PDA

View Full Version : Страх ?



02-06-2007, 19:15
Ще започна отначало обичам едно момиче което преди искаше да ходим но заради мен не стана нищо не бях готов.
Сега тя има приятел които обича но мисля че има още чуства към мен но я е страх да започне всичко отначало и може би не е сигурно че ще се получи нещо с мен и не иска да рискува неината дългогодишна връзка?
Какво мислите?
Вече ми е писнало! ](*,)

koalka
02-06-2007, 19:21
Говори все пак с нея, но не съм сигурна, че ще има ефект, тъй като тя е от доста време с това момче и щом до сега нищо не е направила...Но пък нищо не е сигурно.За това по-бързо ставай готов за връзки, защото обикновено после ти започваш да я харесваш, но тя, както виждаш, е заета.

honda^
02-06-2007, 19:24
Мисля, 4е с това моми4е няма да се полу4ат не6тата м/у вас и просто трябва да си я избие6 от главата :cry:

02-06-2007, 19:25
Забравих да добавя че те не са в отлични отношения с него.

А и директен подход според мен ще е втората ми грешка...

4epHo0KaTa_Lady
02-06-2007, 19:26
Nai dobre pogovorete i se izqsnete!!!Nqma smisul ot dogatki.. Uspeh :P :P :P

FiRe_LaDy
02-06-2007, 19:27
izlezte samo dvamata i pogovori s neq,no az mislq che nqma smisal tyi kato ti sam kaza che tq obicha priqtelq si i ne iska da riskuva.Ama nishto ne gubish ako opitash .. taka che deistvai. :wink:

02-06-2007, 19:33
Мисля, 4е с това моми4е няма да се полу4ат не6тата м/у вас и просто трябва да си я избие6 от главата :cry:
Просто имам чуството че трябва да опитам.
А и никоя друга неможе да ме "зариби".

priti_kiti
02-06-2007, 19:33
Като начало нема да е зле да се научиш да слагаш препинателни знаци, щото тряяше пет пъти да ти прочета написаното, за да го разбера..

Уотевър, според мен най-правилно е да не им се месиш докато не се разделят окончателно, все пак нямаш прави да им се пречкаш..
а пък и не си сигурен в чувствата й, така че може и да се заблуждаваш.. с една дума, не прави прибързани неща.. изчакай да видим времето какво ще покаже ;)

Fucking_Bitch
02-06-2007, 19:35
Най-хубаво наистина да приказваш с нея...и подяволите не може да обича хем приятеля си хем теб!! ](*,) ](*,) ](*,)

iiirish
02-06-2007, 19:40
нищо не губиш ако опиташ поне да говориш с нея и да й изясниш чувствата си. дори и да те отреже поне съвеста ти ще е спокойна, че си опитал, а не един ден да се чудиш "ами ако й бях казал какво щеше да стане!?" ;)