PDA

View Full Version : изненади



Nobody`home
02-06-2007, 22:41
Здравейте....значи темата е:Яки и нестандартнни изненади за рождените дни на нашите половинки.... :-D Тук важат както за момичета,така и за момчета,но тъй като съм момиченце биха ми били полезни идеите за изненада на любимия(пък и сега ще ми се наложи след няколко дни да правя изненада) :smt008
Хубаво е да не се ограничаваме само в интимен план..... знам ли даваите идеи,че подаръците не са толкова сложни колкото начина по който ще накараме любимия човек да се чувства специален в разгара на купона! O:) Някой може да разкаже и някоя изпипана и вече пробвана рецепта,като излизане от торти и подобни сладкарски изделия :wink: .....туй от мен стига съм ръсила акъл! Ваш ред е :smt016
P.S. предварително се извинявам ако има такава тема,аз уж гледах,но така и не видях .... :smt017

HopeLesss
02-06-2007, 22:47
Как ви е хубаво да копирате нечия чужда идея? В крайна сметка става въпрос за вашата половинка, а не за някой напълно непознат. Идеи колко искаш, всичко зависи от характера на човека до теб, от това какво харесва и как би реагирал на изненадата.

www.lovingyou.com

Разрови се в този сайт. Има интересни неща и може да 'копираш' нещо... Но моя съвет е да напрегнеш сивото вещество и да измислиш нещо готино. Със сигурност накрая ще си много по-доволна.

П.П. За рождения ден на бившия ми приятел му бях направила един колаж с наши снимки, изрезки от списания и т.н. Мисля, че му хареса - ето ти една идея.

teenkopele
02-08-2007, 07:55
За момче...ако е фен на бирата, взимаш една каса, пълна с любимата му бира, връзваш я с червена панделка и му я подаряваш. Със сигурност ще се изкефи! :-D :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
02-23-2007, 12:45
За гаджето - подаряваш му твои прашки със снимка и някаква картичка - мое и в рамка :-D пак за момче - нож /да те заколи по-лесно/... Заса това е...

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-23-2007, 19:46
tva mi napomnq za edin urok koito naskoro vzehme po AE momi4e reshilo da napravi podaruk na gadjeto si .. kato go otvlekat nqkakvi mom4eta i go zavejdat v nqkakva zala s nqkvi pistoleti igra4ki :lol: :lol: golqma prostotiq 4oveka se uplashil no kato razbral 4e e shega se uspokoil.. :smt005 :smt005 :smt005 i te po4nali da peqt 4estit rd :-k