PDA

View Full Version : мина 12часа



loshroditel
02-06-2007, 21:06
Гледам доста хора има във форума,въпреки че мина 12.Разрешават ли ви да стоите до толкова късно?

ProstoAz
02-06-2007, 21:15
Когато съм на училище първа смяна и трябва да ставам в 6 без 15 (както в момента) - не. :lol: Защото винаги се оплаквам как не мога да се наспя като хората и т.н. #-o Но това не ми пречи да си седя сега, нали така?
Иначе никакъв проблем няма. Дали ще съм вкъщи пред компютъра, пред телевизора, на някой купон или кръчма няма никакво значение. Не очакват да си лягам със Сънчо. :shock:

Какво става с Вашия тийнейджър?

Boot
02-06-2007, 21:21
Наще много добре знаят, че през това време на денонощието съм много по-работоспособна, освен това ми е по-спокойно и мога да си свърша нещата, за това проблеми не правят. (е има го редовното бучене, ама като цяло сме се разбрали)
Просто съм им обяснила, че са ни различни режимите и се разбрахме като бели хора.

loshroditel
02-06-2007, 21:21
Драго ми е да си кореспондираме,харесвам стилът ти.Тинейджъра е твой набор и доста ме ядосва.Ето днес спорим за часът за лягане.

02-06-2007, 21:22
Когато съм на училище първа смяна и трябва да ставам в 6 без 15 (както в момента) - не. :lol: Защото винаги се оплаквам как не мога да се наспя като хората и т.н. #-o Но това не ми пречи да си седя сега, нали така?
Иначе никакъв проблем няма. Дали ще съм вкъщи пред компютъра, пред телевизора, на някой купон или кръчма няма никакво значение. Не очакват да си лягам със Сънчо. :shock:

Какво става с Вашия тийнейджър?
А защо не си си лягаш?Не е ли по-добре да се наспиш като хората и на сутринта да се чувстваш добре?

ProstoAz
02-06-2007, 21:25
Аз мисля, че всеки поне това може сам да си преценява. :) То си е за него.
Еййй, изгонихте ме. След малко лягам. :lol:

02-06-2007, 21:39
Аз мисля, че всеки поне това може сам да си преценява. :) То си е за него.
Еййй, изгонихте ме. След малко лягам. :lol: =D> Напротив!Помогнахме ти утре да се чувстваш по-пълноценна и свежа.

loshroditel
02-06-2007, 21:42
=D> =D> =D>

02-06-2007, 21:45
=D> =D> =D>

Нещо ме съмнява да си родител :---) :roll: :-$ :-s

Fucking_Bitch
02-06-2007, 21:58
ХаХа и какаъв е проблема?Освен че след години ще носим очилца,карай тогава ще му мислим.. :lol: :lol:

koalka
02-07-2007, 05:32
Ами честно казано не ги пита никой.Просто аз ще ставам рано на другата сутрин и си е мой проблем.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-07-2007, 06:03
pri bashta mi si sedq bez da si lqgam v pove4eto slu4ai.. tuk kompa e nad glavata na maika mi i iskam ili ne trqbva da se suobrazqvam... legne li si izgasqm kompa :roll:

Jamalska
02-07-2007, 06:59
Ми случва ми се често да мрънкат ама то е в следствие на кофти оценките(които били в следствие на кисненето до късно на компютъра)...Е като съм 2ра смяна мога да поседя до 1-2 и да стана в 9-10 ама първа смяна в 10 вечерта вече си мечтая за леглото... :/

vignete
02-07-2007, 08:07
на мен редовно ми врътват бушона и ми се обяснява какъв непрокопсан боклук съм, независимо, че си късам гъза да изкарвам добри оценки и да се правя на примерна... :roll:

случаен
02-07-2007, 11:11
=D> =D> =D>

Нещо ме съмнява да си родител :---) :roll: :-$ :-s

Родител е и то много добър. Не знам защо тка се самоквалифицира?
Въобще кой родител, който е лош се интересува така от тийн пробемите, чете и пише в тийн форуми и се допитва до връстниците на детето си за неща, които го вълнуват или притесняват.

sexa_na_kompleksa
02-07-2007, 11:28
Баща ми не ми казва кога да си лягам,но обикновено си лягам към 10,щото сутрин трябва да ствам рано и ако съм си легнала по-късно,не мога да се дигна от леглото...

bawdy talk
02-07-2007, 12:37
Да защо да не ми позволяват и на 9 год. пак ми позволяваха!
Аз от както се помня винаги късно съм си лягъл и късно съм ставал.
Днес за училище пак закъснях защото късно си легнах и не можах да стана в 6:3.Вече като вляза в стаята и не питам дали може да остана в час а направо влизам те хората ме свикнаха :lol:

meri88
02-07-2007, 17:11
na men da....

even_in_death
02-07-2007, 18:30
Ми случва ми се често да мрънкат ама то е в следствие на кофти оценките(които били в следствие на кисненето до късно на компютъра)...Е като съм 2ра смяна мога да поседя до 1-2 и да стана в 9-10 ама първа смяна в 10 вечерта вече си мечтая за леглото... :/

И при мен е така положението :>

Just_One_Girl
02-08-2007, 05:30
Не, не ми викат за лягане. Майка ми ми е казала като искам да седя, после на мен ще ми се спи. Права си е и си правя сметката...
До автора, нарекъл се лош родител:
Да спориш с тийнейджър за час за лягане си е равно на самоубийство. Остави го като иска да си седи до късно, но сутринта се погрижи да стане, ако не иска сам. Сутрин като не ми се става майка ми започва да ми звъни и ако след 15 минути още не съм станала идва и най-безцеремонно ми прибира завивката... Как да спя на студено... Ставам ;)
Пробвай нещо такова, поне затова да не се карате :)

FikyScHetOo
02-08-2007, 16:15
Ми едно време, когато бях по-мъничка ме караха да си лягам в 22:30 :) А аз гледах "От местопрестъплението" (или "Лас Вегас" ) и имаше спорове по-дълги дори от оставащите 20 мин от филма. И накрая майка ми гасеше телевизора, аз бях ядосана (тя бясна) и всички заспивахме...
После почнах да гледам Шоуто на Слави и споровете бяха да си лягам към 23часа :) и Споровете бяха "Искам да гледам госта" "Лягай си, утре няма да можеш да стваш"...
После лека полека почнах д асе заглеждам и по филмчето след Слави и неусетно незабелязах,че вече не ми правят проблем. Сега (понеже бях първа смяна) разбоворите бяха "Няма ли да си лягаш" "Добре дееее след малко си лягам" и така...минаваше повечко време и майка ми заспиваше и аз си лягах по-късничко. Иначе ставането - баща ми ме буди...и аз дори да заспя някак ставам не повече от 20 мин след като съм заспала и се оправям мнооого набързо и не закъснявам. :)
Иначе нем ми правят проблем, може би защото няма смисъл ;)

sledko_f>93
02-08-2007, 16:17
Гледам доста хора има във форума,въпреки че мина 12.Разрешават ли ви да стоите до толкова късно?
Амиии...... те наще седят до към 2-3, така4е, те нямат нищо против (йей) Е, аз рядко седя до покъсни, но кат се слу4и не ми се каррат ;)

ABSOLUTme
02-08-2007, 16:35
Вече като вляза в стаята и не питам дали може да остана в час а направо влизам те хората ме свикнаха :lol:

i az bqh taka :lol: :lol:
a kolkoto do lqganeto-mrunkane vinagi e imalo,samo,che da se stiga do krainosti kato naprimer da mi izkliuchat toka..mislq che ne se e sluchvalo.a i vse pak az sum suvestna,ako imam vajna rabota na sl den,za koqto trqbva da sum sveja,nikoga ne bih vidqla do kusna doba :wink:

02-08-2007, 21:11
цаката е вечер да си лягаш късно , и да си поспиш пърите 1-2 часа в училище \:D/

LSD^Lady
02-08-2007, 21:15
Наще нищо не ми казват по този въпрос , но сега 2-рия срок ще съм първа смяна и май няма да е зле да лягам по рано.... всъщност то не ми пречи де , ще ида недоспала и ще си доспивам в часовете :)

shadow4e
02-08-2007, 21:45
Не бих казала, че ми правят проблеми, но има реплики "Лили, лягай си, че вече е късно" отстран на майка ми, която се е събудила към 3 часа и гледам до 4-4 и нещо най-късно да съм легнала, когато съм втора смяна. Когато не съм на у-ще, може и до 5 и нещо да си стоя, случва се. Но когато съм първа смяна, не издържам и гледам в 1-2 часа да съм в легнало положение.

OtherDimension
02-08-2007, 22:46
Страдам от безсъние..на ден спа по 2 часа :D

и аз така .. а е супер вредно за здравето тва :smt019

ge0rg1ev-
02-09-2007, 08:48
На мен пък до към 14-15 год възраст ми правеха проблем нашите. Смисъл те си определяха някакъв час за лягане, ама кой ги слуша. Винаги съм си лягал когато си искам, независимо дали ми се спи или не. Сега съм на 17 и проблемиете, които ми създават са най-мн от сорта - "КЪсно е, няма ли да си лягаш?", при което аз най-мн да кажа - "Ей сега" и да си легна, когато ми скимне. Е, все пак гледам когато съм на даскало следващия ден най-мн до 24:00 да съм си легнал, че имам да ставам в 6:30. Обаче дойде ли петък и събита си лягам определено след 24:00.

ПС - Аз също мисля, че самоупределилият се за лош родител всъщност не е, защото и аз мисля, че кой лош родител би тръгнал да интересува как да реши проблема с тиинеджъра вкъщи. Обаче аз всъшност не познавам този човек, така само мога да гадая. Нещата не винаги са такива каквито изглеждат.

Peace.

My_Infernal_Majesty
02-09-2007, 08:53
Първия срок- като трябваше да ставам в 6,30 си лягах към 12, но много пъти и по-късно, обаче адски трудно ставах и ми беше за урок щото имах адски голяма липса на сън.
Сега съм втора смяна и всичко ще е по-добре /е не всичко де/ но поне нашите няма да ме карат да си лягам преди 12.

gerinceto
02-18-2007, 10:39
Ами честно казано не ги пита никой.Просто аз ще ставам рано на другата сутрин и си е мой проблем.

alkobalko
02-18-2007, 14:11
Никой не ми казва кога да си лягам и до колко часа да стоя пред компютъра.

02-19-2007, 12:39
Зависи в какво настроение са родителите ми,случвало се е направо от контакта да изключат компютъра,случвало се е няколко пъти да идват и да се карат,също така и да ме оставят да седя.Много често измислям,че правя нещо ''важно'' или търся нещо за училище и ми дават да седя повече :lol: .Е то аз сама си осъзнавам,че не хубаво за очите и че си губя времето най-често,но пък за сметка на това разпускам добре и ми е приятно... :D

CrazyWitch
02-19-2007, 13:26
=D> =D> =D>

Нещо ме съмнява да си родител :---) :roll: :-$ :-s

Родител е и то много добър. Не знам защо тка се самоквалифицира?
Въобще кой родител, който е лош се интересува така от тийн пробемите, чете и пише в тийн форуми и се допитва до връстниците на детето си за неща, които го вълнуват или притесняват.

Да, и аз така мисля :) .

По темата:
Имам си стая, след 4 дни ставам на 18 (не, че има голяма файда от това;) ) рядко са ми забранявали неща които съм искала да правя.
За вечерния ми час.. или час в който да лягам да спя никога не са ми налагали.
За даскалото не са ми правили проблеми. Казали са ми след 5-6клас, че ако реша да уча да се стягам, ако ли не.. аз си решавам.
Не съм една от най ученолюбивите, но за това си имам други цели които не са свързани с учението, но мисля, че ще се получи нещо :)
Айде.

младежа18
02-19-2007, 14:45
Моите родители ми взеха стаята,сега баща ми спи там,да не хърка на майка ми.Майка ми спи в хола,аз също спя в хола.
Станах на 18 години,а ми мелят за всяко нещо на главата.За лягането,късно си лягам незнам какво там,трябвало да си лягам 10 часа сега като съм 1-ва смяна,вдигат ме от компютъра рано,баща ми си ляга и спи,аз кибича 2 часа пред телевизора,заспивам като скот и това ми е живота.Е това са лоши родители,разбра ли лош_родител.Да не говорим какво става като мине 9:30 вечерта и съм с приятели навън...Гледам часовника и като се прибера към 10:30 се почва мрънкане.Кво да ги правиш такива психари бе мамка им!

malkoto^f
02-19-2007, 15:51
lqgam si kogato poiskam,no gledam da e ranichko,zashtoto sam parva smqna i trudno se sabujdam :smt006

loshroditel
02-21-2007, 13:22
Съжалявам"младежа18" че са ти толкова кофти родителите.Може би ,ако поговориш с тях ще намерите някакво разумно решение.Искрено се надявам!
А за нас-откакто минахме първа смяна нещата се нормализираха.При това сутрешно ставане рядко изкарва до 12.00.