PDA

View Full Version : samotata



ferendzia
02-07-2007, 11:21
kak da se spravim sys samotata?!kak da q prevyzmognem??predi mi pomagaha zaribqvkite za 1 ve4er...sega sprqha da pomagat...mn rqdko sre6tam mom4e koeto da si struva...koeto mnnn da mi haresva....a nikoga ne e vzaimno..nai-tragi4noto e 4e nqma mom4eta koito da si padat po men izob6to!dori ne sym othvyrlqla...i pri tiq fakti seki bi si predstavil....nqkoe grozno,maloumno ograni4eno i kompleksirano momi4e!naai-strannoto e 4e ne mislq 4e otgovarqm na tva opisanie po nito 1 komponent....kak po dqvolite se polu4ava tva ne6to?!?!?!kakvo mi lipsva?!?!s kakvo i nai-protivnite momi4eta uspqvat da spe4elqt vseki...a az sym sama...btw...ne sym samo az v tva polojenie...mom4etata li sa glupavi,nie li imame nqkoi neosyznat problem...!?!?!kak mislite?!?!tyrq nai-ve4e otgovori ot myjkata 4ast!kfo iskate ot 1 momi4e??i kakvo davate na 1 momi4e??

koalka
02-07-2007, 11:38
Според мен не си срещнала подходящото момче, което наистина да те оцени.Да, права си, може и да се забиваш с момчета всяка вечер и пак да си самотна.

Digital
02-07-2007, 11:43
Ами... тва е добър въпрос. И аз съм си го задавал за момичетата.. знам ли. Всеки си има вкус. :roll: Моята бивша приятелка например ме беше заебала заради наркоман който бачка в автомивка. :)
Мамка му, какво повече от мен има един хафтал ? Целия надупчен с обици и едноцифрен коефициент на интелигентност... а да, сетих се. Може би ръси смешни лафчета. ха-ха... но няма значение.
Ми кво търся аз... ми аз търся сериозно момиче. Сериозно във всеки аспект, такова на което мога да разчитам, да знам че като каже нещо го казва наистина и го мисли, а не в следствие на емоция... както е стандартното. Обикновено не ми дреме какво мислят другите за него, важното е какво мисля аз. Визуално... не мога да опиша, имам определен вкус но няма да мога да го опиша, това си е нещо индивидуално. :)
Мен лично ме отвращават точно две неща : лигнята и арогантността. Видя ли момиче с тези черти - по-бързо не мога да бягам. =P~
Ами... какво друго да ти кажа. Има една приказка - за всеки влак си има пътници. :) Може би просто момчетата които познаваш не са дорасли за теб, а може би не. В тази възраст обикновено не се гледа сериозно на нещата, емоциите са над всичко и т.н. Не се притеснявай, ще се намери момчето за теб. :wink:

02-07-2007, 11:45
Не разбирам защо всички сте с нагласата,че ако си нямаш гадже си самотен или пък това е критерий дали ставаш!Не съм съгласна!Щом нямаш комплекси и по-сериозни проблеми,просто се забавлявай!Не търси в първото момче което срещнеш гадже а приятел!Като стана въпрос за приятели...Те също помагат в такива ситуации,нали за това са френдс...!Просто спри да чакаш някой,живей живота си сама,докажи че можеш и тогава ще видиш как ще се чувстваш по-добре,а кой знае може би ще срещнеш някой,който да те цени..Бъди себе си,не търси любов.. остави тя да те намери...Всичко е въпрос на гледна точка! :-({|=

Fucking_Bitch
02-07-2007, 11:46
Ъъ,това горе бях аз. :roll: :roll:

02-07-2007, 11:52
Ъъ,това горе бях аз. :roll: :roll:
Mi kato ti gledam avatara i imeto nishto chudno che mislish taka - xaax.

ferendzia
02-07-2007, 12:00
Ъъ,това горе бях аз. :roll: :roll:
Mi kato ti gledam avatara i imeto nishto chudno che mislish taka - xaax.


a ti kak msili6???

ferendzia
02-07-2007, 12:03
Не разбирам защо всички сте с нагласата,че ако си нямаш гадже си самотен или пък това е критерий дали ставаш!Не съм съгласна!Щом нямаш комплекси и по-сериозни проблеми,просто се забавлявай!Не търси в първото момче което срещнеш гадже а приятел!Като стана въпрос за приятели...Те също помагат в такива ситуации,нали за това са френдс...!Просто спри да чакаш някой,живей живота си сама,докажи че можеш и тогава ще видиш как ще се чувстваш по-добре,а кой знае може би ще срещнеш някой,който да те цени..Бъди себе си,не търси любов.. остави тя да те намери...Всичко е въпрос на гледна точка! :-({|=

problema ne e 4e sym sama!ne me byrka dali hodq s nqkogo..odavna sym priela fakta 4e drugite si izlizat na sv. valentin a az sedq nqkade i piq vio s nqkoq priqtelka...problema e 4e ve4e nikoi ne me razbira...4e ta qpriqtelka s koeto veroqtno 6te visq 6te sedi i 6te si govori za neinite raboti...a az imam nujda ot nqkoi za kogoto sym ne "instrument za postigane na celi",a 4ovek!4udq se kakvo nqmam az koeto kara horata da se vlubvat...?

02-07-2007, 13:08
Spored men problemut e 4e dulgo vreme si jivqla po tozi na4in-bez seriozno obvarzvane.Az se namiram v analogi4na situaciq i moga da te uverq 4e ot blizo 2 godini ne sum uspql da si haresam nqkoq taka 4e da se vlubq.Dori mi se e slu4valo direktno da "otsvirvam" momi4eta,koito sa me namirali za privlekatelen/4rez frazite koito izpolzvam ili 4rez prednamerenoto si povedenie kum tqh/.Pri men tova povedenie e prodiktuvano ot lubovno razo4arovanie,koeto sum prejivql i sked neq prosto prestanah da 4uvstvam-lubovta se izpari ot jivota mi.Moje bi tova se e slu4ilo na dosta hora i v edin moment,tezi koito sa sposobni da se zabavlqvat i 4uvstvat se prevra6tat v malcinstvo.Opitai se da si nameri6 novi priqteli,koito da promenqt sredata ti i biha uveli4ili 6ansa za sre6ta s novi i razli4ni hora.Moje bi sred tqh 6te otkrie6 tova koeto ti lipsva,vapreki 4e 6te ti bade dosta nekomfortno pone v na4aloto.Dano uspee6 da otkrie6 4oveka,koito 6te osmisli jivota ti i te nakara da se po4uvstva6 jelana,neobhodima i palnocenna/az pone ne uspqh :( /.Jelaq ti kasmet!!!

Insatiate
02-07-2007, 13:14
DIGITAL ... predstavi si ti kolko si ymotan batko shtom mackatati te e zarezala zaradi nekuv narkoman s ednocifrren koeficient na inteligentnost bachkasht na avtomivka ... a i to poecheto puti si idva ot vutre ... kato si se vida dve srodni dyshi nqma kakvo da my mislqt ...

Digital
02-07-2007, 13:38
DIGITAL ... predstavi si ti kolko si ymotan batko shtom mackatati te e zarezala zaradi nekuv narkoman s ednocifrren koeficient na inteligentnost bachkasht na avtomivka ... a i to poecheto puti si idva ot vutre ... kato si se vida dve srodni dyshi nqma kakvo da my mislqt ...
Ти да не бачкаш на автомивка ? :) Нещата са много относителни...
Аз се опитвам да обясня на момичето че за всичко има време, ти ми обясняваш колко съм смотан. Щи бия два шамара и ше видиме кой е смотан. :-D

02-07-2007, 18:33
Spored men problemut e 4e dulgo vreme si jivqla po tozi na4in-bez seriozno obvarzvane.Az se namiram v analogi4na situaciq i moga da te uverq 4e ot blizo 2 godini ne sum uspql da si haresam nqkoq taka 4e da se vlubq.Dori mi se e slu4valo direktno da "otsvirvam" momi4eta,koito sa me namirali za privlekatelen/4rez frazite koito izpolzvam ili 4rez prednamerenoto si povedenie kum tqh/.Pri men tova povedenie e prodiktuvano ot lubovno razo4arovanie,koeto sum prejivql i sked neq prosto prestanah da 4uvstvam-lubovta se izpari ot jivota mi.Moje bi tova se e slu4ilo na dosta hora i v edin moment,tezi koito sa sposobni da se zabavlqvat i 4uvstvat se prevra6tat v malcinstvo.Opitai se da si nameri6 novi priqteli,koito da promenqt sredata ti i biha uveli4ili 6ansa za sre6ta s novi i razli4ni hora.Moje bi sred tqh 6te otkrie6 tova koeto ti lipsva,vapreki 4e 6te ti bade dosta nekomfortno pone v na4aloto.Dano uspee6 da otkrie6 4oveka,koito 6te osmisli jivota ti i te nakara da se po4uvstva6 jelana,neobhodima i palnocenna/az pone ne uspqh :( /.Jelaq ti kasmet!!!

mn mersi za mnenieto!moje bi naistina imam nujda ot promqna..trqq za malko pone da si promenq na4ina na jivot..6toto taka opredeleno ne mi e dobre..Blagodarq ti za pojelaniqta!Mnogo me...jegna s tiq dumi...veroqtno zaradi straha 4e nikoga nqma da se slu4i to4no tva ne6to,za koeto si me4taq...glupavo e ot tolkova rano da se strahovam!znam go!osobeno pri polojenie 4e 4ovek ne znae dali 6te se sabudi utre...prosto trqbva da imame vqra..i molq te imai!za6toto vsy6tnost sme o6te po-malko tezi koito prejivqvat tiq ne6ta i uspqvat otnovo da obiknat!

02-07-2007, 18:36
owe mn me zaribqvate taka mom4etata kato se karate :DDD....da vi kaja o6t epo-obyrkana sym....nikoga ne sym vqrvala 4e alkohola pomaga!...nikoga ne sym iskala da se napiq ot myka...oba4e dnes izlqzoh...i ne mi be6e zabavno v kompaniqta oba4e se ponatrqskah...i zeh da si se zabavlqqm...ne razbiram...s kakvo ti pomaga alkohola...i do koga ti pomaga??

ferendzia
02-07-2007, 18:41
poslednite 2 bqha moi 8-[

DrinkingAlot
02-07-2007, 18:55
Ъъ,това горе бях аз. :roll: :roll:

позната история :smt004

{Sweety_f}
02-07-2007, 22:18
трябва да намериш някой който да те обича истински,защото тези зарибявки както каза ти за една вечер едва лиоще дълго време ще продължават да ти стигат..скоро време ще поискаш и обич:)