PDA

View Full Version : лечение на Гъбичките ????



02-06-2007, 00:12
Имам сърбежи около интимните части и обилно течение.. предполагам че са Гъбички :-k И ся накой ще каже отиди на генеколог -спестете си го повече ще ми помогните ако ми споделите:
някой който е имал (има) Как ги лекува? Какво го е посъветвал генеколога?Какви медикаменти е зимал? Някви съвети как може да се прдотврати? И всякакви подробности за лечението.. А и не можах да разбера такова заболяване пречи ли при секс ?

Благодаря предварително

02-06-2007, 08:21
Ти си много проста ма, пречело ли при секс... Д азаразиш партньора си ли искаш? Това е много заразно, ама на тебе явно не ти пука. И да, лекувай се сама, един ден като не можеш да имаш деца и се изследваш, ще разбереш че не си успяла да се излекуваш навреме и са станали усложнения. Заминавай на лекар моментално. И ако те е страх че лекаря ще каже на майка ти че правиш секс вече, няма страшно. Гъбички се получават и от други неща/и девствени могат да ги хванат/, а и лекаря няма право да казва девствена ли си или не!!!! Заминавай при личния за направление, ако ли не, приготви 15 лева и на частно. Иначе един ден може да нямаш деца, сериозно ти говоря.

koalka
02-06-2007, 09:14
Направо отиди на гинеколог, за да ти каже какво да правиш.Не се опитвай да лекуваш нещо сама, а и не може да си сигурна, че са гъбички.