko_otkachena
02-06-2007, 06:51
Ami da opoznaite se i vsichko shte trugne ot samosebesi! :-)

4epHo0KaTa_Lady
02-06-2007, 06:55
Mi opoznaite se..Sled tva izlezte na kafe i vs shte se naredi.. :P Uspeh :) :) :)

leko_otkachena
02-06-2007, 06:58
aa setih se i oshte neshto amiii ako ne se poznavate kak iskash da predprieme neshto kato naprimer moje da q e sram...to i az kato haresam nqkoe momche mi hvurlqm nqkoi drug pogled ama me e sram da hodq da se zapoznaq s nego taka che ako ne tq ti hodi i se zapoznaite :wink: stiskam palci!!

ice_cream_f
02-06-2007, 08:11
Pokani q na kafe.Ako ne se poznavate zapoznaite se i taka.USPEH!

HopeLesss
02-06-2007, 08:12
Моя съвет е да не тръгваш с нагласата за 'сериозна връзка'. Тия неща не мога да се разберат още от самото начало, а чак по-късно, когато и двамата разберете какво искате. Най-добре е да я поканиш на кафе, да се опознаете и тогава да разбереш тя какво иска от теб. Но още веднъж ти казвам да не я притискаш с тая сериозна връзка. Още повече като не си бил с момиче до сега, дали ще е сериозна, или не... все ще е връзка и ще е хубава. Желая ти успех и бъди малко по-настоятелен и сигурен в себе си. Дори да не е луда по теб, с малко повече усилие и упоритост от твоя страна, може би ще я спечелиш! Успех :wink:

koalka
02-06-2007, 08:30
Хубаво е, че си наясно какво искаш в една такава връзка и се стреми да го постигнеш.Опитай се да я спечелиш.Ако не искаш нищо сериозно просто давай по тоя план.Флиртувайте, намеквайте разни работи, правете си комплименти и може би нещата ще станат.Покани я на кафе и нищо няма да изгубиш.Не се притеснявай, че не си ходил на кафе сам с момиче.Дръж се, както ако си с приятели-приятелски, но малко по-така...разбираш ме :wink: .А за целувката не се притеснявай....то ще си дойде момента и времето.Не го мисли толкова.

vvs_go
02-06-2007, 08:32
az ne mojah da razbera kvo iska6

02-06-2007, 08:50
leko_otkachena nali si luda glava, ot edno zapoznanstvo li te e sram...hah

02-06-2007, 10:09
мерси за съветите

П.С Познаваме се

white_chik
02-06-2007, 10:13
Опитай си късмета,в крайна сметка не губиш нищо.Покани я на кафе и се дръж естествено