PDA

View Full Version : Да споделя...и да получа сьвет?



Sfrg
02-06-2007, 21:11
Здравейте,Реших да споделя сьс Вас проблема си по-простата причина че не ме познавате и ще бьдете абсолютно безпристрастни.От близо 3 месеца сьм с едно момче,но нещо ме гризе отвьтре,че ми изневерява с бившата си приятелка(с която са живели заедно)Отношенията между нас двамата вьрвят повече от прекрасно(с нищо не ми е показал че не иска да е с мен),но наскоро научих от приятели че той се е срещал с нея .Доколкото знам пьрвият пьт са пили кафе,а вторият пьт той е отишьл при нея да я види.На няколко пьти повдигам тази тема пред него,а той ме успокоява че между тях нямало нищо....че бил зрял човек и знаел какво точно искал-именно мен!Има и нещо друго това момиче постоянно му праща смс-и,и му звьни..но той не й вдига пред мен!Има ли нещо между тях(или просто е раздвоен) според Вас?Или това момиче много упорито се опитва да ни раздели?

bibonka
02-06-2007, 21:22
Доверие,имай му доверие...накарай го да и вдигне пред тебе,ако се съгласи чуй какво говорят.Сама ще стигнеш до извода.Ако откаже да вдигне,извода е ясен...има нещо и се крие..Може да е раздвоен при вторият вариант,може и да деиствително да крие нещо...Ако толкова много ревнуваш му кажи да не излиза с нея,че не ти е приятно и ти става гадно и те боли.Има и друг вариант,накарай го да излезете тримата и се разберете като големи хора.Нека ти каже всичко,каквото и да е.Понякога истината е малко по безболезнена..Ти избираш...Варианти много,но истината е една...Успех!!!

Fucking_Bitch
02-06-2007, 21:35
Ако продължава в същия дух,може ид а успее да ви раздели.Според мен не трябва да вярваш на думи...Три месеца не са малко,но не са и много...По добре намери начин да разбереш истината и то по-скоро...

koalka
02-07-2007, 05:22
Кажи му, че не искаш и не ти е приятно да й отговаря на смс-ите и обажданията, защото ревнуваш.Освен да му повярваш не знам какво друго можеш да направиш.Той иска да е с теб и може би някои неща си ги въобразяваш до някаква степен.Не му вдигай скандали, та да не се окаже, че вече не иска да е с теб.

_candy_girl_
02-07-2007, 07:37
ти прецени дали може да му имаш довери може просто да са приятели,но не мисля че някои от форума би ти казал само ти може да разбереш това

iiirish
02-07-2007, 09:40
какво значи "дали се опитва да ни раздели"? в крайна сметка той я търси, той излиза с нея на кафета по свое желание. тя не го е дърпала за косата да са заедно. така че ако има вина, не я търси само в нея ;) следващия път когато повдигнеш въпроса за нея поискай да говорите напълно сериозно и той да ти обясни какво именно иска от нея - приятелски отношения или нещо повече! покажи му ясно, че ревнуваш и че това негово желание да е с нея може напълно реално да провали връзката ви! дано тогава осъзнае на къде се е запътил ;)

HopeLesss
02-07-2007, 09:44
Кажи му, че не искаш и не ти е приятно да й отговаря на смс-ите и обажданията, защото ревнуваш..

Никой мъж не обича да е контролиран и да му се казва какво, с кого и как да го прави. В крайна сметка и аз да съм и аз няма да търпя гаджето да ми казва с кой да излизам и с кой не. Ако твоя търпи да го юркаш, то не всички мъже са такива

По темата - Тук никой не може да ти каже реалната причина защо той излиза с нея. Всичко е възможно - може да иска да поддържат някакви нормални приятелски взаимоотношения, но може и да иска да се върне при нея, защото ти си му омръзнала. Каквото и да е, ти трябва да го разбереш от него. Сядате една вечер и изяснявате положението. Но не му се нахвърляй все едно е сторил смъртен грях, защото накрая ти ще излезеш виновната (като му нямаш доверие), ако той наистине те обича и иска просто да бъде приятел с бившата.

ferendzia
02-07-2007, 10:22
izklu4itelno vajno e 4e ne6tata m/u vas sa super!prosto prodyljavai taka!dokato ti mu dava6 ne6to ot koeto ima nujda nqma za6to da se pritesnqva6...i 6tom te drazni blizostta im go pomoli (milo!!!) da si ograni4i kontaktite s neq...obqsni mu 4e se pritesnqva6..6tom iska teb 6te te razbere!ne se trevoji izli6no..ako vseki pyt 6tom mine pokrainego 1 "dobra offerta" ti izpada6 v panika...ne6tata nqma da vyrvqt!prosto se radvai na tova koeto ima6!nai-stybilnite vryzki sa tezi v koito nqma revnost,nqma taini....prosto si gledate kefa zaedno!vse pak pomisli si 4e i toi ima nujda ot kontakti ...i ako mn dyrji na neq kato 4ovek ne e redno da gi ograni4ava6...uspeh!

Bacard1
02-07-2007, 10:30
Здравейте,Реших да споделя сьс Вас проблема си по-простата причина че не ме познавате и ще бьдете абсолютно безпристрастни.От близо 3 месеца сьм с едно момче,но нещо ме гризе отвьтре,че ми изневерява с бившата си приятелка(с която са живели заедно)Отношенията между нас двамата вьрвят повече от прекрасно(с нищо не ми е показал че не иска да е с мен),но наскоро научих от приятели че той се е срещал с нея .Доколкото знам пьрвият пьт са пили кафе,а вторият пьт той е отишьл при нея да я види.На няколко пьти повдигам тази тема пред него,а той ме успокоява че между тях нямало нищо....че бил зрял човек и знаел какво точно искал-именно мен!Има и нещо друго това момиче постоянно му праща смс-и,и му звьни..но той не й вдига пред мен!Има ли нещо между тях(или просто е раздвоен) според Вас?Или това момиче много упорито се опитва да ни раздели?

ми булка изневерявати не искам да ти го кажа така ама съм напълно сигорен че ти изневерява...нищо че не те познавам просто се осеща че има нещо нередно в тва......не е само до доверието явно тои оше иска да има нещо с бившата...опознаи я смисал разбери какъв човек е била иот там ше ти додие отговора...смисал ако си е падала кървенце нишо чудно само да се чукат.....!!!!!!

koalka
02-07-2007, 10:37
Кажи му, че не искаш и не ти е приятно да й отговаря на смс-ите и обажданията, защото ревнуваш..

Никой мъж не обича да е контролиран и да му се казва какво, с кого и как да го прави. В крайна сметка и аз да съм и аз няма да търпя гаджето да ми казва с кой да излизам и с кой не. Ако твоя търпи да го юркаш, то не всички мъже са такива

По темата - Тук никой не може да ти каже реалната причина защо той излиза с нея. Всичко е възможно - може да иска да поддържат някакви нормални приятелски взаимоотношения, но може и да иска да се върне при нея, защото ти си му омръзнала. Каквото и да е, ти трябва да го разбереш от него. Сядате една вечер и изяснявате положението. Но не му се нахвърляй все едно е сторил смъртен грях, защото накрая ти ще излезеш виновната (като му нямаш доверие), ако той наистине те обича и иска просто да бъде приятел с бившата.Ясно е, че не обича, но ако наистина на нея й е неприятно и на него не му е толкова важно да му се обажда и да поддържат някаква връзка, може да не е толкова голям проблем да не го прави.Естествено, не е въпроса да му забрани, а да го помоли да сведе обажданията си и смс-ите до минимум.И за него няма да е проблем, ако не изпитва нищо към това момиче.Не, в грешка си-не търпи да го юркам, но и не съм си го позволила никога.Но би се съобразил с мен, ако го ПОМОЛЯ да говори по-малко с бившата си.Не е въпроса до юркането, а до разбирането. :wink: Изключваме възможността, която си посочила да бъдат приятели с бившата и само това, но той трябва да й покаже, че наистина е така, а не да го крие от нея.

iiirish
02-07-2007, 10:41
престани вече да се обясняваш! момичето много добре ти каза какво има предвид! гледай да не я засичаш повече ;)

koalka
02-07-2007, 10:47
престани вече да се обясняваш! момичето много добре ти каза какво има предвид! гледай да не я засичаш повече ;)Не знам на кой говориш, но ако има нещо да кажеш, го кажи на ЛС :wink: И кой кого е засичал така и така не можах да разбера.

iiirish
02-07-2007, 10:49
престани вече да се обясняваш! момичето много добре ти каза какво има предвид! гледай да не я засичаш повече ;)Не знам на кой говориш, но ако има нещо да кажеш, го кажи на ЛС :wink: И кой кого е засичал така и така не можах да разбера.

мерси че ми прати лс ;) невероятно внимание ми оказваш :-D

SeXy_JuLLs
02-07-2007, 10:51
Опитах се да си представя ако бях в твоята ситуация какво щеше да се случи...1фо,щях да си съсипя нервите,но виждам,че ти вече си стигнала до тоя етап,щом търсиш помощ от форума.2ро,нямаще да издържа дълго така и някой ден ще избухна и на един дъх ще му кажа сичко което ме тревожи...а после ще ми се иска да се скрия някъде и да се спукам от рев.Както и да е-кажи му кво те тревожи.Кажи му всичко,както си е,както ти го чувстваш щото после що се разделяли двойките-единия не казва на другия къде бърка,за да може другия да се промени...направи тая стъпка.Така поне ще снаеш какво той наистина иска.

02-07-2007, 14:55
Благодаря на Всички,че се опитахте до някаква степен да ми помогнете :roll: Искам да Ви кажа и др нещо-Говорих наистина много сериозно с приятеля си и той ме увери че няма нищо с нея.Мммм....и докато си говорехме с него ТЯ пак му звьнна и този пьт за мое очудване ТОЙ И ВДИГНА(от този разговор които проведоха напьлно се убедих,че тя е в миналото)И какво излиза само кьдето се тормозех напразно :roll:

{Sweety_f}
02-07-2007, 16:34
направи скандал на тая...и виж дали всичко ще продължава така...ако е така значи трябва да говориш е мн сериозно с него..