PDA

View Full Version : Проблеми с бъбреците?



justaguest
02-07-2007, 07:06
Мастурбирането има ли някакъв ефект върху бъбреците? Питам сериозно, защото имам едно заболяване (нефротичен синдром) и трябва да знам дали мастурбирането влияе лошо на бъбреците ми...

Благодаря предварително :)

Ordained (High Priest)
02-07-2007, 07:53
Мастурбирането има ли някакъв ефект върху бъбреците? Питам сериозно, защото имам едно заболяване (нефротичен синдром) и трябва да знам дали мастурбирането влияе лошо на бъбреците ми...

Благодаря предварително :)


Nishto protiwoprirodno ne ostawa nezabeliazano i nenakazano. Savetvam te da spresh nezabavno s masturbaciata i ako ne mozhesh da si udarzhash strastite da si namerish priatelka.
Savsem seriozen sam- nadiavam se da me poslushash.

SINDEL
02-07-2007, 09:41
Ъхх... пак проповеди!!! [-(


Към автора - попитай някакъв лекар да ти каже със сигурност. Така по форумите не е ясно колко може да ти се помогне

ABSOLUTme
02-07-2007, 11:08
Ъхх... пак проповеди!!! [-(


Към автора - попитай някакъв лекар да ти каже със сигурност. Така по форумите не е ясно колко може да ти се помогне

ako masturbiraneto beshe 'protivoprirodno' i grqh,gospod nqmashe da ni suzdade rucete tolkova dulgi :lol:
a inache SINDEL e prava-po-dobre se konsultirai s lekar,tuk nikoi ne e kompetenten i samo gluposti shte chuesh 8-[

SINDEL
02-07-2007, 11:14
Ъхх... пак проповеди!!! [-(


Към автора - попитай някакъв лекар да ти каже със сигурност. Така по форумите не е ясно колко може да ти се помогне

ako masturbiraneto beshe 'protivoprirodno' i grqh,gospod nqmashe da ni suzdade rucete tolkova dulgi :lol:


:smt005 Готино!

batkodoki
02-07-2007, 14:00
Мастурбирането има ли някакъв ефект върху бъбреците? Питам сериозно, защото имам едно заболяване (нефротичен синдром) и трябва да знам дали мастурбирането влияе лошо на бъбреците ми...

Благодаря предварително :)

ПОЛ и ГОДИНИ?

никакъв ефект, който да представлява опасност за теб, пък и за когото и да е не съществува при мастурбация.

а що се отнася до просташките проповеди за "противоестественото" - и да се комуникира с хората през стъкления екран на монитора е противоестествено, пасторе. и бог няма да забрави да те накаже, но не за това, а защото като юродив си тръгнал да плашиш децата

justaguest
02-07-2007, 14:31
Хаха, естествено, че не приемам всичко, което чета тука насериозно :) Стига сте се палили за едно коментарче :) Иначе съм момче на 17 (почти 18)... Писах тук, защото случайно може някой по-вещ да прочете... Малко ми е кофти да говоря с доктори за тва... Знам, че е сериозно ама...