PDA

View Full Version : Днешната контрола на Левски...



teenkopele
02-06-2007, 07:33
Стартов състав на Левски за контролата с Легия Варшава

2007-2-5

След второто тренировъчно занимание за деня, старши-треньорът на Левски Станимир Стоилов съобщи стартовия състав на шампионите за утрешната контролна среща с Легия Варшава, която ще се състои на централния терен на комплекса "Алфа Център" в Ларнака от 15:00 часа.

Съставът на Левски: Митрев, Миланов, Боримиров, Диано, Минев, Ричард, Сърмов, М.Иванов, Коприваров, Бардон, Джаейоба.

www.levski.bg

П.П. Извинявам се за късното пускане на темата.

GLeZoRanA
02-06-2007, 10:39
оФ не ти ли писна ? Ако почнеме всички дапускаме за контроли на отбори кво ще стане тука ??? #-o

teenkopele
02-06-2007, 14:39
оФ не ти ли писна ? Ако почнеме всички дапускаме за контроли на отбори кво ще стане тука ??? #-o

Не, не ми е писнало, напротив.
На тебе какво толкова ти пречи? :shock:

GLeZoRanA
02-06-2007, 14:46
оФ не ти ли писна ? Ако почнеме всички дапускаме за контроли на отбори кво ще стане тука ??? #-o

Не, не ми е писнало, напротив.
На тебе какво толкова ти пречи? :shock: Не ми пречи просто изказвам мнение и задавам адекватен въпрос !

teenkopele
02-06-2007, 15:01
оФ не ти ли писна ? Ако почнеме всички дапускаме за контроли на отбори кво ще стане тука ??? #-o

Не, не ми е писнало, напротив.
На тебе какво толкова ти пречи? :shock: Не ми пречи просто изказвам мнение и задавам адекватен въпрос !


Тогава стига си правила смешни опити за заяждане.

просто изказвам мнение и задавам адекватен въпрос !...на който получаваш адекватен отговор. :wink:

GLeZoRanA
02-06-2007, 16:24
оФ не ти ли писна ? Ако почнеме всички дапускаме за контроли на отбори кво ще стане тука ??? #-o

Не, не ми е писнало, напротив.
На тебе какво толкова ти пречи? :shock: Не ми пречи просто изказвам мнение и задавам адекватен въпрос !


Тогава стига си правила смешни опити за заяждане.

просто изказвам мнение и задавам адекватен въпрос !...на който получаваш адекватен отговор. :wink: Аз ако реша да се заяда няма да е само опит , както казах просто направих запитване " :shock: "

teenkopele
02-06-2007, 17:10
оФ не ти ли писна ? Ако почнеме всички дапускаме за контроли на отбори кво ще стане тука ??? #-o

Не, не ми е писнало, напротив.
На тебе какво толкова ти пречи? :shock: Не ми пречи просто изказвам мнение и задавам адекватен въпрос !


Тогава стига си правила смешни опити за заяждане.

просто изказвам мнение и задавам адекватен въпрос !...на който получаваш адекватен отговор. :wink: Аз ако реша да се заяда няма да е само опит , както казах просто направих запитване " :shock: "

Щом казваш...