PDA

View Full Version : Akne??



donkihot
02-06-2007, 18:39
V depresiq sm. Zna4i ne mi kazvaite taka shte si shtoto ne se primirqvam,po-golqmata mi sestra mina prez tozi period i oshte ne se e opraila! Imam akne to4no pod liniqta na kosata kakvo da pravq nz drugade nqmam. vseki den si po4istvam kojata sas spirtove i izlezna. Tuko shto go zabelqzah i naprao se poburkah. Molq vi kajete mi nqkav savet za otarvavane ot tova gadno akne. Dieta sushto moje da mi preporu4ate shtoto sum 4uvala 4e ot sladkoto izlizalo ok shte go spra tva ne e problem za men. Drugo molq vi pomognete mi.

ps na 14 sum

Blagodarq na tezi koito shte mi pomognat predvaritelno!

Lorraine
02-07-2007, 09:01
в аптеките изготвят лосиончета за акне,най-добре иди и попитай :)

sexa_na_kompleksa
02-07-2007, 09:18
Ми най-добре е да отидеш на дерматолог,той ще ти препоръча нещо като за твойта кожа.А това дето го казваш,че излизало от сладкото-ми и аз съм го чувала,но не мисля,че е много вярно.Има много други причини.А и то си е съвсем нормално да имаш акне,когато си в пубертета.Няма място за притиснения,нито си първата,нито си подледната,която има акне :) Просто трябва да си намериш някой по-ефикасен лосион или крем :)

02-07-2007, 09:42
Dermatolog!!
A tova za sladkoto si e mnogo vqrno - specialno s 6okolad sam testval...1 6okolad i na drugiq den ne mi se vijda kojata :lol: Zatova ve4e ne qm 6okoladovi izdeliq :D

sexa_na_kompleksa
02-07-2007, 10:00
Еми може да се появява ако ядеш много шоколад.А ако хапнеш нещо мъничко не ставаш цялата в некви пъпки,нали? :) Но не може да не ядеш шоколад или пък други сладки неща,защото все пак сладкото дава енергия,а и всичко е полезно в умерени количества ;) (е без цигарите и дрогата :-D )

nqkoi _
02-07-2007, 12:12
здрасти вземи си скинорен италиянско кремче около 20лв. доста ефикасно гарантирам ти за около две седмици маха акнето но после трябва да продължиш да се мажеш още толкова за да лекуваш кожата :) доста е добро \:D/ [-o<

donkihot
02-07-2007, 12:36
mersi mnogo,dneska bqh na dermatolog,lekarkata mi predpisa silicilov spirt shte vidim dano se mahnat. misi na vsi4ki

ProstoAz
02-07-2007, 13:20
mersi mnogo,dneska bqh na dermatolog,lekarkata mi predpisa silicilov spirt shte vidim dano se mahnat. misi na vsi4ki

С този отговор считам темата за приключена! :wink: