PDA

View Full Version : solarium



02-06-2007, 16:43
sladuri iskam da vi pitam za tova 4udo solariuma.kak be6e purviqt put kato otidohte,kakvo se pravi,obqsnete tui onui

Butterfly^
02-06-2007, 17:21
еми аз ходих за пръв път преди 2 години, тоест на 15. Какво се прави- плащаш си (може еднократно, може и да си вземеш карта, която мисля, че излиза по- евтино), влизаш в стаичката, събличаш се иии се мяташ да се печеш :D Не е кой знае каква философия, спок. Попринцип там според кожата трябва да те посъветват с колко минутки да започнеш и на какъв солариум точно, има различни видове, май според степента на изгаряне, поне аз където ходя е така. Аз винаги съм си ходила на най- слабия, в началото 1-2 пъти ходих по 7 минути, после постепенно започнах да увеличавам. Ама те там ще ти обяснят, питай, нали за това са там :wink: айде да хванеш бронзов тен :D

Атина
02-09-2007, 14:09
Солариумите вече са абсолютно безвредни,когато се използват умерено.Аз лично много обичам.Преди година и нещо ходих за пръв път и понеже имам естествен тем,първата ми процедура беше 10 мин. и всъщност съм стигала най-много до половин час, и то на по-лек режим.Обикновено се консултирам с момичето в солариума и тя преценява колко време трябва да остана.Чувала съм дори,че е по-полезно и от слънцето,защото са премахнати вредните лъчи,но аз лично обичам естествен тен.