PDA

View Full Version : Къде в София да я заведа на Св. Валентин на по спокойно?



;)))
02-06-2007, 21:09
Искам да е спокойно местенце да си изкараме романтична вечер...

02-06-2007, 21:44
u was?

02-06-2007, 23:24
u was?

Не съм от София а ще сме в там на 14'ти... :|

svetlidim
02-06-2007, 23:33
В някое хотелче...или по-луксозен ресторант.По-луксозен ,щото не всеки може да си го позволи и ще е по-тихо.От друга страна всеки ще иска да заведе гаджето/жена си на по-романтично място,без да му пука дали ще се охарчи,та в ресторантите може и да е бъкано. :-k

koalka
02-07-2007, 05:10
Ами в София все ще има хора...Например заведи я в някой ресторант или отидете у тях.

02-07-2007, 10:37
Идеята е да е на накакво място смисъл да не е супер лудница или некаква кръчма, примерно едно голямо меко и удобно сепаре, приглушена светлина и бутилка вино ;) Това се иска... :wink: Ако имате предложения дайте :)

GLeZoRanA
02-07-2007, 10:41
http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1

gangbang
02-08-2007, 06:10
В София няма спокойни места, където да я водиш. Освен в много елитно заведение да резервираш сепаре... Ама требва да си некой Жоро Главата за тая работа.
Голем избор немаш. Мисли нещо по-перспективно и романтично. .. стая в хотел :-D

minimalist
02-08-2007, 08:13
стига с тия хотели уе, да нема да се помпят хората...
баце, в квартал Симеоново има една уникална сладкарница - Виенския салон...моа със сигурност да ти кажа...че сладкарници неделя моат само да им духат праха на тия типове...3 етажа място..ядене и пиене каквото ти душа сака...на приемливи цени...
цъкнете по една тортичка...стиа с тва ебане...винаги мое се наебете...ма не винаги мое да хапнете там...определено си заслужава...караш по симеоновско нагоре нагоре...и като стигнеш вече квартала...питай някой щото нема как да ти го обясня точно къде се намира..тя е известна знаят я там...

bungle
02-08-2007, 08:19
стига с тия хотели уе, да нема да се помпят хората...
баце, в квартал Симеоново има една уникална сладкарница - Виенския салон...моа със сигурност да ти кажа...че сладкарници неделя моат само да им духат праха на тия типове...3 етажа място..ядене и пиене каквото ти душа сака...на приемливи цени...
цъкнете по една тортичка...стиа с тва ебане...винаги мое се наебете...ма не винаги мое да хапнете там...определено си заслужава...караш по симеоновско нагоре нагоре...и като стигнеш вече квартала...питай някой щото нема как да ти го обясня точно къде се намира..тя е известна знаят я там...

Много е яко там. :-D

Иначе за сепаре... аз знам къде има и е сравнително спокойно, но е в "Младост" 2 . Не ми се вярва да се разкарвате специално до СЕЛО Младост , за да пието по 3-4 чаши вино.

minimalist
02-08-2007, 08:24
стига с тия хотели уе, да нема да се помпят хората...
баце, в квартал Симеоново има една уникална сладкарница - Виенския салон...моа със сигурност да ти кажа...че сладкарници неделя моат само да им духат праха на тия типове...3 етажа място..ядене и пиене каквото ти душа сака...на приемливи цени...
цъкнете по една тортичка...стиа с тва ебане...винаги мое се наебете...ма не винаги мое да хапнете там...определено си заслужава...караш по симеоновско нагоре нагоре...и като стигнеш вече квартала...питай някой щото нема как да ти го обясня точно къде се намира..тя е известна знаят я там...

Много е яко там. :-D

Иначе за сепаре... аз знам къде има и е сравнително спокойно, но е в "Младост" 2 . Не ми се вярва да се разкарвате специално до СЕЛО Младост , за да пието по 3-4 чаши вино.


Бънги, мерси че ме подкрепяш в мнението ми, наистина е уникална...
Виждам че все повече започваме да се разбираме с тебе :-D, колко викаш е сериозна тая работа с твоя приятел, щото съм ти отявлен фен, както още вчера ти казах :oops:

malka_sladuranka
02-08-2007, 11:05
София...спокойно....Св.Валент ин... [-X Такова животно нема...