PDA

View Full Version : Моля за съвет



I love elena
02-07-2007, 10:50
Здравейте на всички.Бих искала съвет от вас как да постъпа.Така аз съм на 16 и много обичам едно момиче от някъде 5 месеца.Тя е от моя клас вече 3 години но никога не сме били близки.Тази година обаче незнам как стана но се влюбих в нея.Може би подобно на повечето момчета на моята възраст съм много срамежлив и не мога нищо да и кажа.Ако набера смелост малко не мога да кажа едно смислено изречение.Усещам че не мога да живея вече така.Побъркал съм се по нея и лека-полека губа всичко което съм завоювал досега.Повечето приятели не ми обръщат внимание а даже най-добрия ми приятел вече не ми говори.Също така оценките ми се понижиха с 2 единици защото нямам желание да уча.Вече и музика не искам да слуша,.Няма 2 мин без да мисля за нея.Мн искам да ви помоля за съвет,бих искал да направа някаква изненада за Св.Валентин дайте съвет как да я изненадам.Става дума за нещо което няма да разбере че е от мен. [-o< .Моля ви за съвет. 10х предварително

koalka
02-07-2007, 10:57
Най-добре първо се вземи в ръце и си оправи отношенията с приятелите и оценките.Опитай се да спечелиш това момиче, покани я да излезете, недей да се срамуваш толкова, няма от какво.И тя е човек, така че ще те разбере. :wink: Но недей любовта ти да става повод за разваляне на отношенията ти с приятели и ти развали оценките.

ferendzia
02-07-2007, 10:58
stra6no mnogo sajalqvam za tva koeto ti se slu4va....
1 te syvetvam da nameri6 dr koeto da te zanimava!tq ne biva da ti e edni4koto ne6to na sveta...tva se prevry6ta v maniq!postarai se da se otkysne6..za6toto moje da te boli pove4e ot normalnoto!
2...mislq 4e e prekrasno da i na pi6e6 1 karti4ka prosto i da i q ostavi6 na 4ina predi 4asovete..bez podpis,bez ime..pomoli nqkoi priqtel izvyn daskalo da q nadpi6e za da ne poznae po4erka ti..napi6i i 4e 1 4ovek misli za neq na tozi den...napi6i tova koeto iska6 da i kaje6 a ne moje6...ne smee6..taka pone tq 6te se zaradva garantiram ti!
az sy6to imam namerenie da go napravq samo 4e toi e nepoznat...ot moito daskalo e...i 100% me e zabelqzal no nqmam sili da napravq ne6to...oba4e iskam da go zaradvam za praznika....i sam mn navita da napravq tva...dano i na teb ti pomogne taq ideika;)uspeh!!!!

SeXy_JuLLs
02-07-2007, 10:59
Хахаха,крий си чувствата още,мой човек...крий си чувствата,пък после очаквай да стане нещо...КАК по дяволите някой с магическа пръчка да й влезе в съзнанието и да я накара да се влюби в теб ли?!?!Значи слушай ме добре,на Свети Валентин надписваш една картичка с нещо мило и красиво,И ОТДОЛУ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СИ НАПИШИ ИМЕТО.Мушни я в чантата й,а на другия ден я дръпни настрани,седнете на някоя пейка,кажи й съвсем трезво и спокойно,че я харесваш...големи хора сте би трябвало да те разбере.Тогава тя ще ти каже има ли шанс между вас или не.Поне ще спреш да се тревожиш и да се чудиш...бъди малко по-решителен,иначе няма как между вас да се получи!

02-07-2007, 13:49
stra6no mnogo sajalqvam za tva koeto ti se slu4va....
1 te syvetvam da nameri6 dr koeto da te zanimava!tq ne biva da ti e edni4koto ne6to na sveta...tva se prevry6ta v maniq!postarai se da se otkysne6..za6toto moje da te boli pove4e ot normalnoto!
2...mislq 4e e prekrasno da i na pi6e6 1 karti4ka prosto i da i q ostavi6 na 4ina predi 4asovete..bez podpis,bez ime..pomoli nqkoi priqtel izvyn daskalo da q nadpi6e za da ne poznae po4erka ti..napi6i i 4e 1 4ovek misli za neq na tozi den...napi6i tova koeto iska6 da i kaje6 a ne moje6...ne smee6..taka pone tq 6te se zaradva garantiram ti!
az sy6to imam namerenie da go napravq samo 4e toi e nepoznat...ot moito daskalo e...i 100% me e zabelqzal no nqmam sili da napravq ne6to...oba4e iskam da go zaradvam za praznika....i sam mn navita da napravq tva...dano i na teb ti pomogne taq ideika;)uspeh!!!!

Мерси за съвета мисля да го използвам,успех и на теб дано и двамата имаме успех