PDA

View Full Version : Кое е най-секси при мъжете?



deusex
02-06-2007, 08:24
Момичета, коя част от мъжкото тяло ви възбужда най-много?

sexy_f4e
02-06-2007, 08:44
широк и мускулест ГРЪБ!

koalka
02-06-2007, 08:46
Ръцете, раменете, гърдите и корема. :wink:

Barbie
02-06-2007, 08:53
Ррррр, много неща. :twisted: :-D
Погледът, устните, кокалчетата на челюстта, вратът, ключиците...рамене, гърди, гръбче, коремче...длани (имам голяма слабост към мъжките ръце...)...
Мъжкото тяло като цяло е много привлекателно. :-)
Ама много по-сексапилно може да е държанието и отношението на един мъж. :wink:

(Стига пускали таквиз темиииии, моето момче е далече и ми липсвааааа :smt022 :smt022 :smt022 )

deusex
02-06-2007, 09:14
Ррррр, много неща. :twisted: :-D
Погледът, устните, кокалчетата на челюстта, вратът, ключиците...рамене, гърди, гръбче, коремче...длани (имам голяма слабост към мъжките ръце...)...
Мъжкото тяло като цяло е много привлекателно. :-)
Ама много по-сексапилно може да е държанието и отношението на един мъж. :wink:

(Стига пускали таквиз темиииии, моето момче е далече и ми липсвааааа :smt022 :smt022 :smt022 )

xixi BARБIE много задоволителен отговор ама верно си личи че ти липсва мъжко... :roll:

Barbie
02-06-2007, 09:21
Ех, ако можеше и да четеееш... (Загледай се, моля, в ник-а ми :-D )

Първо, обичам да съм изчерпателна. :-)
Второ, човешкото тяло, като цяло, е много забележително.
Трето, даааааааааа, приятелят ми много ми липсва... (И хич да не ти минават разни...пошли...мисли през главата, момко. [-( :-) Естествено, че ще ми липсва!)

cool__BitCh
02-06-2007, 09:32
huq

krem4et0
02-06-2007, 09:52
хихи извинявай за ника нещо четох някакви писания на кремчето и съм се обаркал...
ами че те тия мисли не ми минават през главата защото те ВИНАГИ са си там :mrgreen:
Какво пак за мен?
А по темата-от гаджето ми най-възбуждащи са устните-просто са невероятни. Харесвам очите му-пълни са с топлота,гърдите и дупето. Абе целия си го обичам,но видя ли го гол-полудявам.

Kitana
02-06-2007, 10:04
хмм в приятеля ми най-много ми харесва плътните и со4ни устни (е не са като на кака Джоли :)ама ми се иска нон стоп :smt016 :smt008 ) и гърба.. има великолепен гръб , мощни и силни ръце ихааа.. ох разме4тах се, искам да го гушна, дано го видяскоро..... а и най-интересното е 4е не ми се вярваше 4е в едни зъби има нещо възбуждащо, но съм грешала... :lol:
а ина4е по принцип за мъжете най -най- най-много харесвам свивката, която се образува на таза ако имат стегнато корем4е .. това направо ме подлудява.. мога цял ден да си ги :smt007 гледам и =P~

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 11:08
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

deusex
02-06-2007, 12:16
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

хм да мацка аз съм това... е надявам се че не съм много космат щом те кефя :mrgreen: ако искаш да ми видиш и лицето пиши на ЛС :roll:

macka123
02-06-2007, 12:50
корема......
леле тва което ти е на аватара ..... малииии....

eternity
02-06-2007, 13:17
Ami men mi deistvat mnogo vazbujda6to izvivkite na vratleto,gurba i korem4eto,su6to taka ustnite :smt008 ...mmmm..i o4ite,izpalneni s strast :smt007 :smt007 :smt007

malka_sladuranka
02-06-2007, 13:23
Всичко :-D стига да има красиво и стегнато тяло и задоволително количество мускулна маса :-D Иначе ръце, гърди, дупе :-D

olive_oil
02-06-2007, 13:27
всичко показано в аватара на автора + очите

krem4et0
02-06-2007, 13:32
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

хм да мацка аз съм това... е надявам се че не съм много космат щом те кефя :mrgreen: ако искаш да ми видиш и лицето пиши на ЛС :roll:
Нищо лично-мен точно такова тяло грам не ме кефи. харесва ми да е оформено,но не твърдо. Да има мека кожа и даже малко мазнинки,за да е по-удобна прегръдката. А не като че ли прегръщам стена!

Allthatshewant
02-06-2007, 13:56
на мен вси4ко ми харева в моето мом4е .. особено устните .. а дупето .. малеее :smt007

gabituuu
02-06-2007, 14:10
с две ръце гласувам че ръцете са на първо място :smt007 после раменете и гърба :-k но като се замисля тва което ме побърква е когато мъжът има гладка и мека кожа/ако искате такава - по често в банята,лосион за тяло,бебешко олио и тн варианти доста има/ \:D/ мн обичам да целувам навсякаде когато е мека и вкусна :oops: :smt110

gabituuu
02-06-2007, 14:17
еи забраихх дупето #-o ама то инцидентно ми привлича вниманието :-k ... пък иначе ако е космато ... :smt017 :smt104

shalis
02-06-2007, 14:50
няма по-хубаво от мъжко стегнато коремче...стегнато дупе...моето момче притежава и двете и направо полудявам като го видя...Но нали знаете, че своето е най-хубаво :-D

Trisha1991
02-06-2007, 15:50
Дупето и ръцете :P

gabituuu
02-06-2007, 15:58
още един път ще се намеся....
мъжете който смело говорят за секс ме привличат адски много,обичам директни предложения,да ми споделят фантазии и тн от там и погледът на един мръсник събужда доста желания в мен :smt074
очите са първото важно нещо,но не са достатъчни докато другите части(изброени в предния пост) ... \:D/ все някоя е налице :smt004

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 16:22
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

хм да мацка аз съм това... е надявам се че не съм много космат щом те кефя :mrgreen: ако искаш да ми видиш и лицето пиши на ЛС :roll:
Нищо лично-мен точно такова тяло грам не ме кефи. харесва ми да е оформено,но не твърдо. Да има мека кожа и даже малко мазнинки,за да е по-удобна прегръдката. А не като че ли прегръщам стена!

vseki si ima mnenie ti qvno haresva6 puhkavite :)

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 16:25
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

хм да мацка аз съм това... е надявам се че не съм много космат щом те кефя :mrgreen: ако искаш да ми видиш и лицето пиши на ЛС :roll:

edno golqmo =D> bravo naistina tqloto ti e strahotno po tova koeto moje da se vidi pisah ti skivai posle

krem4et0
02-06-2007, 16:27
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

хм да мацка аз съм това... е надявам се че не съм много космат щом те кефя :mrgreen: ако искаш да ми видиш и лицето пиши на ЛС :roll:
Нищо лично-мен точно такова тяло грам не ме кефи. харесва ми да е оформено,но не твърдо. Да има мека кожа и даже малко мазнинки,за да е по-удобна прегръдката. А не като че ли прегръщам стена!

vseki si ima mnenie ti qvno haresva6 puhkavite :)
Не е пухкав изобщо-даже напоследък остана кожа и кости. Ама има къде да се хванеш!

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 16:40
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

хм да мацка аз съм това... е надявам се че не съм много космат щом те кефя :mrgreen: ако искаш да ми видиш и лицето пиши на ЛС :roll:
Нищо лично-мен точно такова тяло грам не ме кефи. харесва ми да е оформено,но не твърдо. Да има мека кожа и даже малко мазнинки,за да е по-удобна прегръдката. А не като че ли прегръщам стена!

vseki si ima mnenie ti qvno haresva6 puhkavite :)
Не е пухкав изобщо-даже напоследък остана кожа и кости. Ама има къде да се хванеш!

tvoe mnenie nqma lo6o ne sum go kazala s mi8salta da te ubidq,vseki si ima predpo4itaniq :)

romantichna^
02-06-2007, 17:00
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...
и на мен ми харесва тялото му http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/wiggle.gif

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 17:05
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...
и на мен ми харесва тялото му http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/wiggle.gif

ami da eto 4e ne samo az haresvam tova tqlo :)

deusex
02-06-2007, 19:46
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

и на мен ми харесва тялото му http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/wiggle.gif


всичко показано в аватара на автора + очите

благодаря ви момичета за хубавите думи не ми ги казват често!
такаче вероятно ще се надуя сега \:D/ 8) 8) 8)

специално за "olive oil" ако иска да ми види очите да ми пише на ЛС :roll:

_donna_
02-07-2007, 06:10
Пръсти. = )

ThePainIsReaL
02-07-2007, 06:36
Като цяло в мъжкото тяло - раменете и ръцете (най-много) , корема .. дупето ( г/д ) .. устните :-D и ляляля сигурно има още много неща . Вече си зависи от индивидуалността на момчето .

CvEtI`KiSs
02-07-2007, 07:41
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

и на мен ми харесва тялото му http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/wiggle.gif


всичко показано в аватара на автора + очите

благодаря ви момичета за хубавите думи не ми ги казват често!
такаче вероятно ще се надуя сега \:D/ 8) 8) 8)

специално за "olive oil" ако иска да ми види очите да ми пише на ЛС :roll:

molq molq :D

even_in_death
02-07-2007, 09:06
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...
и на мен ми харесва тялото му http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/wiggle.gif
Бройте ме и мен :-D

bungle
02-07-2007, 09:18
Нищо не ме възбужда така, както ПРЪСТИТЕ на ръцете.

След това един стегнан корем.

И ... едни добре оформени прасци.

brutal_baby
02-07-2007, 13:09
дупе , шия , ръце , гръб !коремчето същооо! :twisted: :mrgreen:

eternity
02-07-2007, 13:29
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

хм да мацка аз съм това... е надявам се че не съм много космат щом те кефя :mrgreen: ако искаш да ми видиш и лицето пиши на ЛС :roll:

evala ti pravq ako tova na avatara naistina si ti =D> ,mnogo mi haresva tova koeto se vijda,a takova korem4e....maleeeee razme4tah se :oops: :roll:

IVкаТ
02-07-2007, 13:53
много интересна работа , тука всички жени много ги възбуждал стегнат мъжки корем....

ся като се замисля в залата дето тренирам на 20 момчета 3-4 имат
точно такъв корем какъвто е описан в горните постове.

и кво излиза че тука всички момичета имат приятели с готини кореми :smt017


за кво филмирате немога да разбера ,готини кореми ...хаха ...
по-скоро си мечтаете гаджето ви да е с такъв стегнат корем.

WindWaker
02-07-2007, 14:03
много интересна работа , тука всички жени много ги възбуждал стегнат мъжки корем....

ся като се замисля в залата дето тренирам на 20 момчета 3-4 имат
точно такъв корем какъвто е описан в горните постове.

и кво излиза че тука всички момичета имат приятели с готини кореми :smt017


за кво филмирате немога да разбера ,готини кореми ...хаха ...
по-скоро си мечтаете гаджето ви да е с такъв стегнат корем.


хахах....така си е. или харесваш човека такъв какъвто е или ако чакаш да намериш "идеала" ... имаш да си чакаааааш

CrazyWitch
02-07-2007, 14:12
1. Rycete.
2. Korema..

eternity
02-07-2007, 20:20
много интересна работа , тука всички жени много ги възбуждал стегнат мъжки корем....

ся като се замисля в залата дето тренирам на 20 момчета 3-4 имат
точно такъв корем какъвто е описан в горните постове.

и кво излиза че тука всички момичета имат приятели с готини кореми :smt017


за кво филмирате немога да разбера ,готини кореми ...хаха ...
по-скоро си мечтаете гаджето ви да е с такъв стегнат корем.

Prav si za ne6tata koito kazva6,moito mom4e ne e to4no sas sa6tiq korem,no za6to da ne si pome4taq malko,az si go haresvam zaradi samiq nego a ne za tui kak izglejda,no nqma lo6o da stane i takav :)

DIVINE_TIME
02-07-2007, 20:35
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...

хм да мацка аз съм това... е надявам се че не съм много космат щом те кефя :mrgreen: ако искаш да ми видиш и лицето пиши на ЛС :roll:
Нищо лично-мен точно такова тяло грам не ме кефи. харесва ми да е оформено,но не твърдо. Да има мека кожа и даже малко мазнинки,за да е по-удобна прегръдката. А не като че ли прегръщам стена!

AaAa моля те Кремче! Как ? Това тяло е божествено! :) По принцип най-важното , което гледам в едно момче е характера , което не означава , че не държа на външния вид. Искам да има дълбоки очи , нежни устни .. силни ръце , искам леко загатнати мускули по ръцетееее ..ммм .. иии задължително плочки като тези на автора! :wink:

ABSOLUTme
02-07-2007, 20:45
1.ochite - edin izrazitelen pogled kazva poveche ot milion dumi
2.rucete,i po-tochno prustite.nqma neshto,koeto da me otvrashtava poveche ot cherno pod noktite..
3.grubche
4.izpravena stoika
i t.n. :roll:

IlLuSi0nS`
02-07-2007, 21:09
ммм.. ръцете

П.С. deusex, от кой град си е?

ABSOLUTme
02-07-2007, 21:22
e samo na moq comp li ne izliza nikuv avatar na deusex? :?
boja rabota,tova e sigurno,za da nqmam nepravedni pomisli :lol: :lol:

02-07-2007, 22:27
много интересна работа , тука всички жени много ги възбуждал стегнат мъжки корем....

ся като се замисля в залата дето тренирам на 20 момчета 3-4 имат
точно такъв корем какъвто е описан в горните постове.

и кво излиза че тука всички момичета имат приятели с готини кореми :smt017


за кво филмирате немога да разбера ,готини кореми ...хаха ...
по-скоро си мечтаете гаджето ви да е с такъв стегнат корем.

Много точно.
Плюс това те преди да тръгнат с даденото момче надали са му видели корема :lol:
И много се чудя на некви п*тки,които се кефят на некви злета,които в лицето са като блъснати от автобус,но имат мускулесто тяло =;
Виж, братле, не си прав. Защото какъв ще си в лице не зависи от теб. Може да се мразиш като си погледнеш лицето, но си създаден такъв и нищо не можеш да промениш. Докато ако имаш воля, можеш да направиш такова тяло.

deusex
02-08-2007, 07:00
Хубаво е да имаш добре оформено тяло. В това няма лошо. Но да ти става фикс идея да правиш мускули,плочки и така нататък е супер смешно. А още по-смешни са загорелите момиченца,които като видят мускул или плочка по корема точат лиги,ако ще пълен дебил да е притежателя им (и като визия и като човек). :wink:

ами приятел ще ти кажа че "фикс идеята" за която говориш можеби е определение за някой културист или някой който всеки ден е във фитнес залата и блъска като ненормален защото мисълта за мускули го е обсебила!
много хора тренират но малко са тези маниаците...
Не мисля че да направиш една добра и стегната фигура с релеф и т.н. е нещо глупаво - почти всеки може да го постигне с малко воля и после да се радва как мацките по плажа го заглеждат :) е това глупаво ли е?

а доколкото за мен много се надявам че не съм пълен дебил но това ще кажат тези които ме познават :roll:

deusex
02-08-2007, 07:04
П.С. deusex, от кой град си е?

от едно малко село близо до София - овча купел :lol:


e samo na moq comp li ne izliza nikuv avatar na deusex? :?
boja rabota,tova e sigurno,za da nqmam nepravedni pomisli :lol: :lol:

ABSOLUT е любимата ми водка :P
ми бейби ако не ти излиза картинката може да си поръчаш една на ЛС...

deusex
02-08-2007, 21:26
deusex,не съм визирал теб,тъй като не те познавам. Говоря попринцип :wink: И аз ходя на фитнес,макар че горе-долу от скоро,но не искам да правя мускули и да се пъча колко съм як,а просто да спортувам и да оформя фигура. :wink:

мога само да те поздравя за това ти решение но най-важното е не само да ходиш на фитнес но да го приемаш сериозно... не говоря че трябва да взимаш разни неща защото най добрата добавка винаги е била и ще си остане "чистото месо" но просто казвам да даваш всичко от себе си дори това да значи "да правиш мусклуи" и ще видиш как усилията ти ще бъдат възнаградени :)

8)

P.S.

Това с големия ГЪЛЪБ е супер яко :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MoHuTo
02-09-2007, 07:04
всичко показано в аватара на автора + очите
+ дупето :wink: :::

02-09-2007, 09:03
na men nai mn mi haesva plo4kite na korema,nishto dr ne moje da me vazbudi tolkova kato 1 stegnato korem4e{kato na deusex :wink: }

doky
02-09-2007, 10:04
deusex батка,имаш що годе тяло,няма от какво да се оплакваш,обаче има и какво да доизкусуряваш.наблегни на гърдите повечко,още малко маса им трябва,което ще рече повече флайс и средна,горната прави с дъмбели и си номер едно.Така като гледам имаш малка предмишница,което ме навежда на мисълта,че и ръката ти ен е особено голяма,но то си звиси от ръста дали ти утива.На релеф го докарваш,спор няма,ама е някакси тъпо да се превъзнасяш,и да пращаш снимки насам-натам,с цел да ти рпавят комплименти.

02-09-2007, 10:19
deusex батка,имаш що годе тяло,няма от какво да се оплакваш,обаче има и какво да доизкусуряваш.наблегни на гърдите повечко,още малко маса им трябва,което ще рече повече флайс и средна,горната прави с дъмбели и си номер едно.Така като гледам имаш малка предмишница,което ме навежда на мисълта,че и ръката ти ен е особено голяма,но то си звиси от ръста дали ти утива.На релеф го докарваш,спор няма,ама е някакси тъпо да се превъзнасяш,и да пращаш снимки насам-натам,с цел да ти рпавят комплименти.

Как няма да го докарва от релеф като тежи 60 кила с мокри гащи. Трябва момчето да качи още 15-на кила, за да изглежда нормално.

doky
02-09-2007, 12:37
deusex батка,имаш що годе тяло,няма от какво да се оплакваш,обаче има и какво да доизкусуряваш.наблегни на гърдите повечко,още малко маса им трябва,което ще рече повече флайс и средна,горната прави с дъмбели и си номер едно.Така като гледам имаш малка предмишница,което ме навежда на мисълта,че и ръката ти ен е особено голяма,но то си звиси от ръста дали ти утива.На релеф го докарваш,спор няма,ама е някакси тъпо да се превъзнасяш,и да пращаш снимки насам-натам,с цел да ти рпавят комплименти.

Как няма да го докарва от релеф като тежи 60 кила с мокри гащи. Трябва момчето да качи още 15-на кила, за да изглежда нормално.

Точно тва е!Майсторлъка е да си голям и релефен,а не 50 кила с плочки,това е нормално за всяка хърба.Така че продължавай да тренираш усилено,и като направиш стаж от 4-5 години,натрупал си маса,имаш сила и изглеждаш голям и венозен тогава поствай снимки.

bonboncheto_vicky
02-09-2007, 13:54
usmivkata :-D ,o4ite- :smt007 ,sled tva tqlo-ne mn klio6tav no ne i debela4ko...of.... :smt017 ustnite- :smt008 ima i o6te ama me murzi da plqmpam :-)

Атина
02-09-2007, 15:11
за мен определено ръцете на първо място... Пристрастена съм... Гърбът също.Но много са важни и очите.

girlpower
02-09-2007, 15:45
Оле аз обожавам рацете,гърдите,корема... абе всичко на гаджето си той има супер тяло 8) :-) :smt007

assd
02-09-2007, 15:52
аз съм момче по принцип :lol:
ама браво deusex добри плочки вадиш, и аз ходя на фитнес ама корема не мога да го направя много (преди време имах добри плочки) ама аоткакто пия бира и подобни нещо съм се отпуснал :? ти какво правиш за корем ако не е тайна и пиеш ли ?
поздрави

deidiy
02-09-2007, 19:10
deusex ami tfa na profila ti,ako si ti....zna4i me vazbujda mnogo plo4kite ti mnogo sa qki...a poprincip me kefat mnogo plo4kite i liceto e ot zna4enie no vidq li nqkoi kosmat napravo mi se povdiga...
и на мен ми харесва тялото му http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/wiggle.gif
Бройте ме и мен :-D
+ мен :-D

02-10-2007, 20:15
според мен най-секси е погледа когато излъчва сексапил.. след това устните - плътни и сочни.. след това като цяло тялото което да е стегнато да .. но не с много мускули
обаче мисля че тая тема е безмислена щото секи си има различен вкус :wink:

My_Infernal_Majesty
02-10-2007, 20:25
Вратът! Лицето, ръцете... и самото държание, което говори колко ме харесва и колко много иска да е близо до мен...

mil4eto_
02-10-2007, 21:18
Устните и погледът. :D

02-10-2007, 21:30
ХАхаахахах , ша ме разбиете ос смях , момичета кво ва кефи толкова в тялото на снимката на пича бе , баси щеката , да го духнем и ша са счупи.Тоя става само за някоя 35кила. Сигурно има ръка 28 =D>
Пича може да има релеф , но с една тениска ще изглежда точно кат щека ](*,)

02-10-2007, 22:13
деа тука само фитнес разбирачи... Момчето си е направил тялото и са ви е яд, че вие нямате такова и дайте да го насолиме едно хубаво... Мноо ясно, че ще си раздава снимките на ляво и на дясно, като има кво да раздава... И аз да имах такава преса и аз ше се фукам... Ходя на фитнес малко повече от година, тежа 90 кила не съм мазен, но ако тряяя да си говориме истината на релеф пичагата ме бие от всякъде :-)

DIVINE_TIME
02-10-2007, 22:24
деа тука само фитнес разбирачи... Момчето си е направил тялото и са ви е яд, че вие нямате такова и дайте да го насолиме едно хубаво... Мноо ясно, че ще си раздава снимките на ляво и на дясно, като има кво да раздава... И аз да имах такава преса и аз ше се фукам... Ходя на фитнес малко повече от година, тежа 90 кила не съм мазен, но ако тряяя да си говориме истината на релеф пичагата ме бие от всякъде :-)

Подкрепям! Напълно прав си :!:

deusex
02-10-2007, 22:27
deusex батка,имаш що годе тяло,няма от какво да се оплакваш,обаче има и какво да доизкусуряваш.наблегни на гърдите повечко,още малко маса им трябва,което ще рече повече флайс и средна,горната прави с дъмбели и си номер едно.Така като гледам имаш малка предмишница,което ме навежда на мисълта,че и ръката ти ен е особено голяма,но то си звиси от ръста дали ти утива.На релеф го докарваш,спор няма,ама е някакси тъпо да се превъзнасяш,и да пращаш снимки насам-натам,с цел да ти рпавят комплименти.

Как няма да го докарва от релеф като тежи 60 кила с мокри гащи. Трябва момчето да качи още 15-на кила, за да изглежда нормално.

Точно тва е!Майсторлъка е да си голям и релефен,а не 50 кила с плочки,това е нормално за всяка хърба.Така че продължавай да тренираш усилено,и като направиш стаж от 4-5 години,натрупал си маса,имаш сила и изглеждаш голям и венозен тогава поствай снимки.

Благодаря ви за съветите приемам ги на сериозно защото наистина имам нужда от маса и от малко флайс ;)
Въпреки че снимката ми е от преди 1 година сега съм малко по-здрав (както се вижда имам мартеница на ръката)
Но не искам да ставам на бабанка целта ми винаги е била просто съразмерно и здраво тяло.
Снимката я пост-вам защото по добре да се хваля със себе си отколкото да извадя няква яка снимка от нета...
исках да видя дали ме харесват дамите и останах изненадан че ми се кефят защото във фитнеса има къде къде по мускулести и готини от мен :roll:

assd - питаше как съм правил корема - нищо особено обикновени преси но редовно това значи поне веднъж всеки ден... най-добре в комбинация със специален уред за странични преси (има ги по фитнесите)
и още една идейка: по добре 10 серии по 20 (с тежест) отколкото 2 серии по 100 !

x ray eyes
02-10-2007, 23:07
При мен е малко странно - между пръстите на ръцете и китката :lol:
стига там да няма космииииииии :-&

john_kaleka
02-11-2007, 12:56
ГъзО :lol:

IRC - JustBoy
02-11-2007, 14:30
Добре си duesex, важното е ти да се харесваш, и аз тренирам има няма 3 години, както и да е. Истината е, че има разлика между това, това което харесват момичетата и това към което се стремят повечето момчета( Да стаат животни ), в което няма нищо лошо в край на сметка, все пак това е целта на bodybuilding-a to Build a Body. Но от общите ми впечетления и писаното до тук момичетата си падат по по-слабите ( както изглеждаш на аватара, без да се убиждаш ) и по-релефните, което е много лесно като си 45 кг ( не визирам теб ). За това дето ти пишат другите, да тренираш здраво да праиш гарди и прочие, това е от тяхната гледна точка, а от гледна точка на момичетата виждаш какви са възклицанията им;-) И аз да не оставам назад прави кофички ( ще ти помогнат ) Прави флайс, избягвай уредите, наблегни на свободната тежест ( дъмбели, щанги ). Останалите уреди ( според мен ) са за доуформяне на мускулите ( като пек-дека например ), храни се добре тренирай здраво и по-здрави !!! ;-) ;-) ;-) ;-)

MiMs_Fallen
02-11-2007, 16:00
ami za 4ast....nz moje bi....gyrba i korem4eto....
ae ddzn ama tfoito tqlo si go biva :P

Вълка
02-11-2007, 16:33
Едит

gazarka
02-11-2007, 16:42
az haresvam 6irok grub i golemi ruce i estestveno perverzen pogled

MiMs_Fallen
02-11-2007, 16:50
ami spored men malko pove4e trqa da oformi6 presata i gyrdite i moje bi malko pove4e masa ...nz ae vajnoto e ti da si go haresva6 ne drugite :)

DIVINE_TIME
02-11-2007, 17:08
еми deusex наистина тялото ти е хубаво а като стана дума за това я кажете как ви се струва мойто и какво би трябвало да оправям върху него(много ми е интересно какво ще кажетЕ :) ) та това на аватара ми съм аз !

Вълка,
Ами това,което се вижда изглежда много добре, но скритото ... :smt016

x ray eyes
02-11-2007, 17:56
Най си обичам пънкарчетата, на тях всичко им е секси :D

Sexy Fan
02-11-2007, 18:14
ZADNIKA I H*Q :smt016

doky
02-12-2007, 05:18
деа тука само фитнес разбирачи... Момчето си е направил тялото и са ви е яд, че вие нямате такова и дайте да го насолиме едно хубаво... Мноо ясно, че ще си раздава снимките на ляво и на дясно, като има кво да раздава... И аз да имах такава преса и аз ше се фукам... Ходя на фитнес малко повече от година, тежа 90 кила не съм мазен, но ако тряяя да си говориме истината на релеф пичагата ме бие от всякъде :-)

Що винаги трябва да има малоумници?!И да ебеш,само аз и още едно моче изказахме мнения,защото според мен съм значително компетентен,със стаж от почти 4 години,така че има с какво да помогна на момчето.Никъде не съм целял да го обидя,даже се радвам,че се е захванал да спортува,отколкото да деградира в обществото.Просто има неща за доизкусуряване,които ти няма как да разбереш.Това че има преса е мн хубаво,но какво от това,след като,ако сложиш дна хубава тениска,ще ти стои като на закачалка,работата е да я изпънеш,да си личи от всяка фибра,че ходиш на фитнес,чаткаш ли за какво ти говоря,това исках да кажа и на момчето,а не да му се подигравам или нещо подобно.

02-12-2007, 05:33
еми deusex наистина тялото ти е хубаво а като стана дума за това я кажете как ви се струва мойто и какво би трябвало да оправям върху него(много ми е интересно какво ще кажетЕ :) ) та това на аватара ми съм аз !

Какво тяло бе пич, ти си кожа и кости....

deusex
02-12-2007, 10:59
еее хора да знаете че много се амбицирах покрай мненията ви тука и сега започнах една нова система за трениране да видим след месец-два дали ще има резултати :)
Вълка, давай баце!
добро тяло имаш но и на двамата ни трябва маса
успех с тренировките и нали знаеш "no pain no gain" 8)

Братинята
02-12-2007, 11:29
Братиня, вземи си

1.METANDROSTENOLON
2.DECA-DURABOLIN
3.PROVIRON
4.Хубава диета
5.Добро възстановяване

п.п. Ако добави +зоб-а хр. добавки ефекта ще е още по голям.

И за 8 седмици поне 10кг ще качиш \:D/ \:D/ \:D/

Вълка
02-12-2007, 12:29
Едит

Nen0RmalniK
02-12-2007, 20:47
huq

evala :shock:

Rise Agains't
02-12-2007, 21:44
ZADNIKA I H*Q :smt016


AXAXAXAX ебаси курвата , защо направо не му изядеш космите на гъза като си толкова приглъдняла за задник.

OtherDimension
02-12-2007, 22:18
еми deusex наистина тялото ти е хубаво а като стана дума за това я кажете как ви се струва мойто и какво би трябвало да оправям върху него(много ми е интересно какво ще кажетЕ :) ) та това на аватара ми съм аз !

:smt043 :smt044 :smt046 :smt040 :smt081 :smt082 :smt116 :smt119

Амстел фена
02-13-2007, 03:32
еее хора да знаете че много се амбицирах покрай мненията ви тука и сега започнах една нова система за трениране да видим след месец-два дали ще има резултати :)
Вълка, давай баце!
добро тяло имаш но и на двамата ни трябва маса
успех с тренировките и нали знаеш "no pain no gain" 8)

Много добро тяло имаш за възрастта си - 17 години. :)
Ако продължаваш така, след 5 години ще бъдеш с перфектно такова. :)

02-13-2007, 12:45
Момчета за какви тела говорите.И аз съм слушал и взимал съвети за тялото,за плочки,гръб,корем,крака,но всъщност всички тези жени дето ми разказват мечтите си,разбирам в следствие с какви мъже ходят.Ходят с безформени "много забавни типове".
Най-много да ти кажат много си готин и след това да ти разправят как са се ебали и ти като видиш с кого са се ебали...
Така че не знам жените какво точно искат.Аз познавам мъже с красиви тела като манекени или като аполон,но въпреки всичко са нямали късмет.Жените могат само да те разиграват и да ти развалят настроението.Някои искат плочки други добичета трети всичко четрърти не знам какво.Докато ние искаме просто да уважат труда ни и вместо дебелите или гърчавите егоисти да предпочетат нас.Но както вече сами сме разбрали от живота-жената е тъпо копеле,но има путка. :!:

02-13-2007, 12:48
НАС-всъщност аз вече не съм толкова атлетичен за какво и кого да го правя

FaTaLn0t0_LaDy
02-13-2007, 12:56
Ауууууу чесно да ви кажа имам супер голяма слабост към мъжките коремчета...особено на моето момче супер много ме възбужда коремчето и няма как да не отбележа и очите..:)

Rise Agains't
02-13-2007, 14:33
Майко само като чета си падам от смях колко тъпи момичета има некв пише че хуя и гъза друга тялото верно секи с вкуса си , ама това не го ли правят само курвите :? , земете гледайте момчето да държи на вас и да ви уважава независимо дали сте неква не много яка и така нататак това е най-секскито в един мъж а не кви глупости хуй гъз крака тва само една курва може да го гледа , такаче земете се гръменте с тия глуапави коментари че ще падна от стола още малко от смях :D

02-13-2007, 15:16
Да и не.Не върви някаква красавица с някакъв дебил дебел или кльощав или каквото и да било.Ти харесваш хубави жени нали или просто си търсиш някоя да държи на теб?За всеки влак си има пътници,но експреса не спира на всички гари.

PR0
02-13-2007, 19:22
Да и не.Не върви някаква красавица с някакъв дебил дебел или кльощав или каквото и да било.Ти харесваш хубави жени нали или просто си търсиш някоя да държи на теб?За всеки влак си има пътници,но експреса не спира на всички гари.
горе - долу е така наистина. Има нещо вярно в думите ти.

Rise Agains't
02-13-2007, 21:04
Да и не.Не върви някаква красавица с някакъв дебил дебел или кльощав или каквото и да било.Ти харесваш хубави жени нали или просто си търсиш някоя да държи на теб?За всеки влак си има пътници,но експреса не спира на всички гари.


А представаш ли си тоя грозен клющав да земе да фане експресният влак а оная фото модела да го испусне тогава става голям смях :D принципно няма грозни хубави сички са добре но само че има някой който са по надарени примерно ;) иначе това влака ме уби от смях :D

AliceSw
02-13-2007, 21:21
Момичета, коя част от мъжкото тяло ви възбужда най-много?

МОЗЪКЪТ де*а, думите понякога възбуждат повече от ръце и пръсти, иначе косата :roll:

PY_MACKA
02-13-2007, 22:48
http://outzonetv.com/images/Manhunt/Photoshoot/photoshoot_pic_ep4_7.jpg
zna4i
1. korema-->onzi otgore e zadovolqwa6t :lol:
2. liceto... su6to doska ok
3. dlanite.... izvrateno

02-14-2007, 13:05
ДУПКАТА НА ГАЗА! иначе казано ЦИФУНЯКА или ЦФАЙТЕРА!

panterata
02-14-2007, 19:18
амии може би широки рамена.. гръб ;)

02-15-2007, 16:12
Такааа.... Хайде сега първо ще се опиша накратко, а после ще ви кажа нещо интересно:
Висок и доста слаб съм. Не тренирам, нямам плочки, нито стегнати бицепси, но пък имам устни като на кака ви Джоли. Имам дълга шия, много дълги крака, много тънки китки и дълги пръсти на ръцете.
Звучи сигурно гейско за вашите мачо представи, но една жена, по-възрастна от вас и доста по-опитна от вас ми каза, че жените намират гореописаното за много интересно и секси, навявало им всякакви други асоциации...
Та ставаше дума за жени, не за тийнейджърки, но ми е интересно какво мислите вие по въпроса.

DaRk_FaIrY
02-15-2007, 16:46
гръбчето,ръцете и коремчето :wink:

doky
02-15-2007, 17:02
Такааа.... Хайде сега първо ще се опиша накратко, а после ще ви кажа нещо интересно:
Висок и доста слаб съм. Не тренирам, нямам плочки, нито стегнати бицепси, но пък имам устни като на кака ви Джоли. Имам дълга шия, много дълги крака, много тънки китки и дълги пръсти на ръцете.
Звучи сигурно гейско за вашите мачо представи, но една жена, по-възрастна от вас и доста по-опитна от вас ми каза, че жените намират гореописаното за много интересно и секси, навявало им всякакви други асоциации...
Та ставаше дума за жени, не за тийнейджърки, но ми е интересно какво мислите вие по въпроса.

Че си болен от анорексия,или от хипофизна кахексия.Може пък случайно да имаш обратно развитие на някои от половите хормони,при което се получават женски вторични полови белези.Абе отвратителен си с 2 думи.

Амстел фена
02-15-2007, 18:05
Такааа.... Хайде сега първо ще се опиша накратко, а после ще ви кажа нещо интересно:
Висок и доста слаб съм. Не тренирам, нямам плочки, нито стегнати бицепси, но пък имам устни като на кака ви Джоли. Имам дълга шия, много дълги крака, много тънки китки и дълги пръсти на ръцете.
Звучи сигурно гейско за вашите мачо представи, но една жена, по-възрастна от вас и доста по-опитна от вас ми каза, че жените намират гореописаното за много интересно и секси, навявало им всякакви други асоциации...
Та ставаше дума за жени, не за тийнейджърки, но ми е интересно какво мислите вие по въпроса.

Такъв тип, не може да се хареса на доста създания от нежния пол, независимо от възрастта!

Слабите момчета/младежи, мъже/ са по нехаресвани, дори от дебелите!

Докато за една дама се търпи (донякъде), ако е слаба, то хилав мъж е пълна трагедия!

Час по-скоро да напълнееш, че никой не ще ти обърне по-cериозно внимание.