PDA

View Full Version : "NAI-DOBRATA" mi priqtelka....



_pReDaDeNaTa_
02-06-2007, 15:42
predi nqkolko dni razbrah 4e nai dobrata mi priqtelka...e hodila na kupon bez men..dotyk dobre..no :smt010 razbrah i drygo!Na tozi kupon e bilo i mom4eto koeto ne samo haresvam, no i obojavam.Tq e bila piqna i se e celuvala s..nego i dori e bila na kra4ka da prespi s nego...ne mojah da povqrvam kato mi go kazaha...ot 3-4 dni se dyrja uj na nivo ne i pokazvam 4e znam..no nz kakvo da pravq :smt009 Ve4e zagubih doverie v neq...ne moga da si obqsnq 6to za priqtelka e bila...a nai interesnoto 4e dori ne mi kazva..myl4i si...i nai me boli zatova ne 4e go e napravila s tova mom4e, a zatova 4e ne mi kazva :smt010 V bezizhodna sityaciq sym priqtelka mi e, ne iskam da q gubq, no nz kak da i prostq tova :smt009 ..tq daje ne mi kazva.ne si priznava...4ydq se kak li me gleda v o4ite nz...KAK bihte postypili vie??? :-k :smt010

Lambo
02-06-2007, 15:46
Отиди при нея и й кажи,че те е предала и няма да и го простиш... Накарай я да се чувства виновна и след това не я търси повече.... Кофти е наистина да останеш предаден от човек, на който си разчитал толкова много....

naia
02-06-2007, 15:51
много малко са приятелките
по добре говори със нея и земи да и набиеш една тупалка

iiirish
02-06-2007, 16:18
хората говорят и истини и лъжи. хубаво запомни това! докато не говориш с нея самата няма да разбереш със сигурнос какво е станало. може би е истина, може би не, може би има нещо вярно, но е преувеличено... така че съвета ми е да седнете и да разговаряте като големи хора и да се разберете! а съответно след разговора ще решиш какво да правиш по-нататък!

MoHuTo
02-06-2007, 16:22
Ох ами мацко наистина е много кофти това, което е направила приятелката ти [-( Най-лошото е, че не си е признала...ако на мен ми се случи това с най-добрата ми приятелка бих прекъснала всякакви контакти с нея, докато не преценя заслужава ли да и простя някога или не...а и тя щом си мълчи и не ти казва може би ще прави така и занапред..гадно е това, което е направила наистина, но понякога в живота най-близките ни хора ни забиват нож в гърба! :smt011 :smt009

02-06-2007, 16:27
От личен опит ти казвам - ПРИЯТЕЛИ НЯМА! Аз съм момче и също бях предаден от най - добрия си "приятел". Само с тази разлика, че той ми сподели това, което е направил и някак си му простих ;) Ама това в твоя случай... малко е тъпо наистина... :roll: Според мен трябва да спреш контактите си с нея, защото щом сега не си признава не искам да си представя как може да те предаде в бъдеще... и тогава ще те заболи още повече... По - добре и кажи, че знаеш и нищо повече не и казвай. Ако тръгне да ти обяснява не се карай с нея. Просто я отмини сякаш не я познаваш. Ще видиш колко по - добре ще се почувстваш ;) Успех!

_pReDaDeNaTa_
02-06-2007, 16:36
problem1t e v tova 4e 4oveka koito mi kaza tova ne6to, mi kaza da ne kazvam...vse edno ne znam...za6toto sy6to e fr na priqtelkata mi...t.e na6 ob6t fr i ne iska da se kara s neq, no ne odobrqva tova koeto e napravila...a i anito.sl nqma kak da e l1ja pri polojenie 4e i drugi hora znaqt..a i tq vinagi e imala vle4enie kym tova mom4e...dori i da ne si priznava6e az znaeh...vijdah pogleda s koito go gleda, no ne o4akvah 4e 6te mi zabie noj v g1rba po tozi na4in!prosto ne moga da osyznaq za6to go napravi...mnogo pyti sme govorili po takiva temi i vinagi sme si kazvali 4e nqma da se karame zaradi mom4e, no prosto se 4ystvam predadena i nz kak da i prostq , ako i prostq izob6to ](*,) :smt009 Ve4e nz kakvo da mislq, 6tom nai blizkiq mi 4ovek me predade po tozi na4in...to kakvo ostava za drugite...nz prosto :smt010 :smt010 :smt010 A i ne mi e tolkova za mom4eto..gadno mi e za neq,,4e q imah za fr a me predade...6toto nego 6te spra da go haresvam sled 2-3 meseca, a priqtelstvoto si ostava...no v tozi sly4ai........ :cry:

bawdy talk
02-06-2007, 16:39
Една история по колкото повече хора мине толкова по искривена и украсена става,такаче може да не е точно така както са ти казали,може той да я е целунал а може и да са те излъгали!!!Говори с нея за да разбереш!!!

Ghahaha!
02-06-2007, 16:51
:-s ... Um...
само аз ли виждам в 1вия пост една подробност?
Пияно е било детето.
А кат си пиян си по-прост и от бастун.
Даже и от вас.
Алкохолът отпуска човека. Заминават задръжки и акъл (особено ако ти е липсвал и преди да се наблъскаш с евтин вермут или вино).
Тя може даже да не помни, ве.

Ама вий едни съвети тръгнахте да давате... Гхаха.
Ей, начи... късате ме от смях XD

mechtaq_za_teb
02-06-2007, 17:10
Sashtata situaciq beshe i pri men predi dosta vreme.Moqta uj nai -dobra fr se zanasqshe s mom4eto koeto haresvah kato si mislishe 4e neznam.Nai gadnoto beshe 4e go praveshe zad garba mi,a pred men vse edno nishto ne e stavalo.Nakraq ne mojah da izdarja i se skarah s neq...v momenta se podminavame kato nepoznati.
Pri teb e po4ti sashtoto...Kakva priqtelka ti e tq?Nikakva.Ne iskash da si razvalqsh priqtelstvoto s neq,no az smqtam 4e takova nqma.Ti si reshi kakvo shte stava s vashite otnosheniq.

koalka
02-06-2007, 17:11
Говори с нея и й кажи, че ако ти беше истинска приятелка, поне щеше да ти признае и да се извини.Но не, така че да си гледа работата.Не се занимавай с нея и да прави каквото иска.Свикни с такива изненади от не толкова добри приятелки. :wink:

kukli4ka__
02-06-2007, 17:25
В същото положение съм била и аз бяхме в друг град на почивка с наи добрата ми приятелка там беше и момчето което много харесвах вечерта тя се напи ужасно много започна да го целува и преграща аз само ги гледах а тя ми се хилеше насреща сялкаш искаше да ми каже че е нейн а не мой и винаги ще е така.после преспа с него аз бях в другата стая на другия ден ме попита дали се сардя теглих и две маини и и казах че е най кухата путка на тояя свят от тогава не съм я видяла повече а с него излизах 3 месеца след случая и тя ми пишеше смс-и и ми званеше плачеше и разказваше колко го обича олекна ми.зарадва ме факта че тя 3 месеца се чувстваше така както аз онази вечер!
Две приятелки бяха - сега смъртни врагове! На един чин седяха, сега в различни класове. Едната залюби красиво момче, а другата без да се чуди и го отне!

gerinceto
02-06-2007, 17:45
Отиди при нея и й кажи,че те е предала и няма да и го простиш... Накарай я да се чувства виновна и след това не я търси повече.... Кофти е наистина да останеш предаден от човек, на който си разчитал толкова много....

cherinka
02-06-2007, 18:55
Абе за какво предаване и забиване на нож в гърба стаа на въпрос тука??? Разбирам да си ходила с това момче и на този купон приятелката ти да се целува с него, ама ти просто го харесваш...... Ти дори не споменаваш никъде, че приятелката ти знае, че го харесваш. НО ако тя е знаела това, и се е целува нарочно с него, за да ти е гадно като разбереш това - наистина не ти се води за никва приятелка. Земи си поприказвайте двете, а относно това , че нищо не ти казва - едно на ръка, че може да съжалява, щото все пак е била пияна, и ако наистина съжалява, може би не ти го е казалаа, защото не иска да те разтрои (тук вече се води малко приятелка). Просто има много фактори, които тряя да погледнеш обстойно и тогава вече да си водиш изводи приятелка ли ти е, ква е! Тва е моето мнение !

Lambo
02-06-2007, 19:06
:-s ... Um...
само аз ли виждам в 1вия пост една подробност?
Пияно е било детето.
А кат си пиян си по-прост и от бастун.
Даже и от вас.
Алкохолът отпуска човека. Заминават задръжки и акъл (особено ако ти е липсвал и преди да се наблъскаш с евтин вермут или вино).
Тя може даже да не помни, ве.

Ама вий едни съвети тръгнахте да давате... Гхаха.
Ей, начи... късате ме от смях XD


:smt066 :smt067 Ми то като гледам и ти не си много умен... И кво като е била пияна тва оправдание ли е? Ми дай ся като ми харесва гаджето на някой приятел да се напия и да я изпраскам, нали ще имам извинение, от кво да се притеснявам?...

cherinka
02-06-2007, 19:10
:-s ... Um...
само аз ли виждам в 1вия пост една подробност?
Пияно е било детето.
А кат си пиян си по-прост и от бастун.
Даже и от вас.
Алкохолът отпуска човека. Заминават задръжки и акъл (особено ако ти е липсвал и преди да се наблъскаш с евтин вермут или вино).
Тя може даже да не помни, ве.

Ама вий едни съвети тръгнахте да давате... Гхаха.
Ей, начи... късате ме от смях XD


:smt066 :smt067 Ми то като гледам и ти не си много умен... И кво като е била пияна тва оправдание ли е? Ми дай ся като ми харесва гаджето на някой приятел да се напия и да я изпраскам, нали ще имам извинение, от кво да се притеснявам?...

Lambo, Те не са гаджета !

FiRe_LaDy
02-06-2007, 19:11
Mi te horata mnogo neshta govorqt.Istini .. lyji ... kakvo li ne.Ne mojesh da im vqrvash 100% dokato ne pogovorish s neq.Te i mene ma bqha izkarali che hodq s edno momche i prez tova vreme spq s drug,ama horata typi i uceliha data na koqto toi dori ne beshe v grana.Taka che ... izlezte i i kaji che znaesh ili po tochno kakvo znaesh.A pyk i imai v predvid tova che e bila piqna ... e dano da e samo sluh tova,koeto sa ti kazali.

4epHo0KaTa_Lady
02-06-2007, 19:24
emiii..neznam!!!Postavi se na mqstoto na priqtelkata ti...Ami ako sujelqva? ako se strahuva da ne te izgubi ako ti priznae i zatova si mulchi ?! Mislila li si za tva .. ?! + tova se e napila.. Spored men nai dobre e da si pogovorite i da ne vqrvash na tva koeto ti kazvat..!!Gadno e ot neina strana che go e napravila..obache se postavi na neino mqsto..Dai i vtori shans!!! :) Upeh i pls posle razkaji kvo e stanalo :P :P :P

Lambo
02-06-2007, 19:26
Lambo, Те не са гаджета !

Няма значение! Пак е предала приятелката си при това не просто някоя приятелка, ами тази която най-мн държи на нея и най-мн й е вярвала!

juSTkiddy
02-06-2007, 19:46
Говори с нея и й кажи, че ако ти беше истинска приятелка, поне щеше да ти признае и да се извини.Но не, така че да си гледа работата.Не се занимавай с нея и да прави каквото иска.Свикни с такива изненади от не толкова добри приятелки. :wink:
съгласна :wink: Една истинска приятелка...особено най-добрата би трябвало да ти го каже...все пак е била пияна и е имало някакв шанс да и простиш....Но след като не ти го е признала а е трябвало да го научиш от други хора..

even_in_death
02-06-2007, 19:57
Lambo, Те не са гаджета !

Няма значение! Пак е предала приятелката си при това не просто някоя приятелка, ами тази която най-мн държи на нея и най-мн й е вярвала!

Наистина., няма значение дали са ходили или не.... и на мен ми се е случвало моята уж "най-добра " приятелка направи почти същото само дето тя си ми го каза в очите...и с даже с най-голямото си нахалство ме попита дали нямам нищо против да тръгне с момчето(никога няма да съм пречката двама човека да не тръгнат) ...... така че мацко тфа ти не е никва фр.... опитай се да се отдалечиш от нея и като си харесаш някой не и казвай.... аз така направих и сега ми е много по добре...

Jofra
02-06-2007, 20:32
[quote="Анонимко"]От личен опит ти казвам - ПРИЯТЕЛИ НЯМА!
A kamo li priqtelki.. pri momichetata e 5 puti po tupo otkolkoto pri momchetata ama sa ne stava vupros za tva. Ako e za pruv put ti reshi dali da prostish, ama stane li vtori nedei.. shtoto posle veche 100% shte ima i sledvasht. I "nai dobra priqtelka" tva nqma smisul da go izpolzvash veche spored men tq edva li e nai dobrata shtom go e napravila :) I spoko nqma kvo da se sduhvash, oshte mn priateli she smeniash :P :smt006

svetlidim
02-06-2007, 22:48
От личен опит ти казвам - ПРИЯТЕЛИ НЯМА!

Абсолютно... Има интереси само... :?

Ееееей!Най-накрая някой да го разбере! =D> Колкото повече се доверяваш на някой,толкова повече си "напъхваш главата в усата на звяра"...ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ НЯМААА!!! :-({|=

tequila
02-06-2007, 22:56
От личен опит ти казвам - ПРИЯТЕЛИ НЯМА!

Абсолютно... Има интереси само... :?
съжалявам , но тук не мога да се съглася ... това , че вие не сте открили истински приятели , не значи , че не съществуват :wink:

svetlidim
02-06-2007, 23:06
съжалявам , но тук не мога да се съглася ... това , че вие не сте открили истински приятели , не значи , че не съществуват :wink:
Някой ден ще ти светне крушката...Убедена съм!!! :smt016

tequila
02-06-2007, 23:09
съжалявам , но тук не мога да се съглася ... това , че вие не сте открили истински приятели , не значи , че не съществуват :wink:
Някой ден ще ти светне крушката...Убедена съм!!! :smt016
ами вече ми е светвала два пъти и мога да кажа, че с такова песимистично отношение не се живее пълноценно... все пак не сме сами на тоя свят :wink:

svetlidim
02-06-2007, 23:16
ами вече ми е светвала два пъти и мога да кажа, че с такова песимистично отношение не се живее пълноценно... все пак не сме сами на тоя свят :wink:
Не сме сами!Аз лично си имам сестрица и на нея мога да се доверя,а не на някви долни подмазвачи.Моята най-добра приятелка замина надалече и откакто я няма аз истински добри приятели не съм срещала.Може би ги има , ама начина да ги намериш не е като се доверяваш на всеки за щяло и нещяло,а като ги изпитваш.Досега доста са минали през моя "изпит",обаче за жалост никой не можа да вземе диплом... :smt017

tequila
02-06-2007, 23:27
ами вече ми е светвала два пъти и мога да кажа, че с такова песимистично отношение не се живее пълноценно... все пак не сме сами на тоя свят :wink:
Не сме сами!Аз лично си имам сестрица и на нея мога да се доверя,а не на някви долни подмазвачи.Моята най-добра приятелка замина надалече и откакто я няма аз истински добри приятели не съм срещала.Може би ги има , ама начина да ги намериш не е като се доверяваш на всеки за щяло и нещяло,а като ги изпитваш.Досега доста са минали през моя "изпит",обаче за жалост никой не можа да вземе диплом... :smt017
повярвай ми много съм се парила от тези тъй наречени "най- добри приятелки" ... и точно затова вече не се доверявам на всеки за щяло и нещяло... при мен само един човек взе диплома но за това трябваха 3 години :shock: но съм сигурна, че мога да й се доверя напълно защото и тя може... едно приятелство изминава дълъг път и сега дори и да се караме понякога знаем , че се обичаме и това в скоро време няма да се промени :-)

Alerta
02-07-2007, 00:02
a i tq vinagi e imala vle4enie kym tova mom4e...dori i da ne si priznava6e az znaeh...vijdah pogleda s koito go gleda, no ne o4akvah 4e 6te mi zabie noj v g1rba po tozi na4in!
Сама го каза...
Всички се нахвърляте на другото момиче, ама замислете се за едно.
Явно и двете го харесват. И е голям проблем, че другото момиче се е целувало с въпросното момче. Я да питам авторката ако беше тя на мястото на приятелката си нямаше ли да направи същото?
Сигурна съм, че ще се забиеш с него при първа възможност, но след като ти не можеш значи и тя не може така ли? Глупаво е...
Ако ти имаш шанс няма да го пропилееш. Защо и тя да пропилява нейния?

Vladokaaa
02-07-2007, 03:26
Забрави я!!!

kristina_ok
02-07-2007, 07:24
Най-добре седни и поговори с нея.Кажи и какво са ти казали.Може и да не е вярно.Клюкарите си измислят какви ли не тъпотии.

leko_otkachena
02-07-2007, 07:58
От личен опит ти казвам - ПРИЯТЕЛИ НЯМА!

Абсолютно... Има интереси само... :?ne e taka be hora az imam tolkova blizki priqteli koito do sega ne sa me podvejdali ili mamili i se nadqvam ne6tata da ostanat takiva

Barbie
02-07-2007, 08:30
Не смятам, че приятелката ти те е предала. Ти сама казваш, че и тя го е харесвала. Следователно, и двете имате правото да се борите за това момче. И или приятелството ви ще оцелее въпреки че искате един и същи човек, или ще се обвинявате и ще загубите доверие една в друга. Не ти е казала по няколко причини - може би се е чувствала виновна, не е искала да се скарате... Просто женското ти самочувствие не може да понесе, че момчето се е заплеснало по приятелката ти. Само че в живота стават такива работи и ще трябва да го преглътнеш и да подредиш приоритетите си. Говори с приятелката си.

SlaDkO_KoTe{P}
02-07-2007, 12:15
Забрави я!!!
nai-dobre...

nikinkaaa
02-07-2007, 12:17
Най-добре за тебе е да говориш с нея.Не се знае дали е истина или лъжа :-)

punisher
02-07-2007, 13:15
по добре говори със нея и земи да и набиеш една тупалка

малии да не ти е и на тебе приятелка оная :lol: ... леко брутално прозвуча :roll:

_pReDaDeNaTa_
02-07-2007, 13:26
a i tq vinagi e imala vle4enie kym tova mom4e...dori i da ne si priznava6e az znaeh...vijdah pogleda s koito go gleda, no ne o4akvah 4e 6te mi zabie noj v g1rba po tozi na4in!
Сама го каза...
Всички се нахвърляте на другото момиче, ама замислете се за едно.
Явно и двете го харесват. И е голям проблем, че другото момиче се е целувало с въпросното момче. Я да питам авторката ако беше тя на мястото на приятелката си нямаше ли да направи същото?
Сигурна съм, че ще се забиеш с него при първа възможност, но след като ти не можеш значи и тя не може така ли? Глупаво е...
Ако ти имаш шанс няма да го пропилееш. Защо и тя да пропилява нейния?
poneje v byrzinata dokato pisah temata zabravih da spomena edna vajna podrobnost, 4e az hodih s tova mom4e okolo 3 meseca i tq otli4no znae6e 4e o6te imam 4ystva kym nego...ne q opravdavam po nikakyf na4in, izob6to daje!I ne moga da ne otgovorq ne vyprosa na Alerta, ako imah vymojnost bih go napravila za6toto imam istinsku 4ystva kym nego a ne samo jelanie da e porednata mi broika, kakto e pri neq!A i ne e li malko podlo da se zabie6 s biv6iq na nai dobrata si priqtelka [-X Alerta q da te pitam ti bi li go napravila, a??? :smt017

Ghahaha!
02-08-2007, 08:59
:smt066 :smt067 Ми то като гледам и ти не си много умен... И кво като е била пияна тва оправдание ли е? Ми дай ся като ми харесва гаджето на някой приятел да се напия и да я изпраскам, нали ще имам извинение, от кво да се притеснявам?...
:-s

ш'съ гърмим ли ся?

ама ти ся на кораво копеле ми се правиш тей кат гледам...
Някои индивиди по-лесно се поддават на алкохола
и почват да вършат 'умнотии'
Ламбо, мамбо, ти кат искаш се напии, после не те знам с какви очи ще погледнеш приятеля си.
Тука става въпрос за една конкуренция.
Оня младеж не ходи с нито една от двете.
Следователно всяка от тях има право да прави каквото си иска.
То ако тръгнем всички да се съобразяваме с другите, няма да оцелеем, бе. Хората са прикрити егоисти.
Ай ся не ми казвайте, че не сте.

вашите отговори за съвет не стават много, ама поне ме разсмяхте.
продължавайте така ;]

02-08-2007, 09:13
Може би приятелката ти не помни.Често се случва след много алкохолизирана вечер да нямаш спомени на сутринта.Най-добре поговорете двете с нея,но без да се карате спокойно.Ако от нейната реакция си проличи,че съжалява и прости,а ако ти го каже някак си безразлично: 'еми да май имаше нещо такова' и бий шута и я зарежи,такива приятелки не ти трябват ;)

02-08-2007, 10:04
Абсолютно същото се случи с две мои приятелки. Едната на някакъв купон се беше натискала с гаджето на другата. И това не и е за първи път. Винаги се е смятала за най-хубавата и се нахвърляла на момчетата на нейните приятелки. До сега сме говорели много пъти за това, но при нас не подейста и я отрязахме тотално. Оставихме я сама, за да осъзнае, че е пълна нула без приятели и че за имаш приятели трябва да си приятел. Сега ще я видим как ще се оправя. Лично аз не вярвам да има промяна, но поне вече знам, че нямам нужда от такива лицемерни "приятелки". Не тъжи за нея, а разбери, че щом е постъпила така с теб, никога не ти е била истинска приятелка. Не я оправдавай, че била пила или нещо такова. Дори пиян човек трябва да се контролира. Все пак е добре да поговорите и да й кажеш как се чувстваш, за да разбереш дали поне съжалява. Успех! :|