PDA

View Full Version : Ужасно траги4но---как?



от4аяна
02-06-2007, 16:56
Здравейте. Моми4е съм и съм висока 175. Преди бях мн по-слаба, но преди 3 години припадах и запо4нах да взимам лекарства за припадаците и от тогава ужасно напълнях! Сега тежа 78кг! Искам да отслабна, но то4но когато усея малко се слу4ва нещо и пак ги ка4вам! Незнам какво да правя! В у4илище ни окриха фитнес и редовно го посещавам. Незнам, оба4е трябва да сваля 10-20 кг! А дори нямам нинакъв стимул да го направя!ПлС помагайте. Кажете какво да правя?
какви упражнения да правя?(най-ве4е за корем и седалище)

sledko_f>93
02-06-2007, 17:51
Здравейте. Моми4е съм и съм висока 175. Преди бях мн по-слаба, но преди 3 години припадах и запо4нах да взимам лекарства за припадаците и от тогава ужасно напълнях! Сега тежа 78кг! Искам да отслабна, но то4но когато усея малко се слу4ва нещо и пак ги ка4вам! Незнам какво да правя! В у4илище ни окриха фитнес и редовно го посещавам. Незнам, оба4е трябва да сваля 10-20 кг! А дори нямам нинакъв стимул да го направя!ПлС помагайте. Кажете какво да правя?
какви упражнения да правя?(най-ве4е за корем и седалище)
На колко си?
Фитнесссссссс! :wink: и всичко ще се оправи!

koalka
02-06-2007, 17:59
Теглото ти не е малко и за това най-добре първо да се посъветваш и да потърсиш професионална помощ от диетолог, а после от фитнес инструктор.Или знаеш ли, направо отиди при един инструктор, той ще ти направи диета и упражнения, които да изпълняваш.

02-06-2007, 18:19
Теглото ти не е малко и за това най-добре първо да се посъветваш и да потърсиш професионална помощ от диетолог, а после от фитнес инструктор.Или знаеш ли, направо отиди при един инструктор, той ще ти направи диета и упражнения, които да изпълняваш.
Ще опитам, но наще непрекъснато ми натякват, 4е ако не съм била яла, съм щяла да полу4а анорексия и т.н. и ужасно ме ядосват , а и в крайна сметка ме натъпкват с пици и т.н. и после...! И ми викат, 4е съм била мн хобава така! Защо трябва да ми се месят!
А и ме е срам да ида на диетолог. А.... къде да го намеря, смисал, в някоя поликлиника или? Ако можеш, плс препоръ4ай ми някой.
А колко струва да ида там и да изготви програма?
Как наще да не разберат? Дали може без възрастен?

sladko`eFche
02-06-2007, 19:02
pri dietolog nz no kakto ti kazaha otidi vuv fitnes zala v koqto ima instruktor i toi e dlujen da ti izgotvi programa+ dieta :}

koalka
02-06-2007, 19:18
Теглото ти не е малко и за това най-добре първо да се посъветваш и да потърсиш професионална помощ от диетолог, а после от фитнес инструктор.Или знаеш ли, направо отиди при един инструктор, той ще ти направи диета и упражнения, които да изпълняваш.
Ще опитам, но наще непрекъснато ми натякват, 4е ако не съм била яла, съм щяла да полу4а анорексия и т.н. и ужасно ме ядосват , а и в крайна сметка ме натъпкват с пици и т.н. и после...! И ми викат, 4е съм била мн хобава така! Защо трябва да ми се месят!
А и ме е срам да ида на диетолог. А.... къде да го намеря, смисал, в някоя поликлиника или? Ако можеш, плс препоръ4ай ми някой.
А колко струва да ида там и да изготви програма?
Как наще да не разберат? Дали може без възрастен?Недей да слушаш в тоя случай ваште, не са прави.Диетолога е специалист в това и няма да ти даде диета, която е вредна и от нея да станеш анорексичка, КАЖИ ИМ ГО.Това, че те карат да ядеш не е оправдание.Ти защо ги оставяш да те подкукоросват, така да се каже?Важно е ти да се харесваш най-много, а после другите.Няма от какво да те е срам, просто той ти дава диета.То ако те е срам какво мислиш да направиш?Ами мога да ти препоръчам-доц.д-р Байкова.Носи й се слава и е много добра.

02-06-2007, 19:31
Теглото ти не е малко и за това най-добре първо да се посъветваш и да потърсиш професионална помощ от диетолог, а после от фитнес инструктор.Или знаеш ли, направо отиди при един инструктор, той ще ти направи диета и упражнения, които да изпълняваш.
Ще опитам, но наще непрекъснато ми натякват, 4е ако не съм била яла, съм щяла да полу4а анорексия и т.н. и ужасно ме ядосват , а и в крайна сметка ме натъпкват с пици и т.н. и после...! И ми викат, 4е съм била мн хобава така! Защо трябва да ми се месят!
А и ме е срам да ида на диетолог. А.... къде да го намеря, смисал, в някоя поликлиника или? Ако можеш, плс препоръ4ай ми някой.
А колко струва да ида там и да изготви програма?
Как наще да не разберат? Дали може без възрастен?Недей да слушаш в тоя случай ваште, не са прави.Диетолога е специалист в това и няма да ти даде диета, която е вредна и от нея да станеш анорексичка, КАЖИ ИМ ГО.Това, че те карат да ядеш не е оправдание.Ти защо ги оставяш да те подкукоросват, така да се каже?Важно е ти да се харесваш най-много, а после другите.Няма от какво да те е срам, просто той ти дава диета.То ако те е срам какво мислиш да направиш?Ами мога да ти препоръчам-доц.д-р Байкова.Носи й се слава и е много добра.
В никакъв случай не се оправдавам!
А знаеш ли колко горе долу струва посещението при диетолог и дали ще може да отида без възрастен?

HopeLesss
02-06-2007, 20:38
Теглото ти не е малко и за това най-добре първо да се посъветваш и да потърсиш професионална помощ от диетолог, а после от фитнес инструктор.Или знаеш ли, направо отиди при един инструктор, той ще ти направи диета и упражнения, които да изпълняваш.
Ще опитам, но наще непрекъснато ми натякват, 4е ако не съм била яла, съм щяла да полу4а анорексия и т.н. и ужасно ме ядосват , а и в крайна сметка ме натъпкват с пици и т.н. и после...! И ми викат, 4е съм била мн хобава така! Защо трябва да ми се месят!
А и ме е срам да ида на диетолог. А.... къде да го намеря, смисал, в някоя поликлиника или? Ако можеш, плс препоръ4ай ми някой.
А колко струва да ида там и да изготви програма?
Как наще да не разберат? Дали може без възрастен?

Даммм... това е грешката на повечето родители. Ако детето си хапва от всичко по много, ако е с чевени дебели бузки, това със сигурност е признак за добро здраве. Както каза коалка, изобщо не ги слушай. С извинение, те буквално си те угояват с оглед на килограмите ти. Посъветвай се с диетолог или фитнес интруктор, защото килограмите са наистина много и могат да ги докарат куп здравословни проблеми като високо кръвно, разширени вени и т.н.

iLoveChocolate
02-07-2007, 15:15
иди на лекар и чуй какво той ще те посъветва! :-k

02-07-2007, 15:31
Искамда знам САМО ДАЛИ МОЖЕДА ОТИДА БЕЗ ВЪЗРАСТЕН и колкО ЩЕ стРУВА! плс кажете

Пепи Пекторалиса
02-07-2007, 15:35
Искамда знам САМО ДАЛИ МОЖЕДА ОТИДА БЕЗ ВЪЗРАСТЕН и колкО ЩЕ стРУВА! плс кажете
Отиди при личната си лекарка и и кажи, че те притеснява теглото ти. Тя трябва да те насочи към подходящия специалист. Не може ние да знаем какъв точно е проблема.

sledko_f>93
02-07-2007, 17:33
](*,) ](*,) ](*,) Господииииии!
Аз немога да тиотговоря, но явно другите не разбират въпроса ти!
тя пита дали може да отиде на диетолог без да има възрастен с нея!
Вторият въпрос гласи, 4е иска да знае колко струва диетолога при който е отишла да й изготви програма!

koalka
02-07-2007, 18:02
Еми тази диетоложка, която съм посочила взима около 30 лв. на посещение и то трябва да ходиш няколко пъти.Ако ги има парите нека ходи без да идват родителите й с нея, ама са малко тия дето си го позволяват.

Пепи Пекторалиса
02-07-2007, 19:08
](*,) ](*,) ](*,) Господииииии!
Аз немога да тиотговоря, но явно другите не разбират въпроса ти!
тя пита дали може да отиде на диетолог без да има възрастен с нея!
Вторият въпрос гласи, 4е иска да знае колко струва диетолога при който е отишла да й изготви програма!
А ти, пр*дло, не разбра ли, че може проблема да не опира до диетолог. Проблема може да е ендокринен. Не вярвам да знаеш, що е то ендокринология, но и няма да се хабя да ти обяснявам.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника. [-X

^sladyranka`
02-07-2007, 20:48
Теглото ти не е малко и за това най-добре първо да се посъветваш и да потърсиш професионална помощ от диетолог, а после от фитнес инструктор.Или знаеш ли, направо отиди при един инструктор, той ще ти направи диета и упражнения, които да изпълняваш.
Ще опитам, но наще непрекъснато ми натякват, 4е ако не съм била яла, съм щяла да полу4а анорексия и т.н. и ужасно ме ядосват , а и в крайна сметка ме натъпкват с пици и т.н. и после...! И ми викат, 4е съм била мн хобава така! Защо трябва да ми се месят!
А и ме е срам да ида на диетолог. А.... къде да го намеря, смисал, в някоя поликлиника или? Ако можеш, плс препоръ4ай ми някой.
А колко струва да ида там и да изготви програма?
Как наще да не разберат? Дали може без възрастен?

Ami malko trudno bez vazrasten 6tot to se zapla6ta okolo 50 lv(pone tolkova vzeha na edna pr ) i to trqbva da se spazva to4no napravenata dieta i va6te 100% 6te razberat 4e si na dieta , pak i sled opredeleno vreme pak se hodi na pregled ... taka 4e .. po dobre ubedi va6te da te zavedat

Mimka_sweet
02-07-2007, 21:59
Подкрепям коалка :-D

Svetlencety
02-08-2007, 21:17
Вземи си направление от личната лекарка и няма да ти се наложи да плащаш...

OtherDimension
02-08-2007, 22:42
Здравейте. Моми4е съм и съм висока 175. Преди бях мн по-слаба, но преди 3 години припадах и запо4нах да взимам лекарства за припадаците и от тогава ужасно напълнях! Сега тежа 78кг! Искам да отслабна, но то4но когато усея малко се слу4ва нещо и пак ги ка4вам! Незнам какво да правя! В у4илище ни окриха фитнес и редовно го посещавам. Незнам, оба4е трябва да сваля 10-20 кг! А дори нямам нинакъв стимул да го направя!ПлС помагайте. Кажете какво да правя?
какви упражнения да правя?(най-ве4е за корем и седалище)

абе момиче , гледай си здравето ..
остави ги тия килограми , гримове , простотии ..
припадъкът не е несериозна работа , особено щом взимаш лекарства ... едни такива физически усилия могат да доведат до неприятности .. чудя се как никой не те е посъветвал за тва , от всики хубавици горе .. :|

evil_lady_in_black
02-09-2007, 05:55
И аз надебелях и госпожата ми от танците ми каза да пия L-карнитин и за една седмица свалих 10 кила :wink:

02-09-2007, 06:25
Здравейте. Моми4е съм и съм висока 175. Преди бях мн по-слаба, но преди 3 години припадах и запо4нах да взимам лекарства за припадаците и от тогава ужасно напълнях! Сега тежа 78кг! Искам да отслабна, но то4но когато усея малко се слу4ва нещо и пак ги ка4вам! Незнам какво да правя! В у4илище ни окриха фитнес и редовно го посещавам. Незнам, оба4е трябва да сваля 10-20 кг! А дори нямам нинакъв стимул да го направя!ПлС помагайте. Кажете какво да правя?
какви упражнения да правя?(най-ве4е за корем и седалище)

абе момиче , гледай си здравето ..
остави ги тия килограми , гримове , простотии ..
припадъкът не е несериозна работа , особено щом взимаш лекарства ... едни такива физически усилия могат да доведат до неприятности .. чудя се как никой не те е посъветвал за тва , от всики хубавици горе .. :|
E то беше преди 3 години!

zaiobaio
02-09-2007, 11:47
И аз надебелях и госпожата ми от танците ми каза да пия L-карнитин и за една седмица свалих 10 кила :wink:
:-s 8-[

delfin4eto
02-09-2007, 19:29
Добре ще е да потърсиш професионалана помощ, склед като си имала проблеми със здравето(ПТИПАДЪЦИ).А и 10-20 кг. не са никак малко и не може просто ей така , да ги свалиш.Може да си навредиш.За това първо се консултирай с лекар-диетолог, а после може да се допиташ и до фитнес-инструктор!