PDA

View Full Version : Нормално ли е?



02-06-2007, 23:03
Нормално ли е на 16 години да нямам никакви контакти с момичета.Досега съм нямал гаджета.Не познавам много момичета само тея от моя клас ама те не ме и поглеждат.Аз по принцип не съм мноо задръстен ама по цял ден кисна на компа и джиткам геймки и немога да говоря с момичета нормално.Пък и не ходя по дискотеки и такива работи.Някакви съвети кво да правя ?

tequila
02-06-2007, 23:07
ами виж нормално е ... просто започни да излизаш повечко... не е казано че трябва да си имаш гаджета от детската градина ... аз познавам хора на които първите има гаджета са били чак на 20 ... наистина не е много хубаво , но пък човек е по зрял :wink:

svetlidim
02-06-2007, 23:09
Ами не стой толкова много пред комютъра.Зарибяващо е,знам,ама има и други неща по-важни от Интернет и комп. игри.Излизай с приятели повечко и има по-голям шанс да намериш някоя. O:)

Vladokaaa
02-07-2007, 03:24
Еми какво да ти кажа добре е пред компа брат защото няма да се ядосваш с тия курви но ако толкова си решил да си тровиш живота което не ти препоръчвам излизай насам натам харесай някое момиче запознайте се излизайте и ще стане работата.Но лично според мене днешно време е по-добре пред компа защото няма бъдеще в тая любов или както там се казваше.

koalka
02-07-2007, 05:07
Какво искаш от нас?Да те запознаем с момичета ли?Еми виж, така само с оплакване не става и седене пред компа, трябва и действие.Имаш приятели момчета предполагам, които могат да те запознаят с момичета.Дръж се по-отпуснато, нормално и е видиш, че постепенно ще надобрееш.А и тези от класа ти...може би те смятат само за приятел, ти се чудиш защо не ти обръщат внимание, а правиш ли нещо да го правят?А пък и не си написал, че харесваш някое определено момиче от тях.

stelakz89
02-07-2007, 16:36
Spokoino i az imam edin priqtel koito e mn qk pi4 ,oba4e e super sramejliv i tna skoro si hvana za parvi pat priqtelka,a 6te stane na 20. O:) Vsi4ko s vremeto si 6te si nameri6 nqkoq nqma na4in! :wink: :wink: :wink:

iLoveChocolate
02-07-2007, 16:43
отпусни се и не се притеснявай, иди на дискотечка и не се притеснявай да заговориш някое момиче, представи си,че тя е твоя приятелка.е но не прекалявай.