PDA

View Full Version : Липсва ми, а дори не е бил мой



02-06-2007, 17:34
Харесвам едно мом4е, а то ме мрази(няма да уто4нявам защо0 Оби4ам го! Наистина! И всеки път щом го видя ме боли! Боли ме, 4е немога да му кажа, 4е го оби4ам пове4е от вси4ко! Боли ме, 4е няма да ме разбере! Немога пове4е така! Немога да живея без него! Всяко нещо ми напомня за него , и за това какво е било когато бяхме "приятели"! И аз се 4увствам виновна за това което стана :smt010
Неискам да живея без него и осъзнавам, 4е никой не ми е бил толкова близък колкото него! Липсва ми, дори да не е мой! Оби4ам го!

sledko_f>93
02-06-2007, 18:11
Харесвам едно мом4е, а то ме мрази(няма да уто4нявам защо0 Оби4ам го! Наистина! И всеки път щом го видя ме боли! Боли ме, 4е немога да му кажа, 4е го оби4ам пове4е от вси4ко! Боли ме, 4е няма да ме разбере! Немога пове4е така! Немога да живея без него! Всяко нещо ми напомня за него , и за това какво е било когато бяхме "приятели"! И аз се 4увствам виновна за това което стана :smt010
Неискам да живея без него и осъзнавам, 4е никой не ми е бил толкова близък колкото него! Липсва ми, дори да не е мой! Оби4ам го!
Да не мислиш,4е някой ще ти каже нещо? Толкова ми стана тъжно, 4е и аз незнам какво да ти кажа освен да бъдеш силна! Така си го написала, 4е наистина ме раз4уства!

koalka
02-06-2007, 18:25
Харесвам едно мом4е, а то ме мрази(няма да уто4нявам защо0 Оби4ам го! Наистина! И всеки път щом го видя ме боли! Боли ме, 4е немога да му кажа, 4е го оби4ам пове4е от вси4ко! Боли ме, 4е няма да ме разбере! Немога пове4е така! Немога да живея без него! Всяко нещо ми напомня за него , и за това какво е било когато бяхме "приятели"! И аз се 4увствам виновна за това което стана :smt010
Неискам да живея без него и осъзнавам, 4е никой не ми е бил толкова близък колкото него! Липсва ми, дори да не е мой! Оби4ам го!
Да не мислиш,4е някой ще ти каже нещо? Толкова ми стана тъжно, 4е и аз незнам какво да ти кажа освен да бъдеш силна! Така си го написала, 4е наистина ме раз4уства!Защо да не й кажат, аз ще й кажа.Няма ли някаква вероятност да се сдобриш с това момче и да му покажеш, че наистина не си лош човек, да поговориш с него.Ако той наистина разбере, че няма смисъл от това да те мрази и наистина не го заслужваваш, ще си промени отношението към теб.Явно много те боли от станалото, но опитай се да намериш сили да се бориш за него, а ако не стане просто се опитай да го забравиш.Друго не можеш да направиш...

iiirish
02-06-2007, 18:36
всяко приятелство може да се поднови стига и двете страни да направят усилия за това. покажи му, че държиш на него, опитай се да се сближите отново, направи го пак свой приятел, а за другото... времето ще покаже как могат да се развият нещата. като за начало примерно можеш да го поканиш да излезете на по кафе чисто приятелски да си поговорите. ако ти откаже веднъж, не се предавай ;) човек трябва да се бори за това, което иска да постигне!

4epHo0KaTa_Lady
02-06-2007, 18:44
Razbiram te napulno..Bila sym v syshoto polojenie!!! :( Samo shti kaja da ne se otchaivash i che edin den shte budesh s nego!!!az sega sym s tva momche zaradi koeto tolkova mn stradah predi i mi e super qko..Taka che macka gore glavata i shte vidish che shte ste zaedno .. Uspeh i ne se otchaivai !!!! :) :) :)

FiRe_LaDy
02-06-2007, 18:59
Mi osven da ti kaja da bydesh silna i da se borish.Da ne se otkazvash.Pomychi se otnovo da bydete priqteli.Chrez obshti poznati se dokopai do nego.Pomychi se da mu obqsnish che mnogo te boli ot tova koeto e stanalo.Dano te razbere i ti prosti.

deskata1703
02-06-2007, 19:02
Мило момиче,като чета все едно чета собствената си история... :smt010 Наистина можеш да си сигурна, че има поне един човек (не само един де,и други бяха изразили съчувствие),който знае какво ти е на сърцето. И аз като теб го обичам(осъзнавам колко е сериозна тази дума и не я употребявам често,но за него важи), а на него не му пука.И ние бяхме "приятели", но заради една моя глупава грешка на рождения ми ден,тои вече "не ме познава" на улицата. Спомените непрекъснато нахлуват в главата ми като че все едно искат да ме заболи повече и повече... :smt009 Само ще ти кажа,че рано или късно ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА, можеш да бъдеш сигурна че скоро,много скоро,за всяка една твоя сълза ще дойде възмездие.Горе главата, погледа напред и само напред :roll:

honda^
02-06-2007, 19:32
Мога да ти кажа само, 4е май 6те е най-добре да му се извини6(за тва, което си направила, каквото и да е било то). Постарай се да си върне6 приятелството му. А това, 4е не може6 да живее6 без него, са пълни глупости. Може6 и о6те как! Просто трябва да си силна и да продължава6 напред! Успех!

seksi_kote_f
02-06-2007, 19:42
kogato nqma6 edno ne6to to li lipsva mn pove4e i nai ve4e kogato znae6 4e toi nqma da e nikoga tvoi :smt010 produlji napred zabravi minaloto tova e moq suvet

sledko_f>93
02-06-2007, 19:45
kogato nqma6 edno ne6to to li lipsva mn pove4e i nai ve4e kogato znae6 4e toi nqma da e nikoga tvoi :smt010 produlji napred zabravi minaloto tova e moq suvet
Е що пък "никога" да не е нейн? Нищо не и пре4и да се сдобрат, пък в най-лишия слу4ай ще се приятели ако опита! И без това няка какво лошо пове4е да стане!