PDA

View Full Version : bremenna sum



02-06-2007, 09:54
neiskam upreci suveti i takiva raboti!kajete mi klinika ili tam nqkude da otida bez roditelsko znanie..grad i cena mi kajete..trqbva mi

SINDEL
02-06-2007, 10:54
а сигурна ли си, 4е наистина си бременна? направи си няколко теста, понякога стават грешки

The-Cult
02-06-2007, 13:41
Да положителен е това е една моя позната :!: Колкото и теми да има добре но искам да ми дадете инфо освен това че трябва да иде на гинеколог понеже още утре ще иде :!: Някакви съвети за това как да и помогна правила е секс на 10-ти а днес сме 6-ти и е минал доло горе месец постинор не мисля че ще и помогне но толкова е развита медицината уж..няма ли нещо за по късен етап на бременноста :? Моля ви се помагаите

nemepoznava6
02-06-2007, 14:49
Za pastinor e ve4e kusno! [-X Bolnici kudeto moje da se napravi abort kolkoto iska6!Ako utide6 v edna 4astna klinika i dade6 300lv :smt011 na ruka nqma da ti iskat nito roditel nito ni6to.Abortut stava burzo ako utide6 sutrinta sledobed mogat da te vdignat na kraka ako vsi4ko mine kakto trqbva!Edna moq pritelka na skoro pravi v 4astna bolnica v Burgas!6te ti trqbvat mnogo pari i adski mnogo nervi....6te ti izpi6at edni lekarstva i 6te se pribere6!Pojelavam ti uspeh i si pazi gaza drygiqt put! :)

02-06-2007, 18:36
zna4i predi mesec stana neshtoto..nqmashe kak da se ysetq..shtoto na nego daje ne mu stana..za tva mahna prezervativa..i izobshto ne se zamislih che moje da svurshi v mene..dori kato mu kazah toi nemoja da povqrva shtoto izobshto ne e useshtal da svurshva...ytre sutrinta shte si napravq oshte edin test..i ako e otnovo polojitelen otivam na ginekolog..na 16 sum..nqma oshte mesec sled sexa..dano si4ko se opravi..ina4e neznam :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Alex_f
02-06-2007, 19:19
ox,mila,mnogo lo6o ne6to ti se e slu4ilo :smt011 !da vazmojno e da se napravi abort bez znanieto na roditelite ti.ne moje li da priqtelqt ti fa ti pomogne po nqkakv na4in?samo edin test li si napravi?po-dobre si napravi o6te edin,za6toto se slu4va da gre6at!uspex,dano vsi4ki mine dobre!

02-06-2007, 19:44
ami samo edin si pravih...i to sledobqd..ytre sutrinta shte si pravq vtori..ako e polojitelen otivam na ginekolog d ami kaje kvo da pravq..priqtelq mi kvo moje da mi pomogne..pulnoleten e..no ako se stigne do abort edva li shte stane bez roditel..i neznam kakvo shte pravq..strashno mnogo se pritesnqvam..i..neznam..moje bi sama sum si vinovna :smt010 :smt010

The-Cult
02-06-2007, 20:21
НЕ СИ ВИНОВНА ОБИЧАМ ТЕ КАТО БРАТ И НЯМА ДА ТИ ПОЗВОЛЯ ДА ТИ СЕ СЛУЧИ НИЩО ЛОШО ПАРИТЕ ЩЕ ГИ НАМЕРИМ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН ДАНО НЕ СЕ СТИГА ДО ТАМ! Но дано всичко е наред и искам да се държиш и психически и физически ВСИЧКИ НИЕ ТЕ ОБИЧАМЕ! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Човешкия Съдия
02-07-2007, 07:58
Аборта е грях, убийство, екзекуция. За него няма прошка- да не си го помисля нито мъж, нито жена. И двамата носят отговорност щом детето е заченато.

Бяхте предупредени.

SINDEL
02-07-2007, 09:38
По темата - ако си направила и втори тест и той пак е положителен, най-добре наистина бягай при гинеколог. 4увала съм, 4е при ранно открита бременност имало някакви хормонални хап4ета, които се давали и така се предизвиквал спонтанен аборт, ноо нямам представа дали и доколко е вярно и дали в твоя слу4ай би помогнало. Попитай гинеколога какво трябва да направиш, също така го помоли да ти препоръ4а някаква клиника или изобщо място, където правят аборти и имат добри доктори.
Независимо колко те е страх, бих те посъветвала да кажеш на родителите си. Може би ще ти викат и ще са ти бясни, но бъди сигурна, 4е те искат най-доброто за теб и ще ти помогнат независимо от вси4ко. Освен това ти трябва подпис от тях, за да направиш аборт, тъй като на 16 си още непълнолетна. И в НИКАКЪВ слу4ай не го прави нелегално!!
Наистина много ми е мъ4но, като ти 4ета темата, мили4ка. И силно се надявам да се окаже, 4е тестът е показал грешно и не си бременна.. Стискам ти палци и дано вси4ко да мине добре

^sladyranka`
02-08-2007, 10:30
ami samo edin si pravih...i to sledobqd..ytre sutrinta shte si pravq vtori..ako e polojitelen otivam na ginekolog d ami kaje kvo da pravq..priqtelq mi kvo moje da mi pomogne..pulnoleten e..no ako se stigne do abort edva li shte stane bez roditel..i neznam kakvo shte pravq..strashno mnogo se pritesnqvam..i..neznam..moje bi sama sum si vinovna :smt010 :smt010

a be spoko moje i da ne si bremenna .6tom si pravila testa sled obqd moje i da ne e ot4el pravilno .Zna4i pro4eti vnimatelno upatvaneto !Tam pi6e 4e nqkoi hrani ,napitki ili pak lekarstva prieti predi testa sa6to mogat da povliqqt polojitelno .To i zatova test se pravi sutrin o6te s parvata urina na gladno !!!Taka4e spoko moje i da ne si bremenna !Vzemi si dva razli4ni testa za po sigurno ,ai uspeh i pi6i kav e rezoltata !

02-08-2007, 11:08
pravih si drug na drugiq den sutrinta..sushto beshe polojitelen....ytre otivam v sliven na pregled i..neznam...neznam kvo da kaja :smt010

02-08-2007, 12:11
Аз знам - честито :roll:

Приеми това като ново начало, а не като 'бедствие'. Случват се и такива неща, просто не си планирала така живота си и заради това ще ти е трудно да се приспособиш... Все пак успех [-o<

Атина
02-09-2007, 20:48
Аборта е грях, убийство, екзекуция. За него няма прошка- да не си го помисля нито мъж, нито жена. И двамата носят отговорност щом детето е заченато.

Бяхте предупредени.

Най-плоското мнение,което съм чела.
Истина е,че трябва да си мислят за последствията,но всеки прави грешки.Дано да им е за урок и всичко да се оправи.

normalniq
02-09-2007, 20:57
bremenna si.......


mi da ne si =D> =D> :-({|=

Sexapilna_kukla
02-09-2007, 21:16
bremenna si.......


mi da ne si =D> =D> :-({|=
:shock: Ебати тъпото същество!

А на теб мила ти пожелавам нещтата да се оправят!

shadow4e
02-09-2007, 21:59
Странно, че съм я пропуснала темичката. Днес си била на преглед сигурно и предполагам, че са ти препоръчали клиника вече. По-добре кажи на родителите ти. Тка или иначе един ден ще разберат, такива неща рядко остават скрити и после биха били много по-огорчени от теб, че не си им казала отколкото сега. И дано да н разберат, ако сее получило усложнение, защото някои от тези частните клиники лекарите не са много добри и претупват нещата. Няма смисъл да рискуваш здравето си. Виждам, че имаш приятели, които държат на теб, което е много важно в такъв момент.
А за цените без родител е към 250-300лв, с е м/у 70-100 лв.

Наистина ще ти стискам палци тези дни и ще си мисля за теб. Дано всичко бъде наред.

_donna_
02-10-2007, 05:28
Ъм..я кажи как се чувстваше в първите дни на бременността?! 8-[

sladunka
02-10-2007, 15:32
ujas.stiskam ti palci mila draj ni v te4enie

Undying
02-10-2007, 18:29
Успех и от мен!Сега трябва наистина да бъдеш много силна,защото съм сигурна че аборта лесно ще го направиш,но физическите и особено психическите последствия няма да бъдат толкова лесно заличени.Още веднъж успех!

02-10-2007, 21:48
vzemi si smeni priqtelq.ibasi tapiq nqma da sa useti xaxxaxa.sme6ki.
ne si parvata nqma i da si poslednata.otiva6 na ginekolog,tam e nai sigorno.ne vqrvai napalno na tez testove.

I cum blood
02-12-2007, 08:27
a toq s koity si prespala nqq li da napravi ne6to po vuprosa :smt017 pone ako 6te se isprazva ne kadeto trqbva da misli posle ne si vinovna samo ti mila slu4vat se takiva ne6ta maika mi e rodila na 17 gadjeto na brat mi na 16 tezi slu4ai sa 4esti kaji na va6te da ne se durjat kat malki deca a da ti pomognat a drugite da sprat se ebavat 6otu da ne se slu4i na tqh izrudi takia momi4eto e pritisneno te 6sa ebavat :smt013

john_kaleka
02-13-2007, 17:41
Mi pojelavam ti uspex!gore glavata!dano na nikoi ne dava gospod nejelana bremennost!ama taka e kato ne izpolzvate prezervativi we horaaaaaaaaaaaaa!

02-13-2007, 18:34
ami..ytre v 9 trqbva da sum v bolnicata za da napravq aborta...neznam kvo da kaja osven che..strashno mnogo se pritesnqvam..i dano vsichko mine dobre :smt010

02-13-2007, 18:49
ami..ytre v 9 trqbva da sum v bolnicata za da napravq aborta...neznam kvo da kaja osven che..strashno mnogo se pritesnqvam..i dano vsichko mine dobre :smt010
Хей, не се притеснявай толкова много. Знай че това е за добро! Щеше ли да е по-добре да износиш това бебе.. нито ти нито детенцето ти щяхте да имате нормален и хубав живот. Доста рано си се сблъскала с нещата от живота.
Пожелавам ти много късмет, кураж и най-вече дано Господ е с теб и следващият път когато забременееш ти самата да си готова за това!
Късмет мила!
Пиши ни след кюртажа как си!

Човешкия Съдия
02-15-2007, 08:47
ami..ytre v 9 trqbva da sum v bolnicata za da napravq aborta...neznam kvo da kaja osven che..strashno mnogo se pritesnqvam..i dano vsichko mine dobre :smt010
Хей, не се притеснявай толкова много. Знай че това е за добро! Щеше ли да е по-добре да износиш това бебе.. нито ти нито детенцето ти щяхте да имате нормален и хубав живот. Доста рано си се сблъскала с нещата от живота.
Пожелавам ти много късмет, кураж и най-вече дано Господ е с теб и следващият път когато забременееш ти самата да си готова за това!
Късмет мила!
Пиши ни след кюртажа как си!

За съжаление, след убийството на невинното и дете Господ никога вече няма да е с нея. Съжалявам-тя направи своя избор.

02-16-2007, 10:44
zdraveite na vsi4ki..aborta mina...s leki yslojneniq sled tova..no mina..blagodarq na vsichko koito me podkrepiha..ako moje da zakluchite temata,zashtoto sega naistina nqmam nujda ot upreci :smt010 blagodarq oshte vednuj na vsichki

02-18-2007, 10:31
човешки съдиа, направи своя избор и МЛАКНИ !!!

а по темата: не се безпокой, това е било правилният избор, надявам се да си добре и да го преодолееш по скоро!

Choveshkia Sadia
02-18-2007, 11:45
човешки съдиа, направи своя избор и МЛАКНИ !!!

а по темата: не се безпокой, това е било правилният избор, надявам се да си добре и да го преодолееш по скоро!


Tova E i vinagi shte BADE GRESHNIA IZBOR.

bungle
02-18-2007, 14:09
Човешки съдия, опитваш се да се правиш на БОГ ли ?

Богохулстваш в момента.
Анатема, мизернико.
Никой не е човешки съдия на Земята. Той е там горе и ще те съди.
Няма какво повече да кажа.
Самоубийството е решение. То е за теб.

02-18-2007, 15:59
АБОРТА е убийство ! Попринцип съм против абортите ,но ако се налага :(дано да се оправиш

Ellie
02-18-2007, 16:38
Ако не беше абортирала,нямаше да е щастлива неука тя и детето й.Какво образование ще получи,докато изгледа бебето си?И аз съм против абортите по принцип,но в нейния случай ЗА.Дано се оправиш по-скоро.И все пак,разбраха ли родотелите ти?

I cum blood
02-18-2007, 19:25
kfo ubiistvo be i takia ne6ta se slu4vat sledva6tiq put vnimavai mila a va6te znaqt li ti kaza li im :-k nedei da pla4i6 si4ko 6te e ok pokelavam ti uspeh :smt008

човешкия съдия
02-19-2007, 09:17
Аз казах това,което знам. И източника ми е изключително достоверен.
Но няма да ви кажа кой е той.

Относно самоубийството- ако имахте малко мозък в кухите си глави щяхте да знаете,че Бог забранява и убийството,и самоубийството.
Затова аз няма да се самоубия.
Чао.

ABSOLUTme
02-19-2007, 12:01
Аз казах това,което знам. И източника ми е изключително достоверен.
Но няма да ви кажа кой е той.

Относно самоубийството- ако имахте малко мозък в кухите си глави щяхте да знаете,че Бог забранява и убийството,и самоубийството.
Затова аз няма да се самоубия.
Чао.
be ti si dai adresa,nie shte te oturveme ot greha na samoubiistvoto :lol:
a i drugo 'Kogato ti govorish s Bog - tova e molitva.Kogato Bog govori s teb - tova e shizofreniq.'..tui che mi e qsen iztochnikut ti.. :lol: :lol:

Ellie
02-19-2007, 12:51
Аз казах това,което знам. И източника ми е изключително достоверен.
Но няма да ви кажа кой е той.

Относно самоубийството- ако имахте малко мозък в кухите си глави щяхте да знаете,че Бог забранява и убийството,и самоубийството.
Затова аз няма да се самоубия.
Чао.
be ti si dai adresa,nie shte te oturveme ot greha na samoubiistvoto :lol:
a i drugo 'Kogato ti govorish s Bog - tova e molitva.Kogato Bog govori s teb - tova e shizofreniq.'..tui che mi e qsen iztochnikut ti.. :lol: :lol:

=D>

ProstoAz
02-19-2007, 17:23
zdraveite na vsi4ki..aborta mina...s leki yslojneniq sled tova..no mina..blagodarq na vsichko koito me podkrepiha..ako moje da zakluchite temata,zashtoto sega naistina nqmam nujda ot upreci :smt010 blagodarq oshte vednuj na vsichki

С отговора считам темата за приключена!

Радвам се, че всичко е минало добре и поздравления за взетото решение, без значение, че е било такова...за всяко от двете възможни решения се иска смелост! :wink: