PDA

View Full Version : Za Edno mom4e se otnasq..



Bezrazli4na
02-06-2007, 17:52
Sori 4e vi zanimavam s moite problemi no nali i za tova sa forumite.Predi hodih s 1 mom4e mn go haresvah gore dolu vsi4ko varve6e.Ne sam sig oba4e dali toi naistina me e haresval za6toto vednaga iska6e da spi s men doide vakanciqta negovata fr koqto sa hodili 3 meseca go e tarsila te sa se vijdali dori na nova godina iskah da sme zaedno a toi kaza 4e tq 6te e tam i gadno se polu4i az se syglasih.Posle sled vakanciqta toi kaza 4e ne6tta ne vyrvqt i iska da si ostanem fr..........Pls pomognete o6te go obi4am mn kakvo da pravq kajete dali me haresva ili o6te ima 4ustva kym onazi :cry: molq vi pi6ete........

hforce
02-06-2007, 18:55
kakvo podqvolite pravi tuk tazi tema?!?!?!
kakto i da e
mi ima 2 variqnta, ili da e trugnal s biv6ata si
ili da si mu pisnala
ili da te e skusal 6tot ne mu puska6

WILD__BOY
02-06-2007, 19:30
Сигурно е по-добра.

Excu
02-06-2007, 21:30
interesen hardUeren problem....

Mojebi trqbva da napravi6 spy were scan ili da naprafi6 "Defragmentirane" Ili nai dobre go preinstalirai zada nqma6 glavoboliq no 6tom si go obi4a6.Nai dobre si svali kaspersky toi 6te go nau4i ili si svali SpyWere Doctor dobyr doctor 6te ti obyrne vnimanie kakto i na nego

Forslor
02-07-2007, 11:02
Не тука проблема е на софтуерно ниво:-k . Предлагам на момичето да въстанови изтрите файлове които е шервала с дадения потребител (ако е възможно) след което да му удари един флаш на момчето и ако пак търси другата операционна система с инсталиран по-добър разкрасяващ софтуер от нейния да си събере всички файлчета които са били създадени повреме на тяхния конекшън да ги запрати в рециклето и да му даде едно емпти ..... :idea:

XXX_f
02-07-2007, 11:45
тази тема не е за тук...или спада по към софтуерни проблеми ама не на компютри, а на хора :mrgreen:

nelly_tss
02-08-2007, 18:04
doore ye..moje li da si tolkova prosta...she kaesh che nqma tema "liubov" tq she mi pishe tuka.. lele..kfi t*panari ima po toq svqtt e..

bod92
02-10-2007, 16:44
що не си изтеглиш някоя антижирусна програма?? може да иам вирус и затова да се държи така !!! :!:

nCuXaPaa
02-10-2007, 16:47
Не тука проблема е на софтуерно ниво:-k . Предлагам на момичето да въстанови изтрите файлове които е шервала с дадения потребител (ако е възможно) след което да му удари един флаш на момчето и ако пак търси другата операционна система с инсталиран по-добър разкрасяващ софтуер от нейния да си събере всички файлчета които са били създадени повреме на тяхния конекшън да ги запрати в рециклето и да му даде едно емпти ..... :idea:
hxuaxhuauxhaxuhahxuaxhauhxau tova me izkefi :-D :-D :-D

krisi_l@loka
02-12-2007, 21:36
добре, разбрахме че темата не е за тук, още някой да го каже :?:
Та по темата... ми ние не сме врачки и незнаем гвори с него и т ис иго питай ние откаде да знаем какви са му чувствата, пък дано нещата се оправят

Cheesy
02-13-2007, 16:24
Абе момиче аз тука седим гледам сички писали за фотошоп за скайп а ти ме уби напрао!Регнала си се поне сигурно си запозната с разделите!А и както каза криси с кво може да ти помогнеме ние-да не сме врачки бе деа