PDA

View Full Version : умирам си от страх



02-06-2007, 17:04
здравейте , толкова много ме е страх че направо не знам какво д аправя. Имам болки съвсем малки даже ти направи си е сладка болка , и сърбеж имам около влагалището. тече ми много бяло течение, даже не знам бяло течение ли е защото е толкова гъсто. корема ми е надут и като го натисна имам лека болка.от няколко дни ми е така, мислех че ще мине но уви не минава :( притеснена съм ужасно много, какво ли може да е това , четох за гонорея но не знам аз нямам парене при уриниране:(, не искам да отида на гинеколог защото през живота си съм ходила само веднъж и ми се случи една ужасяваща случка и вече не искам да стъпя там. убиждай те ме смейте ми се каквото искате правете само ми помогнете по някакъв начин. На някой случвало ли му се е така до сега ? наистина повярвайте ми много съм притеснена.

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 17:11
здравейте , толкова много ме е страх че направо не знам какво д аправя. Имам болки съвсем малки даже ти направи си е сладка болка , и сърбеж имам около влагалището. тече ми много бяло течение, даже не знам бяло течение ли е защото е толкова гъсто. корема ми е надут и като го натисна имам лека болка.от няколко дни ми е така, мислех че ще мине но уви не минава :( притеснена съм ужасно много, какво ли може да е това , четох за гонорея но не знам аз нямам парене при уриниране:(, не искам да отида на гинеколог защото през живота си съм ходила само веднъж и ми се случи една ужасяваща случка и вече не искам да стъпя там. убиждай те ме смейте ми се каквото искате правете само ми помогнете по някакъв начин. На някой случвало ли му се е така до сега ? наистина повярвайте ми много съм притеснена.

ami az sum 4ela za mnogo takiva ne6ta v razni spisaniq i ot tam znam 4e tova koeto opisva6 moje da sa g1bi4ki i na parvo vreme moje da pie6 benalgin obiknoveno se pie pri cikal za bolki v qi4nicite a otnosno g1bi4kite sa6to sum 4uvala 4e nqkoi praktikuvat taka:ako si spala s mom4e kupuva6 si ot aptekata toaleten du6 i v prevarena voda slaga6 soda moje bi 4aena laji4ka taka mislq i tova se nari4a vatre6na promivka,ako sa g1bi4ki v prodaljenie na 1 sedmica po nqkolko pati na den takiva promivki 6te iz4eznat.sa6to taka po sa6tiq na4in se kupuva smradlika i to stava za takiva promivki.oba4e ako ne sa gabi4ki trqbva da se konsultira6 s lekar

02-06-2007, 17:15
все пак ако не са гъбички няма да е хубаво да пия беналгин ей така безразборно нали. Междо другото спала съм с момче да но това ми се получи 5 6 дена след това и не съм спала скоро с него. а ако имам гъбички те могат ли да се видят с просто око, защото много пъти съм се гледала отдолу и не виждам нищо дори не е зачервено

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 17:18
ne znam ne mi se e slu4valo ama mislq 4e trqbva da se vidqt
vse pak ne mi se e slu4valo ama sum go 4uvala ami togava idi na lekar

02-06-2007, 17:20
лекар . . . зависи при какъв трябва да ходя, ако е гинеколег и пари да ми дават няма да отида

koalka
02-06-2007, 17:29
На гинеколог отиди, защото може и да е сериозно.

02-06-2007, 17:52
I spored mene sa gubichki , shtom bqloto ti techenie e tolkova silno i az sum imala gubichki i znam ot opit che sa mnogo razlichni vidove :idea: :!: Pri mene beshe surbej,poduvane i zachervqvane, a i leko parene #-o Izpisaha mi edno mehlemche DAKTRAKORT (mislq che taka se pishe) i se majeh vecher s nego samo vunshno!!! Predi 2 dena na dve moi sauchenichki sushto im se poqviha gubichki i na tqh im izpisaha sushtoto + nqkolko razlichni vida hapcheta v zavisimost kakto veche kazah ot vida na gubichkite... no misulta mi beshe , che moje bi tova mehlemche shte ti pommogne+promivkite sus soda i mojesh vecherno vreme da se miesh sus raztvor ot laika.A otnosno promivkite sus soda se pravi sushto vednuj na den s damski dush , raztvora ot laika se pravi kato slagash na kotlona 1l voda da zavri sled koeto na oko slagash edna shepichka laika i mahash vodata ot kotlona-zaparvash go i se miesh s nego bez da plaknesh :idea: Aide uspeh i ne se plashi ne sa tolkova mnogo opasni tiq gubichki - nepriqtni da no ne i tolkova strahovito opasni 8)

sexy_tigar4e_MM
02-06-2007, 17:53
Spodeli s maika si...da kofti e,no ako ne ti mine,niamash izbor,moje da e seriozno i da se naloji,kolkoto i da ne iskash da hodish nalekar. E, dano se opravish,mila :wink: :wink:

BeZ^BikiNi
02-06-2007, 17:56
I spored mene sa gubichki , shtom bqloto ti techenie e tolkova silno i az sum imala gubichki i znam ot opit che sa mnogo razlichni vidove :idea: :!: Pri mene beshe surbej,poduvane i zachervqvane, a i leko parene #-o Izpisaha mi edno mehlemche DAKTRAKORT (mislq che taka se pishe) i se majeh vecher s nego samo vunshno!!! Predi 2 dena na dve moi sauchenichki sushto im se poqviha gubichki i na tqh im izpisaha sushtoto + nqkolko razlichni vida hapcheta v zavisimost kakto veche kazah ot vida na gubichkite... no misulta mi beshe , che moje bi tova mehlemche shte ti pommogne+promivkite sus soda i mojesh vecherno vreme da se miesh sus raztvor ot laika.A otnosno promivkite sus soda se pravi sushto vednuj na den s damski dush , raztvora ot laika se pravi kato slagash na kotlona 1l voda da zavri sled koeto na oko slagash edna shepichka laika i mahash vodata ot kotlona-zaparvash go i se miesh s nego bez da plaknesh :idea: Aide uspeh i ne se plashi ne sa tolkova mnogo opasni tiq gubichki - nepriqtni da no ne i tolkova strahovito opasni 8)
Tova bqh az! :oops:

Barbie
02-06-2007, 18:08
здравейте , толкова много ме е страх че направо не знам какво д аправя. Имам болки съвсем малки даже ти направи си е сладка болка , и сърбеж имам около влагалището. тече ми много бяло течение, даже не знам бяло течение ли е защото е толкова гъсто. корема ми е надут и като го натисна имам лека болка.от няколко дни ми е така, мислех че ще мине но уви не минава :( притеснена съм ужасно много, какво ли може да е това , четох за гонорея но не знам аз нямам парене при уриниране:(, не искам да отида на гинеколог защото през живота си съм ходила само веднъж и ми се случи една ужасяваща случка и вече не искам да стъпя там. убиждай те ме смейте ми се каквото искате правете само ми помогнете по някакъв начин. На някой случвало ли му се е така до сега ? наистина повярвайте ми много съм притеснена.

Тука можем само да гадаем какво ти е. Не ползвай никакви мехлеми, които не са ти изписани от лекар! И щеш-нещеш ще трябва да отидеш на гинеколог. Така или иначе, мила, поне веднъж на няколко месеца трябва да си правиш профилактични гинекологични прегледи, особено след като водиш полов живот - това е отговорност и задължение към здравето ти. Не знам какво ти се е случило, но можеш да смениш гинеколога. Посъветвай се с роднина или някоя приятелка за добър гинеколог (На колко си години?...може би е най-добре да се обърнеш към майка си.). И наистина, не е добра идея да се съветваш за такива неща онлайн - ние не сме квалифицирани да даваме подобни съвети и само можем да те подведем. Отърси се от това, което ти се е случило преди и се консултирай с лекар. Надявам се да не е нищо сериозно. :wink:

bulgarche
02-06-2007, 19:25
Ако сам не искаш да си помогнеш и Господ няма да ти помогне

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 23:15
naistina mila idi na lekar tfa ne e 6ega rabota

tequila
02-06-2007, 23:20
ами то момичето казва, че не иска да ходи на лекар по някаква причина... мога да те посъветвам да отидеш до някоя аптека и да се посъветваш с фармацефт-специалист... от личен опит ти казвам, че понякога те дават по точна диагноза и по добро лечение и от лекарите :wink:

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 23:21
ами то момичето казва, че не иска да ходи на лекар по някаква причина... мога да те посъветвам да отидеш до някоя аптека и да се посъветваш с фармацефт-специалист... от личен опит ти казвам, че понякога те дават по точна диагноза и по добро лечение и от лекарите :wink:

neiska ama po dobre da se posavetva s lekar kolkoto i da ne i e priqtno da otide za6toto mislq 4e 1 lekar znae mnogo pove4e ot vseki drug koito moje da i dade nqkav savet

tequila
02-06-2007, 23:32
дам ама нали това казвам , че понякога фармацефтите могат да ти дадат много по точна диагноза само по описване на състоянието и да ти предложат адекватно лечение или по точно лекарство :wink:

02-07-2007, 09:43
не разбирате ли не искам да отида на гинеколог , нямате си напредстава какво преживях веднъж :( а пък и града е малък всички гинеколози се познават :(. няма с кой да споделя майка ми е в чужбина, няма да тръгна да коментирам с баща ми, по може да питам някоя приятелка но не искам да се разнася слух затова пиша тук

tequila
02-07-2007, 09:56
еи момиче прочети ми постовете де :wink: казах ти какво да направиш :wink:

Barbie
02-07-2007, 10:17
не разбирате ли не искам да отида на гинеколог , нямате си напредстава какво преживях веднъж :( а пък и града е малък всички гинеколози се познават :(. няма с кой да споделя майка ми е в чужбина, няма да тръгна да коментирам с баща ми, по може да питам някоя приятелка но не искам да се разнася слух затова пиша тук

Какво си преживяла, ве, миличка? Все някой ден ще ти се наложи да отидеш на гинеколог. И ако трябва, сподели с баща си - той ти е родител и съм сигурна, че ще приеме проблемът ти насериозно и ще измисли при кой да те заведе да се консултираш.

Tequila предложи да се се посъветваш с фармацевтката в аптеката, но честно казано, това колко разбера въпросната аптекарка хич не е гарантирано. Освен това, не на всеки здравен проблем може да се постави диагноза и лечение само по описание на симптомите.

Какви съвети очакваш да чуеш, като най-добре за теб е да отидеш на лекар!

[m!s$_k@pr!$]
02-07-2007, 15:01
Мила. не разбираш ли че единствения изход от отва положение е гинекологът? Аз до сега никога не съм ходила и посмъртно няма да отида, но недай си Боже се случи такова нещо няма друго решение. А пък и какво толкова е станало, те не ядът хора :roll: ?

qwertyo
02-07-2007, 15:17
em az ne moga da ti pomogna 6toto sum mom4e

tequila
02-07-2007, 15:18
не разбирате ли не искам да отида на гинеколог , нямате си напредстава какво преживях веднъж :( а пък и града е малък всички гинеколози се познават :(. няма с кой да споделя майка ми е в чужбина, няма да тръгна да коментирам с баща ми, по може да питам някоя приятелка но не искам да се разнася слух затова пиша тук

Какво си преживяла, ве, миличка? Все някой ден ще ти се наложи да отидеш на гинеколог. И ако трябва, сподели с баща си - той ти е родител и съм сигурна, че ще приеме проблемът ти насериозно и ще измисли при кой да те заведе да се консултираш.

Tequila предложи да се се посъветваш с фармацевтката в аптеката, но честно казано, това колко разбера въпросната аптекарка хич не е гарантирано. Освен това, не на всеки здравен проблем може да се постави диагноза и лечение само по описание на симптомите.

Какви съвети очакваш да чуеш, като най-добре за теб е да отидеш на лекар!
да права си ама като не иска да отиде на лекар ...

02-07-2007, 16:36
Мила. не разбираш ли че единствения изход от отва положение е гинекологът? Аз до сега никога не съм ходила и посмъртно няма да отида, но недай си Боже се случи такова нещо няма друго решение. А пък и какво толкова е станало, те не ядът хора :roll: ?

да права си не ядат хора ама сигурно изнасилват.както и да е няма да коментирам.
tequila прочетох ти постовете благодаря за съвета ще отида до аптека утре,благодаря и на всички остали за съветите. сега вече не чувствам болка нито сърбеж но бялото ми течение не е наред много много ама много е гъсто по гъсто и от фрикасе ако ме разбирате, не знам защо така , ще се консултирам с аптекарката. Бтв някой питаше на колко съм , на 18 съм вече