PDA

View Full Version : WTF? Преслава крала от Уиш?



Бунтар
02-07-2007, 12:21
Миналата седмица в клуба "Дебати" в даскало се дискутираше чалгата и някой каза, че Преслава била откраднала песен от Nightwish. Присъстващите фенове на въпросната група, че и аз покрай тях, бяха безкрайно изненадани. Я някой, дето знае за какво става дума, да обясни...

mgxpower
02-07-2007, 12:50
Да не е тая последната песен "Лъжа е "??? :roll: :roll: :roll:

Бунтар
02-07-2007, 13:17
Май нещо такова беше...

maldini
02-07-2007, 13:25
Чувал съм я тая песен.

Срам и позор за всички хора,които харесват метъла.Вече и чалгърките почнаха да се правят на метълки,изгуби му се чара на стила заради тия жалки същества. :x

quench
02-07-2007, 13:36
...когато да сириш на китара не беше още занаят...

:smt010 :( :cry: :smt012

SavE`ME`FroM`MyselF
02-07-2007, 15:55
:shock: :shock: :shock: сериозно :shock: :shock: :shock:
а аз толкова им се кефя на NightWish ужас срам, срам и позор :-s :-s :-s

mgxpower
02-07-2007, 16:02
Ето ви тук (http://vbox7.com/play:b9bf5722) клипа на песента може сами да прецените дали копира или не ,защото аз не слушам Nightwish и не мога да ви кажа дали това е песента или не е

Red.Chil
02-07-2007, 19:21
Хахахахахахахх

ЙЕХХХ! Следващата песен на Преслава ще е взаимствана от Кенибъл,помнете ми думата. :wink:

Бунтар
02-07-2007, 19:38
Хахахахахахахх

ЙЕХХХ! Следващата песен на Преслава ще е взаимствана от Кенибъл,помнете ми думата. :wink:

То не че има разлика... Еднакво безсмислени... :lol:

Ма барабанистът и китаристите как умело се правят, не е истина... Особено когато никви китари няма ква яка жица дават... :smt005

Shadow_Walker
02-07-2007, 20:23
Кефете се бе-една чалгарка по-малко.
Само че и от метъла да крадат...е това е опозоряване на тежката музика.

GLeZoRanA
02-07-2007, 22:13
Е хубаво де , а поня някой може ли даде линк с песента или с клипа на Nightwish , че ми стана интересно.. или поне да кажете коя е песента

ErinEverly
02-08-2007, 00:04
ОМФГ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ебаси, тва беше много грубо! Не съм фенка на NIhgtwish, но това беше много подъл удар. Ебаси, свърши ли сръбското за крадене????? :smt013 [/b]

MoHuTo
02-08-2007, 01:03
Е тва вече не е за вярване...ако някои наистина знае нещо да даде линкове към клипа на Преслава и клипа на Nightwish да видим дали наистина е така... :wink: :-D

koalka
02-08-2007, 05:14
Добре, и коя песента на Найтуиш?

Бунтар
02-08-2007, 05:57
На мене отначало ми напомня за End of All Hope, ама...

magesniko
02-08-2007, 07:13
да бе и аз съм го слушал това....ужаст.

Muse_of_Madness
02-08-2007, 08:33
:shock: :smt010 Чалгарка тъпа, намерила кого до плагиатства...

i'm so excited!
02-08-2007, 08:45
майката си е ебало :shock:

qwertyu
02-08-2007, 08:53
На мене отначало ми напомня за End of All Hope, ама...

ne e end of all hope..nqkoq druga e

Amayo
02-08-2007, 08:59
НЕ знаям преси кво е крала ама песничката е уникална. 8)

Nightwish_fen
02-08-2007, 10:01
Мисля че песента е Nightwish -Sleepwalker. Тука я има http://vbox7.com/play:f3126f2a

Violenza
02-08-2007, 10:06
Пф... с една дума - УЖАС!!!
А и не мога да си представя какво харесвате на шибаната чалга ама...
Ай поне е от NightWish... :smt005
Що не пробват нещо на SLAYER :-D :smt005

mgxpower
02-08-2007, 10:12
Пф... с една дума - УЖАС!!!
А и не мога да си представя какво харесвате на шибаната чалга ама...
Ай поне е от NightWish... :smt005
Що не пробват нещо на SLAYER :-D :smt005 Еми както вие харесвате Nightwish и ние си харесваме Преслава и вас да ви питаме не можете да ни обадете така ,че нека слуша каквото си поиска щом му прави кеф....

peps_from_mars
02-08-2007, 10:16
aideee ve4e i Nightwish stanaha za ebavka..... [-X [-X :-s :-s :shock: #-o :smt013 :smt018

ErinEverly
02-08-2007, 10:45
Пф... с една дума - УЖАС!!!
А и не мога да си представя какво харесвате на шибаната чалга ама...
Ай поне е от NightWish... :smt005
Що не пробват нещо на SLAYER :-D :smt005 Еми както вие харесвате Nightwish и ние си харесваме Преслава и вас да ви питаме не можете да ни обадете така ,че нека слуша каквото си поиска щом му прави кеф....

Разликата е че Nightwish не крадат от чалгата!

Muse_of_Madness
02-08-2007, 11:11
Пф... с една дума - УЖАС!!!
А и не мога да си представя какво харесвате на шибаната чалга ама...
Ай поне е от NightWish... :smt005
Що не пробват нещо на SLAYER :-D :smt005 Еми както вие харесвате Nightwish и ние си харесваме Преслава и вас да ви питаме не можете да ни обадете така ,че нека слуша каквото си поиска щом му прави кеф....

Разликата е че Nightwish не крадат от чалгата!
И никоя чалга певица неможе да се мери по глас със Таренцето...

qwertyu
02-08-2007, 13:44
Мисля че песента е Nightwish -Sleepwalker. Тука я има http://vbox7.com/play:f3126f2a
и тая не е май.

Mooo6nooo
02-08-2007, 14:34
Ся ще видите ка всички чалгарки ще станат метълки. :lol:

Ако песента помогне на някой чалгар да стане метъл (в което силно се съмнявам) ще има полза от нея.

Shadow_Walker
02-08-2007, 14:37
Абе хора какво толкова се връзвате?
Откраднала-откраднала-няма как да се промени.
А дано тая новата и песен не е някоя мазна чалгия пропита с мотиви от найтуиш, че ще я претрепя :lol:
Но както и да е-не се нервете толкова.

`Death`Whore`
02-10-2007, 12:07
1. Преслава не може да изпее вокалите на съответната песен на Найтуиш.
2. Песента не е същата.

Dissenter
03-02-2007, 08:23
Доскоро се хвърляха на гръцко и сръбско,а сега минаха на по-сериозно,да ги е*а и чалгарите.Много големи станаха вече та се имат за нещо кой знае кфо...и дай ше крадем оттук оттам.Майка им мръсна :smt013 .Да земат нещо от CARCASS,HAMMERFALL... :smt019
П.П.-Тая Преслава освен да си друса циците друго не може да направи като хората(като всички останали "ИЗПЪЛНИТЕЛКИ")

ShannonLarkin
03-02-2007, 08:32
баси... коментар нямам

03-02-2007, 12:53
Чувал съм я тая песен.

Срам и позор за всички хора,които харесват метъла.Вече и чалгърките почнаха да се правят на метълки,изгуби му се чара на стила заради тия жалки същества. :x :lol: :lol: :lol: :lol: ne neznam dali na metala mu se e izgubil chara ma ti si ebati idiota :lol:

03-02-2007, 12:55
predlagam na vsichki istinski metali koito ne mogat da tyrpqt taq gavra da se samozapalqt v znak na protest :twisted:

Swinkenhoffer
03-02-2007, 13:00
predlagam na vsichki istinski metali koito ne mogat da tyrpqt taq gavra da se samozapalqt v znak na protest :twisted:

добре че не съм истински метъл. :lol: :::

а песента си е точно Sleepwalker. силно напомня началото... на тая ще й спукам циците. гад мазна. нищо против нея, ама да краде точно от Nightwish... тва вече е адски долно!

и е с някаква гривна с шипове и цялата атмосфера е яко дарк... няма такава забава. :lol:

Ice_Queen
03-02-2007, 13:24
На мен ми напомня и на 1 песен на Еванесенсе... :evil:

DetE-Idi0t
03-02-2007, 13:45
Хехее... =D>
Сестра ми изрази бурното си възмущение... не очаквах да чуя такива думички от дете на тази възраст :roll:
В крайна сметка ще просъществува малко това лайно и ще си отиде докато песента на найтуйш няма.

03-03-2007, 12:07
Добре тука всички почнахте да я обиждате,ама така и не се уговорихте от кой е крала.Всеки има различни предположения ама така и не стигнахте до едно.Освен обиди не разбрах кой копирала и ако може някой да ми изясни-но искам конкретна песен и да ми кажете точно коя част краде.Поне като ще казвате,че краде от някой не се изказвайте неподготвени!

Swinkenhoffer
03-03-2007, 12:14
Добре тука всички почнахте да я обиждате,ама така и не се уговорихте от кой е крала.Всеки има различни предположения ама така и не стигнахте до едно.Освен обиди не разбрах кой копирала и ако може някой да ми изясни-но искам конкретна песен и да ми кажете точно коя част краде.Поне като ще казвате,че краде от някой не се изказвайте неподготвени!

кой се изказвал неподготвен не разбрах? и кой не чете внимателно?

а песента си е точно Sleepwalker. силно напомня началото... нищо против нея, ама да краде точно от Nightwish...

Mooo6nooo
03-03-2007, 12:28
Хахахах. Мда, цяла дискусия имаше за тая песен в muzikant.org. :lol: Началото е от Queen - The Show Must Go On. Солото е миди, демек пича не го свири. Пък и на тоя Zoom 505 ... Крадено много и от Уиш.
:smt005
Инструментала ако така го беше направил някой абсолютен аматьор за идеята бих го поздравил, но в случая няма да направя така.


@Muse_of_Madness я чуй Therion и шсе откажеш от версията си за "Таренцето"
Прочетох постовете на Мюс ъф Меднес, обаче не разбрах какво имаш впредвид.

Cheesy
03-03-2007, 13:11
Ако тва е песента която си мислите че е откраднала-жестоко се лъжете
http://vbox7.com/play:f3126f2a-изслушах и двете песни-нямат нищо общо!

fulldelight
03-03-2007, 14:34
Абе, копира друг път! Това че песента е с малко китари не зна4и 4е копира от Nightwish - направи някой нещо хубаво и веднага копира. Айде кажете ми от коя песен копира и признавам! Ше ме извинявате ама и Преслава слушам и Nightwish слушам и не мисля, че копира от нито една песен...

ELiTyYy
03-03-2007, 14:56
Песента си е СУПЕР :!: :!: :!: :!:

ErinEverly
03-03-2007, 15:06
Абе, копира друг път! Това че песента е с малко китари не зна4и 4е копира от Nightwish - направи някой нещо хубаво и веднага копира. Айде кажете ми от коя песен копира и признавам! Ше ме извинявате ама и Преслава слушам и Nightwish слушам и не мисля, че копира от нито една песен...

Айде... Почва се войната на стиловете...
Сега... Ще се лиша от коментара, че ако Преславчето можеше да пее, нямаше да си показва циците. Няма и да казвам, че хубавото за теб, не означава хубаво по принцип. Ще пропусна и факта, че смесваш адски много стиловете. А ще кажа просто, че това, че е миксирала много различни песни, не означава, че й е простено. Кражбата от чуждото творчество е достатъчно позорно, за да има нужда да ти го обяснявам.
Но тук коментираме не колко глупава е Преслава, а факта, че е станала за срам за някаква сума пари.
Както и да е. "И все пак тя се върти" :wink:

DoPye
03-03-2007, 15:10
Сега... Ще се лиша от коментара, че ако Преславчето можеше да пее, нямаше да си показва циците. Няма и да казвам, че хубавото за теб, не означава хубаво по принцип.

http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/yes.gif http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/crazy.gif

fulldelight
03-03-2007, 17:58
Айде който толкова я плюе да гледа тази вечер Горещо по Нова телевизия от 22.30....

03-03-2007, 18:52
Да...Sleepwalker...В началото са напълно еднакви,а барабаните в началото на Шоу мъст гоу он нямат нищо общо в случая.

Shadow_Walker
03-03-2007, 20:06
И айде сега...крала-крала...ми кат може само тва :lol:
Важното е, че песенета е с китари 8)

koalka
03-03-2007, 20:27
@Muse_of_Madness я чуй Therion и шсе откажеш от версията си за "Таренцето"И аз това викам. :wink:

Amayo
03-03-2007, 20:44
Сега... Ще се лиша от коментара, че ако Преславчето можеше да пее, нямаше да си показва циците. Няма и да казвам, че хубавото за теб, не означава хубаво по принцип.

http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/yes.gif http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/crazy.gif
Ау некой хора мноо мНОГО си верват. :smt006 :smt018 :smt007 :smt019 :-k =P~ :x =D> 8-[

ErinEverly
03-03-2007, 20:48
Amayo,
Аз, ако не вярвах в себе си, в кой щях :lol:

Amayo
03-03-2007, 20:51
Тва ти да си верваш е се ено аз да вервам на Царю Премиера. Айдееее наздравеЕЕЕЕ. Айде сичкиии.

Swinkenhoffer
03-04-2007, 07:49
@Muse_of_Madness я чуй Therion и шсе откажеш от версията си за "Таренцето"И аз това викам. :wink:

това какво трябваше да значи?!?

abstraction
03-04-2007, 13:38
Айде... Почва се войната на стиловете...
аз бих го префасонирала - започвам войната......

Няма и да казвам, че хубавото за теб, не означава хубаво по принцип.
както аз няма да казвам че това, което за теб не е хубаво, за друг е хубаво.

Ще пропусна и факта, че смесваш адски много стиловете.
проблем ли е че някой слуша различен вид музика.... и кво, аз не се кефя на чалгата, но това не значи че не мога да приема фактът че някои мойе да слуша и метъл и чалга

Кражбата от чуждото творчество е достатъчно позорно, за да има нужда да ти го обяснявам.
Слушах песента на Преслава и не мисля че в нея има нещо крадено. И какво всъщност разбирате под крадено. Та не е ли всяка песен микс от вече измислени неща. (в един момент комбинациите от звуци свършват :lol: ) По тази логика различните там готик групи не плагиатстват ли една от друга... ами пауър групите - Sonata Arctica плагиатства ли от Stratovarius...?

fulldelight
03-04-2007, 15:02
Айде... Почва се войната на стиловете...
аз бих го префасонирала - започвам войната......

Няма и да казвам, че хубавото за теб, не означава хубаво по принцип.
както аз няма да казвам че това, което за теб не е хубаво, за друг е хубаво.

Ще пропусна и факта, че смесваш адски много стиловете.
проблем ли е че някой слуша различен вид музика.... и кво, аз не се кефя на чалгата, но това не значи че не мога да приема фактът че някои мойе да слуша и метъл и чалга

Кражбата от чуждото творчество е достатъчно позорно, за да има нужда да ти го обяснявам.
Слушах песента на Преслава и не мисля че в нея има нещо крадено. И какво всъщност разбирате под крадено. Та не е ли всяка песен микс от вече измислени неща. (в един момент комбинациите от звуци свършват :lol: ) По тази логика различните там готик групи не плагиатстват ли една от друга... ами пауър групите - Sonata Arctica плагиатства ли от Stratovarius...?


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

ShannonLarkin
03-04-2007, 15:42
ама сте чукчи сичките... :smt011

Stephanie Jay
03-04-2007, 20:07
Окрадне ли Линкин Парк аз лично ще се заема с гибелта й :!: Що не гепи нещо от Рамщайн :-D

Mooo6nooo
03-04-2007, 20:16
Окрадне ли Линкин Парк аз лично ще се заема с гибелта й :!: Що не гепи нещо от Рамщайн :-D
Вероятността Линкин Парк да откраднат от нея е далеч по-голяма. :lol:

magesniko
03-04-2007, 20:16
Окрадне ли Линкин Парк аз лично ще се заема с гибелта й :!: Що не гепи нещо от Рамщайн :-D


Пфхахахнадфгйасдфнгсдйкдс аслдасфггахахахахахахахах ахахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt082 :smt082 :smt082 :smt082

ShannonLarkin
03-04-2007, 20:22
Окрадне ли Линкин Парк аз лично ще се заема с гибелта й :!: Що не гепи нещо от Рамщайн :-D


Пфхахахнадфгйасдфнгсдйкдс аслдасфггахахахахахахахах ахахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt082 :smt082 :smt082 :smt082

и аз нещо такоз исках да кажа .... :smt005 :smt005

Stephanie Jay
03-04-2007, 21:35
Да бе, ебавайте се вие, но истината е че няма и няма да има по-велика грулпа в неото от тях, а Преслава да си крадне от който поиска какво й се връзвате нали си е ЧАЛГАРКА и айдуклъка и е втора природа :lol:

krisi_l@loka
03-05-2007, 10:21
Не се учудвам от тия чалгарки

03-06-2007, 12:10
Смях...Тук всички псуват, че певачката била крала, а никой не може да каже от коя песен :) Хех...Не съм я слушал песента, ама какво се палите толкова? То Nightwish си са чалга в метъла :D

Amayo
03-06-2007, 13:30
Бе крала е там ма какво точно не се знае. Щом е метъл начи е откраднат. Ама аз съм сигурен че Найтлиш са откраднали от преслава щото от преслава по добра НЯМА 8) .

ShannonLarkin
03-06-2007, 15:23
Бе крала е там ма какво точно не се знае. Щом е метъл начи е откраднат. Ама аз съм сигурен че Найтлиш са откраднали от преслава щото от преслава по добра НЯМА 8) .

да бееееееееееее как не са сетихме че Найтуйш няма от кой друг ами от ... ПРЕСЛАВА да крадат.. :lol:

Amayo
03-06-2007, 15:28
Бе крала е там ма какво точно не се знае. Щом е метъл начи е откраднат. Ама аз съм сигурен че Найтлиш са откраднали от преслава щото от преслава по добра НЯМА 8) .

да бееееееееееее как не са сетихме че Найтуйш няма от кой друг ами от ... ПРЕСЛАВА да крадат.. :lol:
Кажи ми тогава песента коя е на найтуиш. :-D

ShannonLarkin
03-06-2007, 15:45
Бе крала е там ма какво точно не се знае. Щом е метъл начи е откраднат. Ама аз съм сигурен че Найтлиш са откраднали от преслава щото от преслава по добра НЯМА 8) .

да бееееееееееее как не са сетихме че Найтуйш няма от кой друг ами от ... ПРЕСЛАВА да крадат.. :lol:
Кажи ми тогава песента коя е на найтуиш. :-D

не ги слушам не знам

03-06-2007, 16:08
То Nightwish си са чалга в метъла :D

то Nightwish ако са ''чалга в метъла'' както каза

то по същата логика тая едрогърдеста пача Преслава трябва да е метъл в чалгата

:smt005 хахаха ще ме убиеш с тея тъпизми

Muse_of_Madness
03-06-2007, 16:12
Смях...Тук всички псуват, че певачката била крала, а никой не може да каже от коя песен :) Хех...Не съм я слушал песента, ама какво се палите толкова? То Nightwish си са чалга в метъла :D
Отношението ти към класическата музика показва що зо човек си... Ако неможеш на понасяш опера не тези, които могат са простаците...

03-06-2007, 16:14
Найтлиш са откраднали от преслава щото от преслава по добра НЯМА 8) .

(не съм чела др коментари)

ОМФГ! хахахаах
мн си умен
Nightwish ако крадът
то точно от тая Преслава няма да е

да се унижават те по тоя начин - едва ли
и незнам кой от кой крал или дори има ли такова нещо, но ако Nightwish крадяха от тая
музиката им нямаше да се продава на всякъде по света и щяха да си пеят по някакви квартални кръчми

затова не ми говори глупости!

ShannonLarkin
03-06-2007, 16:16
Найтлиш са откраднали от преслава щото от преслава по добра НЯМА 8) .

(не съм чела др коментари)

ОМФГ! хахахаах
мн си умен
Nightwish ако крадът
то точно от тая Преслава няма да е

да се унижават те по тоя начин - едва ли
и незнам кой от кой крал или дори има ли такова нещо, но ако Nightwish крадяха от тая
музиката им нямаше да се продава на всякъде по света и щяха да си пеят по някакви квартални кръчми

затова не ми говори глупости!

не че го защитавам ама...от ирония не разбирате ли ??? :smt011

abstraction
03-06-2007, 16:53
Песента е sleepwalker. Иначе началото с барабаните е от Queen - The Show Must Go On... :roll:


:smt005 :smt005 :smt005 омг, като фен на Найтуйш твърдо заявявам че няма никаква, ама никаква прилика м/у песента на Преслава и Слийпуолкър.
Айде някои да даде линкчета, да изслушате песните, та да се приключи тоя супер безсмислен спор

abstraction
03-06-2007, 16:57
Песента е sleepwalker. Иначе началото с барабаните е от Queen - The Show Must Go On... :roll:


:smt005 :smt005 :smt005 омг, като фен на Найтуйш твърдо заявявам че няма никаква, ама никаква прилика м/у песента на Преслава и Слийпуолкър.
Айде някои да даде линкчета, да изслушате песните, та да се приключи тоя супер безсмислен спор

Клипа ... :р поне така ми каза един приятел.

Sleepwalker няма официален клип

Amayo
03-06-2007, 18:55
Тва част от металския генотип ли е да ръси празни приказки та да му обърнат поне малко внимание преди да си пререже вените. :lol: