PDA

View Full Version : dali 6te izburzaam ako q popitam !?!?!?



i love ........
02-06-2007, 22:18
poznavame se ot ne mnogo vreme 3 sedmici...bqhme na kafenca bqh v magazina v koito raboti....ei nikoga ne sum se 4uvstval talka s momi4e...na 18 sum bil sum s drugi predi neq ama neznam imam 4uvstvoto 4e v neq ima ne6to ne6to koeto me kara da ne se strahuvam ot ni6to...ne6to koeto mi dava sili...dori celiq den da mi ebil skapan kakto se slu4i onzi den samo kato q vidqh i mi greyna usmivkata do u6i...mani mani.....a i drugoto neznam kato otideme nekade si gultam gramatikata a ina4e ustata nemoe mi se zatvori....
purvo zapo4na taka da ne mi pi6e tolko 4esto sled edin den q pokanih da izlezeme pak bqh i podgotvil super iznenada...i tq se suglasi....sled nqkolko 4asa mi prati sms 4e ne mogla da doide....kazah ok nema problemi....sled tva se vidqh s edno momi4e koeto ni zapozna i q pomolih da mi kaje kakvo i e kazala za mene 6toto te sa nai dobri priqtelki i tq mi kaza 4e sum super sladuk super simpati4en sum i i e mnogo zabavno s mene....kvo da pravq neznam kak da postupq....tq si ba4ka momi4eto skoro be6e skusala s edno mom4e....e skoro skoro neznam 1 mesec mina ve4e mai i neznam sega dali da i kaja ili 6e izburzam....a ako mi otreje 6e se sasipq ...da kaja samo 4e e s edna godina po golqma ot mene ako ima zna4enie de....re6il sum kato se vidime da i kaja si4ko taka da i go izstrelqm i ako stane kef neopisuem ako ne stane mnooogo mnoogo alkohol :cry: :cry: :cry: :cry:

tequila
02-06-2007, 22:22
ами според мен ще я изплашиш нз по скоро я покани на среща и давай полека ... ако стане нещо стане , ако не ... ще я преодолееш някакси , но засега работи върху срещата :wink:

maleca
02-06-2007, 22:32
Az sum 4oveka koito pusna temata...
Ta po temata mi kakvo da ti kaja az sre6tata sum q izmislil tq mnogo mi be6e govorila za tva kafence v cum s tigura kaza mi 4e nikoga ne hodila tam i az re6ih da q zaveda tam...a sled tova 6tqhme da hodime na edin kupon i to ne6tata si idvat posledovatelno ma neznam ponqkoga si kazvam ne kato se vidime 6te i priznaq vsi4ko....a sled malko si kazvam za kvo da i kazvam "za kvo da i go kazvam kato moje da iska da sme samo priqteli"........ :(

tequila
02-06-2007, 22:39
мисълта ми беше да не й казваш всичко изведнъж, за да не я уплашиш... карай полека, нежно ... прави някакви малки жестове /леко докосване или нещо от сорта/... нали знаеш , че един жест понякога е равен на 1000 думи :wink:

maleca
02-06-2007, 22:43
мисълта ми беше да не й казваш всичко изведнъж, за да не я уплашиш... карай полека, нежно ... прави някакви малки жестове /леко докосване или нещо от сорта/... нали знаеш , че един жест понякога е равен на 1000 думи :wink:
mi tuka si prav a kvo 6e mi predlojite da i pratq kato sms4eta 6toto na mene sa mi pra6tali i az sum pra6tal samo takiva liubovni takiva v koito ima dumi koito moje6 da gi kaje6 na 4ovek s koiot si mnogo vreme i neznam kvo da i pratq e sega iskah da i pratq edin za leka no6t ne6to originalno da vidi 4e mislq za neq puk da ne e za leka no6t nema problemi mersi predvaritelno.... :wink:

tequila
02-06-2007, 22:52
ами момиче съм :roll: може да и пратиш примерно .... абе нали ти казвам и най-малкото нещо , което показва привързаност е ценно ... примерно " исках само да ти пожелая лека нощ... надявам се, че ще сънуваш много приятни неща... не всъщност сигурен съм... лека нощ и приятни сънища" не знам може малко банално да звучи ама сега това успях да измисля :wink:

02-06-2007, 23:20
ами момиче съм :roll: може да и пратиш примерно .... абе нали ти казвам и най-малкото нещо , което показва привързаност е ценно ... примерно " исках само да ти пожелая лека нощ... надявам се, че ще сънуваш много приятни неща... не всъщност сигурен съм... лека нощ и приятни сънища" не знам може малко банално да звучи ама сега това успях да измисля :wink:
Op sorry mi dobre momi4e blagodarq ti za suvetite ako se seti6 dneska utre o6te takiva sms mi gi pra6tai bilo to i na li4ni puk ako jivota e rakul nekoi put da se vidime ima6 bira ot mene nujno mi be6e nqkoi jenski suvet 4e moite priqteli nqma da me raberat a s nai dobrata i priqtelka ne moga govorq za teq ne6ta mersi !!! :wink:

tequila
02-06-2007, 23:21
моля... ако имаш нужда от още нещо пиши :wink: и аз ще пиша ако се сетя :wink:

02-06-2007, 23:22
blagofarq pak zna4i na toq svqt imalo i dobri hora :wink:

maleca
02-06-2007, 23:24
tva bqh az :wink:
leka no6t zasega 6te pi6a po natam kak se razvivat ne6tata

koalka
02-07-2007, 05:12
Щом изпитваш такова нещо гледай да не изпуснеш момичето.Просто отиди при нея и пофлиртувайте, направи й комплименти и я покани на среща.Така ще е сигурна, че я харесваш.И на срещата(ако има такава), бъди спокоен и не си гълтай езика, защото ще стане неловко :wink: Просто не се притеснявай.

4epHo0KaTa_Lady
02-07-2007, 05:17
Napravi vsichko bavno..Samo gledai da ne priburzvash :) Uspeh :P)\ :P :P

maleca
02-07-2007, 11:06
Щом изпитваш такова нещо гледай да не изпуснеш момичето.Просто отиди при нея и пофлиртувайте, направи й комплименти и я покани на среща.Така ще е сигурна, че я харесваш.И на срещата(ако има такава), бъди спокоен и не си гълтай езика, защото ще стане неловко :wink: Просто не се притеснявай.
mi tva mislq i da napravq e sega 6e otida do magazina v koito raboti vse edno sum minaval nablizo i sum re6il da mina i ako stane ne6to 6te se razbereme da se vidime nqkude a ot tam kakvoto sabq pokaje....
A i o6te ne6to molqvi hora kajete mi kvo da kaja na edno momi4e koeto me haresva simpati4no e mnogo no az ni6to ne izpitvam kum neq a ne iskam da q naranq a da sme si prosto priqteli neznam kvo da i kaja prosto do sq ne sum otkazval i neznam....mersi predvaritelno
re6ih da pi6a v edna tema koqto sum napravil a ne da otvarqm o6te temi mersi :wink:

tequila
02-07-2007, 11:13
ами ако тя започне вече явно да ти намеква , че те харесва , просто бъди мил обясни й ситуацията без излишни подробности и я помоли да те разбере... ако не може ти нищо повече не можеш да направиш... вече зависи от нея дали ще те преодолее или не :wink:

02-07-2007, 11:29
ne be 6toto nie s neq sme si priqteli na edni godini sme i v4era taka mi go izrusiha edni priqteli puk i v interes na istinata zapo4na da se durji mnogo milo s mene i ne iskam da q zaboli.... :wink:
A otnosno temata sled malko trugvam kum momi4eto koeto mnooogo haresvam pojelite mi uspeh i mersi za vsi4ko 6te pi6a da kaja kak e minalo vsi4ko :wink:

02-07-2007, 13:35
na 18 sum bil sum s drugi predi neq ama neznam
Пише се не знам....сигурен ли си,че си на 18?

02-07-2007, 18:58
mi ti ako si trugnal da popravq6 na horata gre6kite da be6e po4nal ot 10 godi6nite v foruma vse taq....ako iska6 ela da ti q pokaja li4nata karta


Hora aide daite nekvi idei kvo sms-4eta da i pra6tam molqvi !!
mersi predvaritelno

tequila
02-07-2007, 19:10
здрасти пак съм аз хахаха да му втръсне на човек направо ахах значи виж сега намерих страшно много смс-и и се надявам да ти свършата работа. ето ти линкове : :wink:

http://forum.dobrich.com/viewtopic.php?t=3042
http://forum.81vo.com/lofiversion/index.php/t447.html
http://milas.blog.bg/viewpost.php?id=2860
http://www.tyxo.bg/?ID=88&show=lastse
http://sladyr.13.forumer.com/a/_post152.html

{Sweety_f}
02-07-2007, 21:51
мии може би трябва да опиташ иначе няма начин да разбереш:)

02-07-2007, 23:19
TEQUILA mnoogo ti blagodarq zaduljen sum ti i na vsi4ki vi blagodarq 6te pi6a kak sa se razvili ne6tata po natam obe6tavam :wink: :wink: :wink: