PDA

View Full Version : VSI4KO E LAJA



02-06-2007, 09:09
Predpolagam 4e s moqta istoriq edva li bih otvoril o4ite na nqkoi,taka 4e minavam posu6testvo:V rezultat na umopomra4itelno vlubvane az izpadnah v situaciq,grani4e6ta s nerealnoto-jiveeh v edin izmislen svqt,v koito bqhme samo az,TQ i NA6ATA LUBOV!!!4uvstvali li ste se nqkoga kato gospodari na sveta-e az se 4uvstvah taka prez vsi4kite 6 godini,koito bqh s NEQ.Kakto se izrazi edna priqtelka:"ti jivee6 v prikazka" i be napulno prava,no prikazkata svur6i.Svar6i taka vnezapno 4e vse o6te ne moga da go proumeq-kak 4oveka za kogoto si bil vsi4ko,izvednuj izstiva kum teb do bezumie.Otvratitelnoto v slu4aq be 4e osven "Lubovta na jivota mi",TQ be i moqta nai-dobra priqtelka!!!Neiniqt izbor me zavari absolutno nepodgotven,no taka e:koito obi4a bezumno,izgarq v plamucite na svoqta lubov.Ottogava izmina izvestno vreme i moga sus sigurnost TQ uspq da mi ostavi nezabravim spomen:"nevazmojnostta da se vlubq pove4e ".Zvu4i perfektno,a?Tapo e no e taka-ne moga da se opla4a ot lipsa na jensko vnimanie/daje mi lepnaha edin mnogozna4itelen prqkor/,no fakta si e fakt.Sled NEQ ne saumqh da po4uvstvam privli4ane kum koqto i da bilo.4uvstvoto ili po-to4no lipsata na kakvoto i da bilo 4uvstvo e otvratitelna.Praznota,bezrazli4ie,oteg4enost-tova izpalva i obezsmislq ejednevieto mi.Dostigam do dunoto i vijdam 4e ima o6te edin izhod...Izhodut,4rez koito 6te zabravq vsi4kooo...edinstveniqt priemliv za men..."6ekspir e kazal:EDINSTVENO VLUBENITE JIVEQT,ostanalite prosto sa6testvuvat"!!!Saglasen sum s poslednoto!!!

koalka
02-06-2007, 09:45
Наистина много зле се чувстваш.6 години....това е много време и явно при единия чувствата са изчезнали.Не искам да ти казвам, че знам как се чувстваш, но мисля, че мога да си представя, ако се разделя с приятеля ми.От мен не знам дали ще остане нещо и дали ще искам да живея.И се страхувам, плача само от мисълта и не искам това никога да свършва.Радвам се, че и той е така, а не нещо по-несериозно.Искам винаги да съм с него, но това само времето ще покаже.Но знам, че винаги ще го обичам, колкото и да ми повтарят, че това не е така.Може би приятелката ти просто с времето чувствата са изчезнали и е решила да сложи край на всичко.Опитай се да се съвземеш с времето, но сега знам колко абсурдно ти звучи...

HopeLesss
02-06-2007, 10:33
Наистина много зле се чувстваш.6 години....това е много време и явно при единия чувствата са изчезнали.Не искам да ти казвам, че знам как се чувстваш, но мисля, че мога да си представя, ако се разделя с приятеля ми.От мен не знам дали ще остане нещо и дали ще искам да живея.И се страхувам, плача само от мисълта и не искам това никога да свършва.Радвам се, че и той е така, а не нещо по-несериозно.Искам винаги да съм с него, но това само времето ще покаже.Но знам, че винаги ще го обичам, колкото и да ми повтарят, че това не е така.Може би приятелката ти просто с времето чувствата са изчезнали и е решила да сложи край на всичко.Опитай се да се съвземеш с времето, но сега знам колко абсурдно ти звучи...

Коалке, извинявай, че ще ти го кажа, но е тъпо във всяка тема да изтъкваш любивта към приятеля си. Разбирам, че се обичате, но не мисля, че точно тия твои думи ще помогнат на това момче. :roll:

А по темата - Шекспир наистина е прав в много отношения, но е казал и нещо друго: "Пепелта е по-велика от пръстта, защото е горяла". Няколко пъти съм казвала, че човек трябва да се радва на всичко, което има. Ти бъди щастлив, че си имал щастието да обичаш и да бъдеш обичан. Въпреки, че всички говорят за любовта, смело мога да кажа, че малцина са тези, които са я изпитали в истинския и чист облик. 6 години наистина не са малко време, но не мислиш ли, че е предателство спрямо чувствата ви, спрямо спомените, спрямо любовта и всичко изживяно, като казваш, че всичко е било лъжа. Казвам го от личен опит... имала съм 2 връзки - едната 2 година, другата година и 7 месеца. В края и на двете, бившите ми гаджета ми бяха казали, че всичко е било лъжа. Чувството е ужасно, Само с 3 думи човек успява да убие всичко красиво и ценно в дадена връзка. Недей да убиваш всичко, което е имало между вас. Запази красивите спомени в душата и сърцето си, защото те могат да те стоплят в дните, когато си самотен и тъжен, защото когато си спомниш за миналите дни, ще знаеш, че си имал някой до себе си. Бих ти казала, че времето лекува, защото наистина е така. Трябва време и желание... Времето е пред теб, а желанието.. от теб зависи, дали ще успееш да продължиш напред като нормален пълноценен човек, или ще се затвориш в собствената си черупка и ще живееш в миналото. Избора е изцяло твой!

PerfectStrang3r
02-06-2007, 11:17
Наистина много зле се чувстваш.6 години....това е много време и явно при единия чувствата са изчезнали.Не искам да ти казвам, че знам как се чувстваш, но мисля, че мога да си представя, ако се разделя с приятеля ми.От мен не знам дали ще остане нещо и дали ще искам да живея.И се страхувам, плача само от мисълта и не искам това никога да свършва.Радвам се, че и той е така, а не нещо по-несериозно.Искам винаги да съм с него, но това само времето ще покаже.Но знам, че винаги ще го обичам, колкото и да ми повтарят, че това не е така.Може би приятелката ти просто с времето чувствата са изчезнали и е решила да сложи край на всичко.Опитай се да се съвземеш с времето, но сега знам колко абсурдно ти звучи...



Коалке, извинявай, че ще ти го кажа, но е тъпо във всяка тема да изтъкваш любивта към приятеля си. Разбирам, че се обичате, но не мисля, че точно тия твои думи ще помогнат на това момче. :roll:

А по темата - Шекспир наистина е прав в много отношения, но е казал и нещо друго: "Пепелта е по-велика от пръстта, защото е горяла". Няколко пъти съм казвала, че човек трябва да се радва на всичко, което има. Ти бъди щастлив, че си имал щастието да обичаш и да бъдеш обичан. Въпреки, че всички говорят за любовта, смело мога да кажа, че малцина са тези, които са я изпитали в истинския и чист облик. 6 години наистина не са малко време, но не мислиш ли, че е предателство спрямо чувствата ви, спрямо спомените, спрямо любовта и всичко изживяно, като казваш, че всичко е било лъжа. Казвам го от личен опит... имала съм 2 връзки - едната 2 година, другата година и 7 месеца. В края и на двете, бившите ми гаджета ми бяха казали, че всичко е било лъжа. Чувството е ужасно, Само с 3 думи човек успява да убие всичко красиво и ценно в дадена връзка. Недей да убиваш всичко, което е имало между вас. Запази красивите спомени в душата и сърцето си, защото те могат да те стоплят в дните, когато си самотен и тъжен, защото когато си спомниш за миналите дни, ще знаеш, че си имал някой до себе си. Бих ти казала, че времето лекува, защото наистина е така. Трябва време и желание... Времето е пред теб, а желанието.. от теб зависи, дали ще успееш да продължиш напред като нормален пълноценен човек, или ще се затвориш в собствената си черупка и ще живееш в миналото. Избора е изцяло твой!

Страхотно казано. Нямам какво повече да добавя.

gerinceto
02-06-2007, 11:38
moje da ti zvu4i mn tapo v momenta ama triqbva da znaesh 4e vremeto lekuva.znam 4e v momenta ti e mn gadno,6 godini ne sa malak period ot vreme...no opitai se da prejiveesh vsi4ko,pokaji na tova momi4e 4e mojesh da jiveesh i bez neq

iiirish
02-06-2007, 13:50
Наистина много зле се чувстваш.6 години....това е много време и явно при единия чувствата са изчезнали.Не искам да ти казвам, че знам как се чувстваш, но мисля, че мога да си представя, ако се разделя с приятеля ми.От мен не знам дали ще остане нещо и дали ще искам да живея.И се страхувам, плача само от мисълта и не искам това никога да свършва.Радвам се, че и той е така, а не нещо по-несериозно.Искам винаги да съм с него, но това само времето ще покаже.Но знам, че винаги ще го обичам, колкото и да ми повтарят, че това не е така.Може би приятелката ти просто с времето чувствата са изчезнали и е решила да сложи край на всичко.Опитай се да се съвземеш с времето, но сега знам колко абсурдно ти звучи...

уф не знам за другите, но на мен лично вече ми омръзна и ми втръсна до повръщане да чета само за това колко много обичаш гаджето си! то бива, бива любов, ама твоето си е чисто превземане вече! ми то и аз съм привързана към приятеля си, но изтъквам ли го?! :-s не!!! айде престани вече с лигавщините си, защото със всеки следващ твой пост се убеждавам все повече колко си наивна и заблудена :smt005

по темата: разбира се, че 6 години не се превъзмогват лесно, но това не значи, че е невъзможно! просто си обичал прекалено много, което съответно изисква и време... време за да осъзнаеш случилото се, за да наравиш една преоценка на себе си и живота си... вичко с времето си ;)

honda^
02-06-2007, 13:59
Бъди силен! Все някога 6те сре6тен6 друго моми4е, по-добро от бив6ата ти приятелка. Знам, 6 год. са много, стра6но много, но ти 6те се оправи6, 6те сре6тне6 нова любов и отно6о дните ти 6те са изпълнени с щастие, смях и най-ве4е оби4. Просто трябва да продължава6 напред! Някаде бях про4ела не6то много интересно...пи6е6е:"Не търси любовта, когато дойде време за нея, тя сама идва."

AnIcHkAtA
02-06-2007, 14:20
Еми то е малко тъпо , ама в един форум бях писала "Любов няма!!!Има някаква тръпка направена , за да разбива сърцата ни!!!"

gabituuu
02-06-2007, 14:43
не винаги може да знаем какво ще ни се случи...ситуацията е ужасна,ясно ми е как се чувставаш поне от части защото в един момент загубих почти всички близки приятели и любовта ми остана несподелена,наложи се да се доверявам на човек,който не е много надежден но все пак с времето сичко се променя,започнах да забравям ... и днес мога да кажа че все още не мога да се влюбя,нямам доверие в хората но все пак се опитвам и давам шанс да стигнат до сърцето ми,с риск пак да го разбият... старая се да общувам с все повече хора и да ти кажа разсейвам се и това помага,с времето наистина всичко минава и остава само спомен,който рано или късно спира да рефлектира в/у твоите чувства,мисли и тн

опитай и ще успееш да го преодолееш рано или късно ! :smt045