PDA

View Full Version : Moderated: Възможно ли е някак да е попаднала сперма в мен?



pritesnena
02-06-2007, 17:41
zdraveite.napravo na vuprosa zna4i pravih svirki na gadjeto i..gultah mislq 4e toi ima6e sperma po rucete i me durja za dupeto i anusa.ta vuzmojno li e nqkak e popadnala v men sperma?molq vi bez bazici

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

sexy_tigar4e_MM
02-06-2007, 17:45
zdraveite.napravo na vuprosa zna4i pravih svirki na gadjeto i..gultah mislq 4e toi ima6e sperma po rucete i me durja za dupeto i anusa.ta vuzmojno li e nqkak e popadnala v men sperma?molq vi bez bazici
ne si zabremenqla spokoino. :wink: Speramatozoidite ne mogat da jiveqt v kislorodna sreda... I izobshto v nashta sreda :mrgreen:

koalka
02-06-2007, 17:53
Не си бременна.То да не става толкова лесно.

gabituuu
02-06-2007, 17:53
не може !!!! и айде моля ви се прочетете накой друга книжка ... свирки правиш => достатачно голяма си да се позаинтересуваш как се забременява !!!!! тъпи лапета ! как може беее ?!?!? а и кви са тези родители ...кат не могат да говорят с вас (аз говоря с моите за всичко!) поне да ви купят книжки да прочетете а и как може толкоз простотия да не са знаят елементарни неща :( на 13 знаех повече ... възмутена съм ! :smt071 :smt071 :smt071 невероятно безотговорни!!!! кухи лейки такиа !!!!

Butterfly^
02-06-2007, 18:09
не може !!!! и айде моля ви се прочетете накой друга книжка ... свирки правиш => достатачно голяма си да се позаинтересуваш как се забременява !!!!! тъпи лапета ! как може беее ?!?!? а и кви са тези родители ...кат не могат да говорят с вас (аз говоря с моите за всичко!) поне да ви купят книжки да прочетете а и как може толкоз простотия да не са знаят елементарни неща :( на 13 знаех повече ... възмутена съм ! :smt071 :smt071 :smt071 невероятно безотговорни!!!! кухи лейки такиа !!!!

of za kvo im se nervite postoqnno, ako be6e govorila s maika si ili go be6e pro4ela v knijka shteshe li da pita vyv foruma, ebasi nali za tova e toq forum, da se pita, a ne vseki da naliva akyl na drugite kak trqbvalo da pro4etat knijka, emi ne e namerila knijka ne e pro4ela, mn se draznq taka...

sladunka
02-06-2007, 18:23
oh blagodarq vq bqh dosta pritesnena vupreki 4e vednaga sled tova se izmih.o6te vednaj blagodarq na tezi koito mi otgovoriha bez podigravki i me za6titiha.a kolkoto do onezi koito me izkaraha edva li en tapa 6te kaja 4e sum edva na 16 i hi4 ne sum opitna govorq s maika si za sex,no me e sram da q pitam za tova vse pak kak da i kaja abe mamo pravih svirki ...i t.n.

gabituuu
02-06-2007, 18:27
добре ве! виж колко елементарно е ... отговарям .. не ми пречи че пита...а тва че прави неща за който явно няма никва представа!!!!!нали се сещаш тва кви последици може да има :smt009 затва се ядосвам! едно е да не знайш 'как да достаея максимум удоволствие на приятеля ми' техника няя как да са научи от книжка ,ама е наложително ! задължително!!! да знае как да се пази,да знае с кой какво рискува ... дееба става дума за здравето й а не за наливане на акъли [-X мен коет не са ми го казали сама сам го прочела щот е важно и мисля за себе си и за партньора ми ...


а не ! 'едва на 16' ?!??!??!?! тва оправдание ли е бе ?! аз на 13 знаех повече от теб !!! не те нареждам за спорта и се надяям да се вземеш в ръце и да влезеш в час = да потърсиш и прочетеш повечко по темата !!!! искрено се надявам да го направиш навреме и да няя последствия от неграмотност и тн ...