PDA

View Full Version : Ne me obi4a ve4e,no se zasqga



seksi_kote_f
02-06-2007, 18:32
Razdelih me se s priqteliq mi predi 2 sedmici ](*,) i uj me obi4a6e i t.n samo 4e sum mu bila omruznala :-k i ne uspah da razbera za6to 8-[ I sled kato se razdelih me sled 5 dena pak iska6e da e s men no ne6to stana i se otkaza i se vurna pri biv6ata si (za6toto ne iskal da e sam) i edna ve4er stanaha edni problemi i go pitah ima li 4ustva kum men i toi kaza ne.Sledva6a ve4er bqh na party i se bqhme snimali.Slojih v skype edna moq snimka s edno mom4e i toi po4na da razbitva dali sum se ebala i az go popitah kakvo go int i toi #-o "emi gadno mi e i mi stana kofti" I pak po4na da razpitva dali sum spala s nqkoi i az mu kazah 4e ne go int kakvo pravq i toi mi dade blok.Spored vas tova kakvo zna4i za6to me pita dali sum spala s nqkoi sled kato ne me love ve4e :smt017 ne razbiram ve4e :smt009

koalka
02-06-2007, 18:38
Това момче не те обича, както и ти самата си го осъзнала.Просто може би изпитва ревност, но това непременно не означава, че изпитва нещо към теб или ако изпитва то е много слабо.Ако те обичаше, нямаше да тръгне веднага с друга, така че обяснения не е заслужил и не му ги давай.

iiirish
02-06-2007, 18:46
от ясно по-ясно е, че той нито те е обичал някога, нито сега пък те обича! та това дори не е ревност, а по-скоро наранено его, че толкова бързо можеш да си намериш друг и да го забравиш! може би момчето си е мислело, че ще страдаш с месеци по него ;) има ги всякави! затова не мисли, че те обича или ревнува! по-скоро е засегнато самолюбието му

seksi_kote_f
02-06-2007, 18:53
от ясно по-ясно е, че той нито те е обичал някога, нито сега пък те обича! та това дори не е ревност, а по-скоро наранено его, че толкова бързо можеш да си намериш друг и да го забравиш! може би момчето си е мислело, че ще страдаш с месеци по него ;) има ги всякави! затова не мисли, че те обича или ревнува! по-скоро е засегнато самолюбието му

Dano da e tova i bez tova ima6e mn kompleksi :twisted: vsi4ko se vru6ta kakto se kazva ;(

PerfectStrang3r
02-06-2007, 19:01
Не те обича.. просто не иска да си, нито негова нито на никой друг. Заебавай го.

CVETELLINA
02-06-2007, 19:30
Пфпф тоя пък е много зле бе... :smt017 как може да те пита ти ебала ли си се с някой-Той за каква те мисли,не ми е ясно?!Пък и да си и да не си,тва не му влиза в работата,защото в крайна сметка не ти е никакъв вече.Не мисля,че може да се говори въобще за любов-нито преди,още по-малко пък сега..просто си му наранила мъжкото самочувствие..все пак си била с него,харесвала си го,пък сега вече не е така..и той не може да го приеме,че не е толкова велик за колкото се мисли,тва е според мен.Но както и да е,този не те заслужава,така че продължавай напред и го остави с бившата му...(Пфф и си хваща гадже само,за да не е сам...хах той ако наистина те харесваше,не мисля че щеше да го направи.. :? )

honda^
02-06-2007, 19:39
Той явно е доста объркан по някаква при4ина. А не мисля, 4е те оби4а. За6то те разпитва ли? Ами ревнува. Но не, за6тото те оби4а, а за6тото изпитва 4увство за притежание. Просто не се занимавай и не се ядосвай за него. Не си струва.

FiRe_LaDy
02-06-2007, 19:49
Q go zaebi.Kyv e toi da se dyrji taka s tebe i da ti dyrji smetka akkvo pravish.Jivota si e tvoi.Imal e shansove da e s teb i chast ot jivota ti,no gi e izpusnal.Sega go ostavi da si bie glavata.Ne e edinstven.Nedei se vryshta pri nego i da se mychish da se opraqte.Spored men samo te razigrava ... a edva li go zaslujavash!!!

ThePainIsReaL
02-07-2007, 07:04
Забравяш за него , гледаш напред и си готова , мацка :wink:

Bacard1
02-07-2007, 10:35
Това момче не те обича, както и ти самата си го осъзнала.Просто може би изпитва ревност, но това непременно не означава, че изпитва нещо към теб или ако изпитва то е много слабо.Ако те обичаше, нямаше да тръгне веднага с друга, така че обяснения не е заслужил и не му ги давай.

напълно съгласен!!!!

SeXy_JuLLs
02-07-2007, 11:13
Оооо,душко,я му тегли една майна и да праи квото иска...на теб пука ли ти за него изобщо?!Тва момче те е лъгало,ся го заеби и нека да си говори,да си разпитва и да прави квото иска,ти си свободно момиче,той не ти е никакъв да ти иска сметка за каквото и да било.Айде...давай напред кво се косиш :wink:

tequila
02-07-2007, 11:18
Оооо,душко,я му тегли една майна и да праи квото иска...на теб пука ли ти за него изобщо?!Тва момче те е лъгало,ся го заеби и нека да си говори,да си разпитва и да прави квото иска,ти си свободно момиче,той не ти е никакъв да ти иска сметка за каквото и да било.Айде...давай напред кво се косиш :wink:
опааа браво =D> =D> =D> послушай я :wink: