PDA

View Full Version : Любовта-красиво чуство,а не сълзи и страдания



AnIcHkAtA
02-06-2007, 14:42
Всички пишат тъжни теми."Защо така стана" "Помогнете моля ви" айде стига вече.Тука пишете всички весели случки.Искам една тема със смях и романтика.

Nadelina
02-06-2007, 14:54
Milichka.. horata tuk si izlivat mykata.. spodelqt.. iskat syveti.. vednaj napisah tema v koqto iskah horata da se poradvat s men.. a te go prevyrnaha v problem.. taka che ... :)

iiirish
02-06-2007, 14:57
ми когато хората са щастливи и нямат проблеми с любимия човек рядко се сещат да влязат в някой форум просто за да споделят щастието си. тук се искат съвети, подкрепа, внимание... ако ти искаш да го привлечеш към себе си - не успяваш! не пускай безмислени теми, защото поста ти е крайно глупав!

gabituuu
02-06-2007, 15:25
да е любовта е яка работа,ама кой щи седне да пише колко му е яко в момента,аз бих предпочела по интересни занимания с любимото същество \:D/ а и освен тва наистина форума е мястото,където просто всеки споделя душевните си терзания /последиците...болката която остава след красотата и магията на любовта понякога../ (лели как прозвуча :-s ) за да му олекне ... иначе айде да те зарадвам последните няколко месеца откривам че все повече и повече от моите познати са се влюбили и в момента имат задоволително стабилни връзки.набива ми се в очите колко са щастливи всички двойки които виждам по улиците и тн и това ме радва.а най важното е че и аз съм с сериозно и добро момче,с което се чувствам изключително приятно.фактът че правя някой щастлив ме кара да се усмихвам,а това че ме правят щастлива ме кара да забравя всичко лощо и неприятно...хмм трябва да благодаря на приятеля ми !!!! :smt008
надявам се повече хора да се чувстват така

Lambo
02-06-2007, 15:35
Браво! Свежа идея за тема наистина, но за съжаление немога да се похваля със такива случки...

koalka
02-06-2007, 17:25
Разбирам, че искаш да разведриш мнението на хората, но повечето тук са с проблемите си и главно искат помощ.Но се срещат и весели темички от време на време.

gerinceto
02-06-2007, 17:46
ми когато хората са щастливи и нямат проблеми с любимия човек рядко се сещат да влязат в някой форум просто за да споделят щастието си. тук се искат съвети, подкрепа, внимание... ако ти искаш да го привлечеш към себе си - не успяваш! не пускай безмислени теми, защото поста ти е крайно глупав!

PerfectStrang3r
02-06-2007, 18:02
ми когато хората са щастливи и нямат проблеми с любимия човек рядко се сещат да влязат в някой форум просто за да споделят щастието си. тук се искат съвети, подкрепа, внимание... ако ти искаш да го привлечеш към себе си - не успяваш! не пускай безмислени теми, защото поста ти е крайно глупав!

Съгласен съм. Когато си тъжен, ти си сам и искаш да споделиш, да излееш мъката, а в такъв момент форума се явява най - доброто решение.

MC_JAMAL
02-06-2007, 18:35
Аз искам да кажа на приятелката си едно голямо БЛАГОДАРЯ за всичко което направи и прави за мен. Много те ОБИЧАМ бебчо, мога много пъти да ти го казвам, но няма да е достатъчно. :smt008

svetlidim
02-06-2007, 23:50
Щастлива съм когато тези,които обичам са щастливи,независимо дали те ме обичат или не.Просто факта,че грее усмивка на лицата им ме изпълва с радост. \:D/ А и мисля,че точно това е любовта. :wink:

4epHo0KaTa_Lady
02-07-2007, 05:43
Mn hubava ideq za tema..Malko da se razvedrqt neshata :P Az sega si imam rd i neshata za sega vurvqt mno dobre ;) Dano nqkoi den vs namerite istisnakataliubov i da ne stradate ;) Gledaite po pozitivno na neshata... :smt008 :smt008 :smt008

ThePainIsReaL
02-07-2007, 07:01
Щастливите хора кви проблеми имат , че да се сещат за форуми на име теенпроблем.нет . Вие наред ли сте , бе . Кви са тея теми , дет ги пускате . И ако сега за тебе любовта е щастие и радост , когато тя си отиде , ще бъде сълзи и страдание ... и тогава ще си говорим пак :-D

CVETELLINA
02-07-2007, 11:58
Абее имало е такива теми много даже... :-s
Обаче мисля,че когато си щастлив нямаш нужда да го разгласяваш из някакъв форум...например като някой пусне тема "Щастливо влюбен/а съм"..ние тук какво друго можем да й кажем,освен да почнем с пожеланията да са още много дълго заедно и т.н...и какво ще го сгрее това момче/момиче,като ние му пожелаем много любов,като той/тя вече си я има...Друг въпрос е обаче,когато си тъжен...много хора,нямат с кой да споделят..и за това пишат тук,за да поискат съвет..Пък и мисля,че много повече бихме помогнали със някакъв съвет,отколкото с едно пожелание..защото и с нашето пожелание и без него,тези,които наистина се обичат са истински щастливи:}}